[quote name='halbina']Nasza mamusia jest piękna, puchata jak maskotka i kocha przestrzeń. Ludziom bardzo się podoba, ale nie wszyscy wiedzą, że posiadanie takiego pięknego przyjaciela zobowiązuje. Dawni państwo mamusi nie wiedzieli chyba, że jaj natura skłania ją do dalekich podróży. Mamusia pobiegła przed siebie i zgubiła swoich ludzi. Ale za to znalazła tatusia. Potem dobry pan przygarnął mamusię, a ta z wdzięczności podarowała mu naszą wspaniałą kolorową piątkę. Oczywiście płynie w nas szlachetna krew mamusi i wyrośniemy na równie piękne psy. Potrzebujemy tylko domków i swoich ludzi, ponieważ pan nie może nas zatrzymać. Zresztą każdy szczeniak w naszym wieku powinien już pilnie wypatrywać takiego domku tylko dla siebie, żeby jak najszybciej nieść miłość i radość człowiekowi. Także prosimy bardzo ładnie o dobre domki i odpowiedzialnych państwa, żebyśmy mogły zdrowo rosnąć i długo służyć taką najwierniejszą psią przyjaźnią. Jeśli jesteś odpowiedzialny i szukasz przyjaciela, to właśnie tu możesz go znaleźć.
W imieniu naszej mamusi także prosimy o domek. Prosimy też, abyście zawsze dbali o to, by Wasze psy miały adresatkę, bo przecież mogę sie zgubić.[/QUOTE]
dziękuję halbinko za piękny tekst :) to co piszesz zawsze pomaga :)