Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. z telefonu te nie linki, u mnie się udawało z komputera może nie wstawiaj w pierwszy post bo on jakoś szczególnie "delikatny" i potem też go nie edytuj, jeśli chce Ci sie dalej próbować
  2. w postach nie może być linków do wątków i np. do zdjęć; zdjęcia tylko z komputera nie ze stron typu zapodaj czy postimages
  3. nr 52 i 53 (komplet) poproszę czy bluzeczka z Myszką Miki jest z bawełny ?
  4. jaka jest szerokość żakietu nr 25 w najwęższym miejscu, czy jest metka - czy można prac w wodzie ?
  5. paczka odebrana, dziękujemy
  6. na konto Aska7
  7. dzielnie popodnosiłaś bazarek sygnalizuję Perełce, że Twoje zakupy będą do wspólnej przesyłki
  8. @agat21, @Nesiowata i @Jo37 nasza paczka już w drodze - duża - płacicie po 5 zł
  9. Wczoraj odebrał, dziękujemy
  10. Pomyliłam szampony to zamień proszę. Byłoby tak; Nr 50 - 5 sztuk (jeśli nie ma 5 to dodaj z nr 70) Nr 91 - 3 sztuki I 117 bez zmian 1 sztuka
  11. Poproszę nr 8 KT za 6 zł i nr 9 KT za 12 zł
  12. Nr 70 X2 a ile masz? Nr 91 krem Nr 117 jedną poproszę
  13. Widzę, że nasza wspólna paczka już w drodze. @mdk8, @Nesiowata płacimy po 6 zl
  14. O to będzie wspólna przesyłka @Perełka1 to poczekamy z wysyłką i ja też jeszcze się rozejrzę
  15. Bardzo, bardzo dziękuję za pamięć o Sabince i wszystkie wpłaty seramarias, elik, Nesiowata, Figunia, Keyuta, MikAga
  16. Bardzo dziękuję za zdjęcie, jednak ptaszka nie licytuję, rezygnuję. Proszę o cegiełkę za 20 zł zaraz spróbuję wstawić to zdjęcie może kogoś innego zauroczy
  17. poproszę nr 139 oba, 153, 158, 165
  18. Jaka jest pojemność nr 153 i 165
  19. Ciekawe czy coś zostało
  20. Bardzo dziękuję, wsparcie Sabinki już na koncie - 64 zł
  21. Nr 9 za 30 zł poproszę o ile jest podobny do tego na zdjęciu które dostalam
  22. Może tu być wspólna przesyłka: @Nesiowata, @agat21 i moje fanty, chyba że chcecie inaczej
  23. Jeszcze raz
×
×
  • Create New...