Jest tylko jeden problem - jak się podrapać w ucho po tej stronie co nie ma łapki? ;)
Nie miałam trójłapka i nie znam żadnego, ale nade mną mieszka śleputek, świetnie sobie radzi, a ja miałam głuchego na amen od urodzenia jamola, to podobno duży deficyt, ale mój pies chyba o tym nie słyszał ;)