Jump to content
Dogomania

Basia1244

Members
  • Posts

    6263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basia1244

  1. No. ja się nie nadaje do tego wolontariatu. Dla mnie to za dużo.
  2. Nowe fotki Megi - zapraszam na str.1 [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/232/84145643.jpg[/IMG]
  3. [color=red][b]adoptowana![/b][/color] [quote name='basia1244'][b][i]boks nr: [/i][/b][b]19[/b] [b][i]nr schroniskowy: [/i][/b][b]2147/10[/b] [b][i]nr na szyi: [/i][/b][b]1791[/b] [b][i]w schronisku od: [/i][/b][b]29.12.2010[/b] [b][i]imię: [/i][/b][b]bluna[/b] [b][i]wiek: [/i][/b][b]1 rok[/b] [b][i]opis: [/i][/b][b]średnio mała, tricolor przesłodka z niej suczka! Została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji na juz - słodziak! [img]http://img5.imageshack.us/img5/6361/sunia18b.jpg[/img] [img]http://img88.imageshack.us/img88/3516/sunia18a.jpg[/img] [img]http://img853.imageshack.us/img853/6526/sunia18c.jpg[/img] [/b][/quote]
  4. [B][I]Boks nr 7[/I] [I]Nr schroniskowy [/I][/B][B]1541/11 [I]Nr na szyi [/I][/B][B]1743 [I]W schronisku od [/I][/B][B]30.08.2011 [I]Imię:[/I][/B] [B]nie ma [I]Wiek:[/I][/B] [B]7 lat [I]Opis: suczka, przytulaśna, delikatna, ale ponoć w dniu przyjęcia stawiała się z zębami u weta - jednak ja zrzucam to na sam moment przyjmowania, bo teraz jest bardzo pozytywna. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5709/p1020421m.jpg[/IMG] więcej tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214482-Biszkoptowe-labradory-we-wroc%C5%82awskim-schronie!?p=17619571#post17619571[/url] [/I][/B]
  5. [B]Suczka już na boksie ogólnym nr 7.[/B]
  6. [I]Boks nr [/I][B]7[/B] [I]Nr schroniskowy [/I][B]1539/11[/B] [I]Nr na szyi [/I][B]1303[/B] [I]W schronisku od [/I][B]30.08.11[/B] [I]Imię:[/I][B]nie ma[/B] [I]Wiek:[/I][B]3 lata[/B] [I]Opis:[B]beżowo ruda suczka troszkę amstafowata z ogonkiem 3/4, przeysmpatyczna, grzeczna, miła, fajna [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6296/p1020443r.jpg[/IMG] więcej na str. 1 [/B][/I]
  7. [B][I]Boks nr [/I]1 [I]Nr schroniskowy [/I][/B][B]1511/11 [I]Nr na szyi [/I][/B][B]1733 [I]W schronisku od [/I][/B][B]25.08.2011 [I]Imię:[/I][/B] [B]nie ma [I]Wiek:[/I][/B] [B]6 lat [I]Opis: okropna, paskudna, charakterna ON-ka, czaprak, ruda uszy stojące, szczerzuja i warkot [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2250/p1020434xu.jpg[/IMG] więcej na str 1 [/I][/B]
  8. [COLOR=red][B]Adoptowana dzisiaj![/B][/COLOR] [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr[/I][I] 3[/I] [I]Nr schroniskowy [/I][/B][B]1495/11 [I]Nr na szyi [/I][/B][B]1779 [I]W schronisku od [/I][/B][B]21.08.2011 [I]Imię:[/I][/B] [B]Inka [I]Wiek:[/I][/B] [B]? lata [I]Opis:[/I][/B] [B] mix ON po szczeniakach (oszczeniła się 22.08 i miot uśpiono) nerwowa, wystraszona, biedna, uległa, znerwicowana wręcz :([/B] [I][SIZE=4][COLOR=green][COLOR=purple][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2728/81944994.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2401/37867449.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7681/62834029.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/I][/QUOTE]
  9. [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]19[/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]2147/10[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I][/B][B]1791[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]29.12.2010[/B] [B][I]Imię: [/I][/B][B]Bluna[/B] [B][I]Wiek: [/I][/B][B]1 rok[/B] [B][I]Opis: [/I][/B][B]średnio mała, tricolor Przesłodka z niej suczka! Została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji na już - słodziak! [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6526/sunia18c.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3516/sunia18a.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6361/sunia18b.jpg[/IMG] [COLOR=red][B]Natomiast Bluna od dziś nazywa się Sara i ma dom na Różance (z ogródkiem :smile: )[/B][/COLOR]
