-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Waderciu, dzięki:) Polubiłaś naszego amanta?
-
Kochani, zdecydujcie, czy za pieniądze na koncie fundacyjnym trzeba coś kupić dla Jasia. Zrobimy zamówienie.
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Śliczny! Jak z jedwabnego weluru:) -
Muszę ją zapytać przy następnej wizycie - myślisz, że pomyliła psy? U nich teraz jest wakacyjny "kocioł", część lekarzy na urlopach, może coś jej się pokręciło?
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
malibo57 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Obiło mi się o uszy, że przy okazji sesji Pimpka któraś moja psina z "difowych" załapała się na fotkę. Jeśli to fakt, to bardzo proszę o info i rachuneczek na PW:) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Waderciu, jako darczyńca Frania popieram Twoją kandydaturę na prowadzącego wątek i finanse - masz moje pełne zaufanie. Ostatnia uwaga do Moniki - nie oceniam, Moniko, Twojej osoby, lecz Twoje postępowanie na wątku i atmosferę, jaką tu wywołujesz. Jest to atmosfera cichej wojny podjazdowej, tworzenia frakcji, uprawianie polityki - świadczą o tym nawet słowa, jakich używasz: " kruchy rozejm"...? - próby narzucenia zmiany leczenia wyznaczonego przez lekarza, próby ograniczenia leków i suplementów w imię "dobra finansów Frania". A liczy się dobro Frania, a nie jego finansów. Moja niechęć i brak aprobaty dotyczy takiego właśnie przedmiotowego traktowania psa, a nie personalnie Twojej osoby. -
DIFciu, byłam w Marysinie, pani dr Kasia pytała o sensacje żołądkowe Szanty przy kuracji odrobaczającej. Nie wiedziałam, że były jakieś kłopoty. Możesz coś napisać?
-
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Hienka uwielbia podróżować samochodem, w przeciwieństwie do reszty moich zwierząt. Stąd odbyła ze mną daleką podróż i miała wielką frajdę. Tak podróżujemy: W towarzystwie [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3438/img0543q.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5338/img0537t.jpg[/IMG] I bez [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3527/img0573s.jpg[/IMG] -
Sochaczew - BANDERAS , powrót marnotrawnego MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bandek Wczasowicz, zwany pieszczotliwie "moją krową łaciatą", na leżaku, z którego wchodzi również na stół;-) [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8292/img0553k.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8083/img0552ms.jpg[/IMG] -
Zuzia obiecała opisać tu przebieg dłuższej wizyty rodzinki z fretką, ale wyraźnie się...ociąga;-) Otóż Falek ma nowego kumpla Stefana, czyli Gluta, którego uwielbia:) Stefan skacze na Falka z kanapy, a potem ucieka, a potem goni Falka, a jak już sie zmęczą, to Glut kładzie się koło Falka i szuka cycuszka! Szkoda, że nie ma dokumentacji foto. Zuzia, napisz kilka słów, pliss
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nawet przez myśl nie przemknęło mi, aby odwracać się od Frania - niezależnie od prokurowanej na tym wątku atmosfery. Niemniej proszę Was, Jubu, o znalezienie faktury lub wzięcie jej na Vivę ( na kwotę 115,43 lub zbliżoną), abym mogła przelać tę kwotę z konta fundacyjnego na konto skarbnika Frania. Fundacja VIVA niczym nie zasłużyła sobie na padające tu aluzje i zastrzeżenia, nie zamierzam nadal jej na to narażać, stąd wycofuję ofertę użyczenia konta do zbiórek. Osobiście i prywatnie nadal będę wspierać Frania. -
Proszę bardzo - pani Bożenka pisze, że Witek nie znosi pozować. [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9481/img0576vi.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7157/img0577la.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/2569/img0578kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4981/img0579ap.jpg[/IMG]
-
Na wątku Tytusa znalazłam piękne fotki Jany od APSY z 13.08. Pozwolę sobie je tu zaprezentować wraz z opisem:) [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/Astaroth/PICT7226.jpg[/IMG] [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/Astaroth/PICT7222.jpg[/IMG] [IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/cudze/Astaroth/PICT7221.jpg[/IMG] Gdyby zabrać całą młodzież, zostawić tylko Jankę, Tytusa (bez ciasteczek!) i Krecika - Jana robiłaby zdecydowanie lepsze wrażenie ;-) A tak to jest wycofana i wypłoszona, podczas gdy Kajtki prezentują postawę pt. "Gooość! Cudownie, cudownie! Wygłaszcz nas, pobaw się z nami! :multi:" "A Tytusa i Janki nie widziałaś jak pojawiły się ciastka, to zupełnie inne psy ;-)" - to odpowiedź Astaroth:)
-
"Nasza" piękność, Iskra od Ajlii bierze udział w konkursie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212696-Po-raz-pierwszy%21%21%21%21%21-Wybory-Miss-i-Mistera-dogo%21%21%21%21zapraszamy-do-31.08.2011-do-22-00"]MISS DOGO[/URL] - prosimy o głosy na nr [B]10[/B]!
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I słusznie, masz powody, Moniko, aby się wstydzić. -
Witam:) Na koncie fundacyjnym jest tylko jedna nowa wpłata dla Jaśmina: 1. Ewelina K., Łódź - 25,- ( z 17.08.) Magdysko kochana, czy masz zsumowane pieniążki Jaśmina na koncie Vivy? Może trzeba coś dla niego zamówić? Jakiś suplement? Viva ma zniżkę na preparaty Vetfood. Zajrzyjcie na stronę. Ajlii, czy on zjadał BB&Recovery?
-
Rudzia z rakiem kośc żyła szczęśliwie u Apsy. Za TM
malibo57 replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnaj, Nosku... -
U Witusia wszystko w porządku:) Mam kilka nowych fotek - wrzucę, jak tylko mi czas pozwoli.
-
Dziś jedzie do DIF 30 kg karmy [URL="http://www.temida-zoo.pl/pl/p/KANEMASTER-Pro-LAMB-RICE-30kg/140"]Kanemaster Lamb&Rice[/URL] - koszt 271,15 - Podzielony na 4 psiaki - Zapłacone;-)
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie jest, ale wpłaty za hotel w czerwcu nie ma. -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
malibo57 replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na koncie fundacyjnym pojawiła się wpłata dla Frania od: 1. Kamila L., Kadłubek - 15,- Mam jedną wpłatę, która "wisi", bo nie wiem, któremu psu ja przypisać. Jest to kwota 10,-, z dn. 1.08. od Piotra L. ze Śremu. W tytule jest podany tylko NUMER 1728360642 Nie wiem, co z tym zrobić:/