jak masz takie zamiary to wierzę że Ci się uda :) co do posłuszeństwa sh to różnie bywa ale jak masz czas to da się je tego nauczyć :) wg tego co wiele osób mówi, ponoć tak w wieku ok. 2 lat przestają brykać i stają się bardziej posłuszne...ale to ponoć :)
tak czy siak trenuj bo chcę fotki z podium :)