  10. [quote name='Basia1244'][B][I]Boks nr: [/I][/B][B]19[/B][B][I]Boks kwarantanna nr 25[/I][/B] [COLOR=sienna][B]Drobinka już na boksie ogólnym 22.[/B][/COLOR] [B][I]Nr schroniskowy: 1419[/I]/11[/B] [B][I]Nr na szyi: 1724[/I][/B] [B][I]W schronisku od: [/I].08.08.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: 3 lata[/I][/B] [B][I]Opis: malutka, śliczna drobinka, szorstka – cudo.[/I][/B] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4613/szczotka.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4848/szczotka1.jpg[/IMG][/QUOTE] [COLOR=red][B]To prześliczne cudo zostało pogryzione przez koleżanki z boksu prawie na śmierć[/B]: [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8208/p1020446q.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1520/p1020448a.jpg[/IMG] [/COLOR]
  11. o nie nie nie nie nie nie zgadzam się! Mikuniu gdzie twój dom?
  12. napisz na transportowym i pospamuj , ja niestety nie znam nikogo, kto jechałby do Łodzi ale im szybciej wyjedzie, tym lepiej dla niego
  13. no niestety Balbinką nikt się nie zainteresował :(
  14. niech to allegro zadziała - niech zadziała!
  15. Pogryziony i to mocno. Znowu siedzi biedak w izolatce :( Pecha strasznego miał chłopak :(
  16. [COLOR=red][B]Tego wydarzenia się nie spodziewałam! Zygmunta adoptowała rodzina z dziećmi - pan trochę kręcił nosem, że taki stary, ale pani się uparła i przekonała go, że Zygmunt to koleś w średnim wieku :) i poszedł! [/B][/COLOR] [quote name='Basia1244']A tu jeszcze jeden okruszek - drobiazg mniej niż 5 kilo! Zygmunt, boks 25, lat 11 popatrzcie: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2684/p1100247.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3528/p1100246p.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2245/p1100244x.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/2845/p1100236.jpg[/IMG][/QUOTE]
  17. a tak ogólnie to ja suczce daję góra 4 lata - wiem , jak wygląda 7-letni lab a jak 4-letni i ta panienka nie ma więcej niż 4 lata
  18. :) no jak widać mam pełne rozeznanie :), ale już poprawiam
  19. [B][I]Boks nr: [/I]29[/B] [B][I]Nr schroniskowy:1491[/I]/11[/B] [B][I]Nr na szyi:[/I][/B]1737 [B][I]W schronisku od:[/I]21.08.2011[/B] [B][I]Imię: Bezik[/I][/B] [B][I]Wiek: [/I]3 lata[/B] [B][I]Opis:mały, beżowy, uszy załamane, długi[/I][/B] [B][I]zdjęcia uzupełnię [/I][/B]
  20. no właśnie nie mogę przeczytać, co nabazgrałam, muszę jeszcze raz spisać, bo dizś byłam 6 godzin w schronie i wszystko mi się miesza już - mam więcej zdjęć i więcej notek i czuję bezradność, może Pat pomoże. Edit! doczytałam: [B][I]Boks 34[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]37/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]783[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]0501.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]NIKUŚ[/B] [B][I]Wiek: 2 lata[/I][I] Opis:mały, biały, czarne łaty i brązowe policzki [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3671/p1020377n.jpg[/IMG] [/I][/B]
  21. [B][COLOR=red]Franio[/COLOR] [COLOR=red]adoptowany![/COLOR][/B] [B][I]Boks 34[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1382/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1730[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]01.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]Franio[/B] [B][I]Wiek: [/I]1 rok[I] Opis:mały, rudy, uszy załamane [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7189/p1020374x.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2778/p1020375k.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7820/p1020378e.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9788/p1020379p.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5696/p1020377f.jpg[/IMG] [/I][/B]
  22. Boks 29 zapisałam a jakże, a teraz nie umiem odczytać, więc tylko zdjęcia, a dane uzupełnię: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6756/p1020365l.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5715/p1020355z.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/7971/p1020362g.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2936/p1020353r.jpg[/IMG]
  23. są jeszcze czarne labki w tym schronisku.... post rezerwowy , choć może nie przyda się już na żadnego biszkopta
×
×
  • Create New...