[quote name='MartynaP']no niestety tak różowo nie bedzie kotek prawdopodobnie w niedziele pojedzie do domku :)[/quote]
co nie znaczy że fotek i tak nie ma :mad:
[quote name='DG32']Przykro mi :glaszcze:, ja to zawsze coś palne :oops:.[/quote]
eeee tam ;) dla mnie to tragedia :-( ale pomimo wszystko jest i przestroga-kontrola cholesterolu zalecona dla nas przez szpital :shake: ja mam oki bo mam chorą wątrobę od lat ale reszta nie za wesoło :shake:
a mój mąż twierdzi że będzie żyć aż do następnego zaćmienia słońca(całkowitego) :evil_lol:
[quote name='psiama']O, jakie tu wkulwienie pospolite :diabloti:.
A kiciołki sa jak to mówi znajomy dogo z Tychów .... zaczepiste :evil_lol:.[/quote]
mogą też być zarąbiste czy superowe :evil_lol: tak czy siak, cudne są ;)
[quote name='MartynaP']no teraz juz jest nawet super
sunia nie wydziera sie w nocy a kotek to wiadomo wlezie gdzies i spi :lol:[/quote]
może dlatego że ma towarzystwo do zabawy ;) a bawią się razem...
[quote name='MartynaP']duet sie zgrał to fakt ;)
Jola znowu ci zegarek zle chodzi :mad:[/quote]
eeeeeeee. a który :crazyeye: na komputerze mam teraz 1.35...:shake: