-
Posts
2390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kanna
-
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']z tego co mi mówiła missieek to pies nie z małopolski tylko z Siewierza - a to śląskie[/QUOTE] oj tak...w schronie mówili mi że właśnie z siewierza.... idę się geografii pouczyć:oops::cool3: -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
halabinko..będę pamiętać:cool3: -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
sunia i dereszek są z jednej okolicy .. są z olkusza...czekoladowy samiec jest z małopolski...ale wybaczcie zapomniałam dokładnie skąd...zapytam jak będę... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
mamy możłiwość zakwaterowania chłopczyków w dobrym hotelu...bardzo potrzebne jest wspacie finansowe łyżwomaniaków:-( -
i znowu wątek olkuskich wyżełków....z olkusza przetransportowano do bb dwa piękne dereszki, na miejscu okazało się ,że jest i trzeci...starszy czakoladowy pan... dziewczynka i dwóch chłopców odbiór mogę zrobić 7 lipca..dla dziewczynki mamy dt ..gorzej z chłopcami..szukamy dt lub wsparcia finansowego na hotelik dla nich... [url]http://www.dogomania.pl/threads/188338-WYZLY-Bielsko-Biala-3x-lt-przerzut-Olkusz-Malopolska-gt[/url]
-
do domku z ogłoszenia lando poszedł kolejny pies... kraków...mieszkanie w kamienicy przy błoniach....... lando na ludzia jeszcze nie trafił....tel. dzwonią...ogłoszenia działają...czekamy..
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
kanna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
zapraszam na wątek olkuskich wyżłowatych....nie udało nam się wyciągnąć z olkusza...teraz próbujemy z bielska [url]http://www.dogomania.pl/threads/188338-WYZLY-Bielsko-Biala-3x-lt-przerzut-Olkusz-Malopolska-gt[/url] -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
powyciągamy wszystkie po kolei... 7 kończy się kwarantanna tej młodej suczki ..rano dzwonię i jadę po nią...chyba , że znajdzie się właściciel... szukamy dt dla samczyków -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
kanna replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.zawiercie.info/view.php?mod=wiadomosci&art=3582&title=Co+sie+stalo+z+Kubusiem?&gmina=zawiercie[/url] do poczytania:angryy: -
[quote name='furciaczek']No ja czekam na jakies konto zeby przeslac pieniazki za wyroznienie :)[/QUOTE] o ta ciotka agamika...:mad: już mi konto ciotce furciaczek przesyłać:mad: soemo a zdjęcia nowsze dogo ma? jeśłi są to poproszę na [email][email protected][/email]
-
telefonów kilka.....nadal krasnal w ogrodzie....:shake: ogłoszeniami zajęła się bahlsa... ale bardzo dzięujemy za chęć:loveu: dwa zaprzęgusy ...boja i lando...i obydwa od dłuższego czasu szukają aktywnego domu...
-
dostałam pytanie... czy taki pies to samochód by pociągnął?
-
[quote name='hop!']Lando jest dzisiaj w gazecie Metro. Wykorzystałam tekst przesłany do DP, więc jest podany nowy nr telefonu.[/QUOTE] Brardzo dziękujemy
-
dziękujemy bardzo
-
soema, mam prośbę często zdaża się, że takie psy ludzie próbują podebrać na łańcuchy.. niby wszystko oki ale [B]Lord nie nadaje się do budy nawet z ogrodem [/B]po mojemu to on z wyżła i doga ma zarazem , zadna z tych ras nie nadaje się nigdzie poza kanapą ( futro i stawy)....zanim przyjadą trzeba wizyty przedadopcyjne zrobić?.... on nie kastrowany jest także.. do soboty byśmy wizyty zorganizowali...skąd ludzie są? a i jeszcze jedno ty zapisuj wszystkie dobre dogowate domki..mamy takiego jednego z agamiką , więc chętnie po wybraniu domku dla Lorda pozostałe adresy "dogowate" i nr tel. przejmiemy....