-
Posts
3720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolek68
-
widać że matoł jeden nastawiony na rozmnażanie i zysk bez względy na wszystko :angryy: czy to kiedyś się skończy :shake:
-
Maleńka siedmio tygodniowa suczka zabrana z pola!!!MA DOM W ZABRZU :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']no tak faktycznie zmienione ....;)[/quote] myślę, chociaż mogę się mylić ;) że powinna mała więcej ważyć jak na te 7 tygodni ;) nie wiem kiedy Ty to nadrobisz :shake: -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
jolek68 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']chetnie znajde sobie jeszcze jakies kociątka :eviltong:[/quote] to porozmawiaj z Formicą ;) ona ma ich pod dostatkiem :eviltong: -
[quote name='araman']Nowa pani Luneczki regularnie przyjeżdża z Krakowa w weekendy do swojej ulubienicy i pod fachowym okiem obie damy sie "docierają":loveu::loveu: . Lunka w tych dniach miała już jechać pod wawel, ale w takiej sytuacji powalczymy najpierw z tym odżywieniem skóry, wytymowaniem resztek martwego włosa i dopiero jak zaskoczymy bardziej z odrastanie to przeprowadzimy pannę nad Wisłę:eviltong:_________________[/quote] dobrze że się docierają dziewczyny ;) będzie im potem łatwiej ;) to ja czekam na tego "baranka" :cool3:
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
jolek68 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Qti']Oczywiście mówisz o idusiek :) Ciebie przecież nie było - ta pogoda taka paskudna. Zaś ci co byli nie żałują odrobiny zmoknięcia i świetnej zabawy, która przyniosła super efekt - 3 psiaki znalazły dom dzięki Niczyim. Brawa dla Stowarzyszenia na Rzecz Bezpańskich Zwierząt NICZYJE [CENTER][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Buzia/016.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] no proszę proszę :crazyeye: efekty końcowe super ;) -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
jolek68 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ach ta Martyna :shake: nawet nie dała się do końca nacieszyć cioteczkom i oddała cudaczka...:shake: -
t[quote name='halbina']Pani Ania pewnie przeżywa duży stres, bo nie dzwonimy do podanych osób i nie sprawdzamy domku... powód prozaiczny... nie jesteśmy w stanie... ani Formica, ani ja... Wega pogryzła kabelek do ładowarki (w końcu psiak ma mnóstwo energii, a mnie całymi dniami nie ma z powodu matur... we wtorek koniec!), komórka się rozładowała, a kupić nowej ładowarki nie mam kiedy, tak samo jak kabelka do fotomatu... jednak oficjalnie piszę, że nic z naszej strony się nie zmieniło! Pani Ania zostanie sprawdzona i może po psiaka przyjechać w czwartek. Najwyżej pojadę z nią do Krakowa i osobiście obejrzę sobie warunki, w jakich przyjdzie mieszkać Wedze... :diabloti: ps: mam megadoła... patrz link w podpisie...[/quote] Halbinko, powinnaś myśleć pozytywnie ;) to ponoć pomaga...tak mi dziś poradziła pewna bardzo mądra i dobra osoba ;) będzie dobrze po maturach ;)
-
Maleńka siedmio tygodniowa suczka zabrana z pola!!!MA DOM W ZABRZU :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']bylismy u weta: waga 2100 (w dniu przyjazdu 1600) wiec tyje :cool3: wiek 7 tygodni wg weta bedzie srednia zostala odrobaczona,dostala witaminki...zdrowa :)[/quote] hi hi, a w tytule 3tygodniowa :evil_lol: dobrze że tyje :cool3: -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
jolek68 replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erin32']Eliza, tak się cieszę :multi: Bądź szczęśliwa w nowym domku :loveu:[/quote] Elza ;) a nie Eliza :evil_lol: halbinka wybiera tylko najlepsze domki ;) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
jolek68 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście pogoda paskudna :shake: sądzę że przez to i mniej ludzi :shake: -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
jolek68 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a już myślałam że się nie wyrobisz :evil_lol: -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
jolek68 replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']bo Amanda kociara, a halbina czasu nie ma... :oops:[/quote] eeee tam nie ma :shake: zostaw te matury i tu z nami bądź :evil_lol: -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
jolek68 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']czarne jest na miau... :roll:[/quote] szkoda :shake: bo nie mam tam konta :shake: córcia ma a ja jestem zbyt leniwa na następne forum :evil_lol: -
Srebrna Elza i jej kociątko tri... Elza ma domek w Gliwicach!
jolek68 replied to halbina's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Elza pojechał do Gliwic... a Gliwice przyjechały dziś do mnie... mam czarne diable... [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=92797&start=105"][COLOR=#000000]Czaruś [/COLOR][/URL]mu dali...[/quote] tylko wątku na dogo nie założyli :mad: i to czemu :shake: -
Maleńka siedmio tygodniowa suczka zabrana z pola!!!MA DOM W ZABRZU :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
hi hi, jednak nie byłaś u weta :evil_lol: i dzięki temu mam śliczne fotki cudo miziastego kluska :eviltong: -
Małe kociatko znalezione na środku ulicy :( MA DOM :)
jolek68 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']zwiedzacz pospolity... hi hi[/quote] kocham takich wędrowników :loveu: a halbinko, to twoje czrne cudeńko ma na dogo wątek :shake: bo nic nie podałaś oprócz miau ;) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
jolek68 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
widzę że sobota to w Warszawie same akcje dla psów ;) od nas dziewczyny też tam będą ;) ja niestety uziemiona jestem ale życzę tego co chcecie tam osiągnąć ;) -
[quote name='lavinia']to ja poproszę o pw z numerem konta i danymi do wpłaty[/quote] proszę, szybko rzeczowo i konkretnie ;) i jak Cię nie lubić ;)