Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. 6. a/ cena wyw.10 zł Kupiła: plastelina KT 15 zł b/ cena wyw.10 zł Kupiła: plastelina KT 15 zł 7 komplet cena wyw 18 zł Licytuje: Halszka z wyw.
  2. 4. a/ cena wyw.10 zł b/ cena wyw.10 zł 5. Bardzo specjalistyczne ale ... a/ Odkrycie kreatywności - cena wyw.8 zł b/ Utwory Józefa Elsnera - nuty - cena wyw.10 zł do 5 a/ do 5 b/
  3. 1. cena wyw.10 zł Licytuje: Patrycja96 z wyw. 2. a/ cena wyw.10 zł b/ cena wyw. 10 zł 3. a/ cena wyw.10 zł b/ cena wyw. 8 zł
  4. Bazarek pomoże w utrzymaniu zadłużonego Wiktora (60%) i dzikawej Sabinki (40%) https://www.dogomania.com/forum/topic/356410-11-letnia-ciapa-8-lat-w-schronie-brakuje-26000-zł-to-już-ostatni-raz-bo-ja-naprawdę-nie-wiem-jak-wyrobię-szóstego-psa-a-on-jak-każdy-zasługuje-na-miłość-proszę/ https://www.dogomania.com/forum/topic/355013-brakuje-270-złmies-pomóżcie-utrzymać-dziką-sabinkę-uratowaną-przez-ewu/ Bazarek będzie trwać do 28 października do godziny 21:00. Koszt przesyłki (PP, Inpost) pokrywa kupujący. Koszty te podaję szacunkowo, drobne nadpłaty też będą przekazane na konto piesków. Fanty można odebrać osobiście w centrum Warszawy, na Powiślu lub Pradze . Fanty są wystawione do licytacji. Można je kupić natychmiast po zaoferowaniu 150% aktualnej ceny. Na wpłaty czekam 7 dni od wysłania PW (po zakończeniu licytacji) z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie otrzymam wpłaty lub nie umówimy się inaczej licytacja zostanie anulowana. W ostatniej godzinie bazarku nie przyjmuję licytacji przedmiotów już licytowanych od osób, które wcześniej nie by nimi zainteresowane. Fanty podarowała głównie Anna G-R dziękujemy PODSUMOWANIE Aska7 nr 9, 10 -> 2 x 40= 80 zł wpłacone wysłane Gruba Berta nr 11, 12 -> 2 x 75 = 150 zł wpłacone halszka nr 7, 40 -> 18+10 -> 28+2 = 30 zł wpłacone koja nr 29 -> 30 +10 =40 zł wpłacone Negra&Anna nr 23 -> 8 zł Patrycja96 nr 1 -> 10 +10= 20 zł wpłacone wysłane plastelina nr 6ab, 36, 37, 39 -> 2x15+ 12+10,50+30 -> 82.50 + 17,50 = 100 zł wpłacone razem zbierzemy 388,50 + 39,50 = 428 zł dziękujemy zaokrąglam do 430 zł -> 0,6x430 = 258 zł dla Wiktora a 0,4x430= 172 zł dla Sabinki
  5. Nie spadamy z pierwszej strony
  6. Dziękuję, nr 6 są też 3 sztuki jak na zdjęciu tylko zapomniałam literkę wpisać
  7. Te 3 osoby potwierdzamy, czekamy na zdanie @agat21, bo poprzednio jednak wolała osobno
  8. Krąży ten wirus niestety, szybkiego powrotu do sił Poproszę nr 21 za wyw A nr 23 jaki jest/z czego ? Na zdjęciu jest 1/4 ?
  9. Dziękuję zapisuję nr 40 Podaj proszę numery z tamtego bazarku ( na nim lub tu) bo nie wiem, o które chodzi
  10. Podrzucę
  11. Poproszę jeszcze nr 37 - 2 sztuki, nr 46 i nr 127 wszystko za wyw
×
×
  • Create New...