Jump to content
Dogomania

kanna

Members
  • Posts

    2390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kanna

  1. [quote name='malawaszka']z tego co mi mówiła missieek to pies nie z małopolski tylko z Siewierza - a to śląskie[/QUOTE] oj tak...w schronie mówili mi że właśnie z siewierza.... idę się geografii pouczyć:oops::cool3:
  2. sunia i dereszek są z jednej okolicy .. są z olkusza...czekoladowy samiec jest z małopolski...ale wybaczcie zapomniałam dokładnie skąd...zapytam jak będę...
  3. mamy możłiwość zakwaterowania chłopczyków w dobrym hotelu...bardzo potrzebne jest wspacie finansowe łyżwomaniaków:-(
  4. i znowu wątek olkuskich wyżełków....z olkusza przetransportowano do bb dwa piękne dereszki, na miejscu okazało się ,że jest i trzeci...starszy czakoladowy pan... dziewczynka i dwóch chłopców odbiór mogę zrobić 7 lipca..dla dziewczynki mamy dt ..gorzej z chłopcami..szukamy dt lub wsparcia finansowego na hotelik dla nich... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188338-WYZLY-Bielsko-Biala-3x-lt-przerzut-Olkusz-Malopolska-gt[/url]
  5. do domku z ogłoszenia lando poszedł kolejny pies... kraków...mieszkanie w kamienicy przy błoniach....... lando na ludzia jeszcze nie trafił....tel. dzwonią...ogłoszenia działają...czekamy..
  6. zapraszam na wątek olkuskich wyżłowatych....nie udało nam się wyciągnąć z olkusza...teraz próbujemy z bielska [url]http://www.dogomania.pl/threads/188338-WYZLY-Bielsko-Biala-3x-lt-przerzut-Olkusz-Malopolska-gt[/url]
  7. powyciągamy wszystkie po kolei... 7 kończy się kwarantanna tej młodej suczki ..rano dzwonię i jadę po nią...chyba , że znajdzie się właściciel... szukamy dt dla samczyków
  8. [url]http://www.zawiercie.info/view.php?mod=wiadomosci&art=3582&title=Co+sie+stalo+z+Kubusiem?&gmina=zawiercie[/url] do poczytania:angryy:
  9. [quote name='furciaczek']No ja czekam na jakies konto zeby przeslac pieniazki za wyroznienie :)[/QUOTE] o ta ciotka agamika...:mad: już mi konto ciotce furciaczek przesyłać:mad: soemo a zdjęcia nowsze dogo ma? jeśłi są to poproszę na [email][email protected][/email]
  10. soema nie ma co czekać na tego człowieka...robimy allegro..tylko nie wiem co z wyróżnieniem
  11. telefonów kilka.....nadal krasnal w ogrodzie....:shake: ogłoszeniami zajęła się bahlsa... ale bardzo dzięujemy za chęć:loveu: dwa zaprzęgusy ...boja i lando...i obydwa od dłuższego czasu szukają aktywnego domu...
  12. dostałam pytanie... czy taki pies to samochód by pociągnął?
  13. [quote name='hop!']Lando jest dzisiaj w gazecie Metro. Wykorzystałam tekst przesłany do DP, więc jest podany nowy nr telefonu.[/QUOTE] Brardzo dziękujemy
  14. dziękujemy bardzo
  15. nadal podtrzymuję propozycję " profesjonalnego " obfocenia zwierzów z sandomierza do ogłoszeń.... jeśłi ktoś będzi jechał z krk i mial wolne miejsce, chętnie się zabiorę...do terminu mogę również się dostosowac...
  16. soema jeśłi lola w domu , to trzeba ogłoszenie wycofać...dom na bank? pisz szybciutko
  17. soema, mam prośbę często zdaża się, że takie psy ludzie próbują podebrać na łańcuchy.. niby wszystko oki ale [B]Lord nie nadaje się do budy nawet z ogrodem [/B]po mojemu to on z wyżła i doga ma zarazem , zadna z tych ras nie nadaje się nigdzie poza kanapą ( futro i stawy)....zanim przyjadą trzeba wizyty przedadopcyjne zrobić?.... on nie kastrowany jest także.. do soboty byśmy wizyty zorganizowali...skąd ludzie są? a i jeszcze jedno ty zapisuj wszystkie dobre dogowate domki..mamy takiego jednego z agamiką , więc chętnie po wybraniu domku dla Lorda pozostałe adresy "dogowate" i nr tel. przejmiemy....
  18. soema , furciaczek obiecała wyróżnienie...możemy liczyć?
  19. furciaczek , ponawiam pytanie o allegro dla lorda...może ja jestem gapa i nie widzę....... nie chcemy dublować :roll:
  20. [quote name='furciaczek']To jeszcze dzisiaj skrobne jakies wyroznione allegro, moze tam go ktos wypatrzy....kogos musza te slodkie uchole zauroczyc![/QUOTE] teraz dopiero zauważyłam....furciaczek allegro już jest? wyróżnione?
  21. [quote name='bico']ja mogę dorzucić 14 zł na wyróżnienie, tylko proszę o konto na pw;)[/QUOTE] hej ciotka [B]agamika ...[/B]dawaj konto.. buziaki bico:loveu:
  22. ciotka [B]agamika [/B]zrobi chuderlakowi allegro.... ja funduję pierwsze 2 tyg. wyróżnienia.... może by ktoś zasponsorował wyróżnienie lolci ? to nie tak wiele, a sunia w potrzebie:oops:
×
×
  • Create New...