Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Dziękuję, nr 37 obie książeczki czy tylko konie ?
  2. I jeszcze agat21 zdecydowała się na sweter nr 44
  3. PODSUMOWANIE AlfaLS nr 41 ab ->1+4=5 zł Aska7 nr: 39, 52a, cegiełka -> 3+10+20= 33 zł b-b nr:8, 10b,52 c, 60ab -> 10+6+10+2x2=30 zł iwna5702 nr 53 -> 7 zł majowa nr 52b -> 10 zł Nesiowata nr 20, 40a, 43 -> 7+4+10= 21 zł plastelina nr: 1, 3, 4, 6, 38, 52-> 18+12+2x6+5+4= 51 zł Aldrumka nr 27 -> 11 zł razem zbierzemy 168 zł, dziękujemy
  4. Zapisuję, dziękuję a sukienki już zmierzone ale decyzja może później być
  5. Czas minął ale jeszcze czekamy na spóżnialskie
  6. To może załóż na przyszłość , że paczki do Warszawy + Nesiowata są wspólne. A w przypadku osób rzadko się pojawiających wymaga to potwierdzenia.
  7. Nasza paczka też i mnie. Dziękujemy. Niestety są fanty tylko dla 2 osób. @mdk8placimy więc za przesyłkę po 7,50 zł
  8. Poproszę nr 4 za wyw. Ten ostatni kalendarz jest chyba mniejszy, czy któryś jeszcze nr 8 ?
  9. wpłaty będę zapisywała tradycyjnie na pierwszej stronie bazarku
  10. Tak, dziękuję i ja jeszcze zapomnialam kupić zmywaczki, dopiszę Aldrumka 59 b,c za wyw oraz 15 c też za wyw
×
×
  • Create New...