Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. [quote name='Formica']Sprytnie z tą trawą. :cool3:[/quote] i zdrowo :razz:
  2. [quote name='MartynaP']zrobie,zrobie ale czasu niemam :eviltong:[/quote] A JA I TAK CHCE FOTKI :evil_lol:
  3. oj tak, drapak koniecznie ;) szkoda takich mebli :evil_lol:
  4. rzeczywiście przydałoby się zrobić te badania ;) lepiej wydać Lunę jak będzie wiadomo co i jak ;)
  5. widzę że coś się kroi ;) to ja też mocniutko :thumbs:
  6. proszę, proszę :crazyeye: i relacja z nowego domku na bieżąco ;) chwalić i dziękować będziemy za śliczne fotki i te kilka słów ;)
  7. [quote name='MartynaP']no niestety tak różowo nie bedzie kotek prawdopodobnie w niedziele pojedzie do domku :)[/quote] co nie znaczy że fotek i tak nie ma :mad:
  8. ja jak schudłam ponad 20 kilo to mi nawet tomografię darmową zrobili :evil_lol:
  9. teraz matury to pikuś :shake: za moich czasów to trzeba było naprawdę dużo umieć :shake:
  10. tak, domek widać że sensowny ;) i chłonny wiedzy ;)
  11. ciotka, aparat Ci się zepsuł czy co :shake: gdzie nowe foteczki :mad:
  12. [B]Owieczka[/B] jakiś wysyp :crazyeye: tyle szkrabów i takie śliczności :shake:
  13. no fakt, chyba już za miesiąc mamy wakacje i pewno znów się zacznie :angryy:
  14. [quote name='DG32']Przykro mi :glaszcze:, ja to zawsze coś palne :oops:.[/quote] eeee tam ;) dla mnie to tragedia :-( ale pomimo wszystko jest i przestroga-kontrola cholesterolu zalecona dla nas przez szpital :shake: ja mam oki bo mam chorą wątrobę od lat ale reszta nie za wesoło :shake: a mój mąż twierdzi że będzie żyć aż do następnego zaćmienia słońca(całkowitego) :evil_lol:
  15. wg mnie też powinna być nadpłata ;) poczekamy aż to zweryfikuje Magdzia ;)
  16. [quote name='psiama']O, jakie tu wkulwienie pospolite :diabloti:. A kiciołki sa jak to mówi znajomy dogo z Tychów .... zaczepiste :evil_lol:.[/quote] mogą też być zarąbiste czy superowe :evil_lol: tak czy siak, cudne są ;)
  17. [B]Victorianka [/B]no proszę jak szybciutko ;) i transport gratis ;)
  18. no nie wiem czy to odpowiedni domek :hmmmm: brak mi tu kanapy ;) a za dużo ptaków ;)
  19. [quote name='MartynaP']no teraz juz jest nawet super sunia nie wydziera sie w nocy a kotek to wiadomo wlezie gdzies i spi :lol:[/quote] może dlatego że ma towarzystwo do zabawy ;) a bawią się razem...
  20. [quote name='MartynaP']duet sie zgrał to fakt ;) Jola znowu ci zegarek zle chodzi :mad:[/quote] eeeeeeee. a który :crazyeye: na komputerze mam teraz 1.35...:shake:
  21. ale masz teraz fajnie ;) takie słodziaki, że tylko kochać :loveu:
  22. uwielbiam oglądać takie zdjęcia :loveu: duet super ;)
  23. powinno być Pani :evil_lol: poprawiłaś mi humor, jak zwykle ;)
  24. było iść na zwolnienie lekarskie :evil_lol: tylko pewnie by to guzik dało ;)
×
×
  • Create New...