[quote name='basia'][B]Mamy sponsora, który zaoferował dla Luny pełną wyprawkę oraz karmę na czas pobytu w DT.[/B]
Zatem jest argument, by Ci którzy ewentualnie wahają się czy dać jej tymczas, przemyśleli to jeszcze raz [IMG]http://forum.alaskan.malamut.org/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG][/quote]
Basiu nawet nie wiesz jak mi jest ciężko :-( wzięłabym małą z całego serca, bo znam siebie i kocham te psy ale uwierz nie mogę :placz: