z telefonu te nie linki, u mnie się udawało z komputera może nie wstawiaj w pierwszy post bo on jakoś szczególnie "delikatny" i potem też go nie edytuj, jeśli chce Ci sie dalej próbować
Bardzo dziękuję za zdjęcie, jednak ptaszka nie licytuję, rezygnuję. Proszę o cegiełkę za 20 zł
zaraz spróbuję wstawić to zdjęcie może kogoś innego zauroczy