[quote name='idusiek']przerzucic to jedno, ale przerzucic do dobermana, który atakuje to drugie...a ja mam wyrazną tabliczkę o grożnym psie na ogrodzeniu....:placz:
W kazdym razie Bingo na razie jest zakitrany u mnie w pokoju, bo gmina tez odmowila pomocy ( nie ma burmiatrza, nie ma pieniedzy, nie pomozemy ) a pan ktory ze mna rozmawiał powiedzial, żebym "wygonila do na ulicę to sam sobie dom znajdzie" :angryy:[/quote]
może ludzie wiedzą że pomagasz psiakom ;) ale do stróża posesji :mad:
tak, jedne gminy nawet dają na sterylki a inne najlepiej won :angryy: i jak tu można coś zmienić skoro są tacy urzędnicy :crazyeye:
zrób zdjęcie Bingo, trza mu domek szukać ;)