Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. chyba zeszczuplała? czy tylko mi się wydaje
  2. z bazarku sharki są już wszystkie wpłaty tzn. razem +50 zł :) na dzień dzisiejszy na koncie Wolwa jest +171 zł
  3. [quote name='Maciek777'] ale myślałem, że skoro Azor podlega pod Animalię to fundacja robi mu ogłoszenia. [/QUOTE] Azor nie podlega pod Animalię. Fundacja została poproszona tylko o użyczenie konta do zbiórki. Adopcją Azorka zajmują się osoby prowadzące jego wydarzenie na fb.
  4. Aferko a zapytań z ogłoszeń nie było żadnych? zaczynam szukać hotelu, choć jeszcze nie wiem, skąd wezmę pieniądze, ale najważniejsze, to znaleźć miejsce
  5. Musiałbyś o to zapytać na fb, bo tu raczej nikt nie zagląda, a ja nie wiem. Jakiś czas temu BeaBono zgłosiła się, że zrobi ogłoszenia dla Azora, ale nie było reakcji na jej post. Ja na fb nie biorę udziału w wydarzeniu, bo Olga mi zabroniła ;) napisała, że mam znikać z jej wydarzenia, więc zniknęłam. I że mam nie pomagać, więc nie pomagam.
  6. gratulacje :) trochę macie tych adopcji
  7. niedobrze w takim razie chyba trzeba zacząć zbierać na hotel
  8. [quote name='What May NN'] wiem, że to niepopularny pogląd, sprzeczny z opinią większości weterynarzy, ale... moze kwestia wypośrodkowania i wychodzenia ze szczeniakiem tylko w "czyste" miejsca?[/QUOTE] Ja tak samo myślę, Hexi była szczeniakiem 8 tygodniowym jak ją wzięliśmy, żadnej kwarantanny nie miała, nic jej nie było. Nawet sądzę, że coraz więcej psów ma różne alergie dlatego, że jako szczeniaki są izolowane od alergenów na zewnątrz i nie mają okazji wykształcić dobrego systemu odpornościowego. Tak jak ludzkie dzieci.
  9. [quote name='What May NN']ja dam radę, ale pod koniec przyszłego tygodnia...[/QUOTE] mogę z Tobą jechać
  10. [quote name='stonka1125']dałabym sobie głowę uciąć że jest na 100% zdecydowana na Oriona :/ no i już bym głowę straciła, miała dzwonić umawiać się na PA... [/QUOTE] no też jestem rozczarowana
  11. Jedna pani pytała przysłała zapytanie, ale to chyba nie z tych ogłoszeń, tylko z fundacyjnego. Stonka z nią rozmawiała przez telefon, żeby opowiedzieć wszystko o Orionie. Pani powiedziała, że zgłosi się do fundacji żeby ustalić dalsze kroki. Minął tydzień i nie zgłosiła się........
  12. nic to Gosiu, przynajmniej jesteś pewna, że trafia pod dobrą opiekę
  13. zdjęcie z dziadkiem super! pozdrowienia dla Twojego Taty mój by się tak nie dał psom całować....... :roll: krzywdy nie zrobi, nawet je lubi, ale za bliski kontakt to nie dla niego
  14. biedne te wszystkie psiaki Boono bardzo mi się podoba :loveu:
  15. też zaglądam i czekam na dobre wieści :)
  16. z bazarku sharki będzie 50 zł dla Wolwa :)
  17. to fajnie, dzięki za potwierdzenie
  18. Aferko potwierdź proszę na wątku, jak dojdzie zamówiona karma
  19. właściwie to do wielu chorób da się dopasować objawy, jednak trzeba spokojnie poczekać na wyniki badań, bo zwariujemy ze strachu, ja się cieszę, że już teraz jest Tymonowi lepiej, bo ma ciepło, sucho, pełny brzuszek, dostaje leki i ludzie pokazują mu, że go kochają :) i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej
×
×
  • Create New...