Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. A kiedy nie były? Sezon na zapsienie trwa cały rok:(
  2. Pójdę bo prochu już nie wymyślę:) Ten pies jak Lucky, tylko Lucky już był po spotkaniu z samochodem:(
  3. Tu jest pypeć: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3580979_szczeniak_do_adopcji.html[/url]
  4. Mail trzeba do niej wysłać, ale szukać płatnych też, bo to nic pewnego. Napisałam do sbd w sprawie tego w Jeziórku, jutro odpisze pewnie. Żeby go ktoś przechował jakiś czas to byłoby łatwiej... Tu nie ma z dnia na dzień, chyba że cud. Ostatnio się kilka zdarzyło.
  5. Wet mi mówił, że syf się zaczyna... nie ma kleszcza to może nie to. Trzymam kciuki. Bo co więcej mogę:glaszcze:
  6. Przypomniałam sobie: w Jeziórku k. Warszawy. Muszę popytać co z tym hotelikiem. Poker miewała tymczasy, ale pewnie zawalona.
  7. Z banerka wchodzi. Nie wiem, co za diabeł... już poprawiłam. Wchodzi. Miałam iść spać:(
  8. Mam tu taka zagubioną dziewczynę i oczywiście psa. Chce płacić sama za hotel 300 tylko kompletnie świeża i bezradna. Co ja mam z nią zrobić? [url]http://www.dogomania.pl/threads/182682-Uratuj-g-zanim-skoA-czy-pod-koA-ami-samochodA-w-Potrzebne-schronienie-i-ogA-oszenia[/url]
  9. Pod W-wą dziewczyny miały jakiś hotelik, bez wygód, ale bezpieczny. Kurde, musiałabym pogrzebać, popytać, a wszyscy śpią. Tylko ja się kołaczę:placz:
  10. O wizytę można poprosić Demi, xmatrix (o ile z nieprzytomności nie pokręciłam pisowni),... Dzięki, że zajrzałaś, dzięki wielkie:)
  11. Choruje psin? Przykro mi:( Czy Amikiem ktoś się zainteresował?
  12. Muszę iść zobaczyć ten wątek. Lepszy dowolny tymczas i bezpieczeństwo niż łażenie po ulicy.
  13. Proszę, zajrzyjcie do psiaka z mojego banerka, tego z prawej. Nowa sprawa, dziewczyna bezradna, chociaż dobre słowo pomoże jej się tu odnaleźć. A psinek jak Lucky, tylko jeszcze nie trzepnięty przez samochód. Martwię się:(
  14. Jest parę dogomaniackich hotelików i kolejki do nich, ale trzeba próbować.
  15. Tego Baksia bym zabrała na wielkie pranie i cud się wynurzy... Piękny pies. Już, już nic nie robię, zaraz i tak padnę:)
  16. [quote name='marzenawtf']słuchajcie jestem w stanie opłacić psu dom tymczasowy tak do 300zł, mój chłopak prawdopodobnie mnie zabije, ale wolę to niż oddać psa do schroniska. jeśli znajdzie się ktoś chętny do pomocy to nawet lepiej.[/QUOTE] To już coś. Jest szansa go przetrzymać? I gdzie on jest - Tarczyn czy świętokrzyskie?
  17. Zrobiłam ale gratkę dla biszkopcika z wyróżnieniem na fali wiru pracy. On chyba jeden jest, bo coś Piechcia pisała, że drugi ma dom. Jeszcze Baksio mi leży na sercu. Taka sierota... A te maluchy z postów 209-210? Dziewczynka pojechała, a reszta?
  18. No to luz;) Kawy mam od groma, bo TZ pochłania 8-9 dziennie.
  19. Jest malutka szansa, że ogłoszenia będą jutro, bo kolejka jak wszędzie. Wierzę, że dzieciak szybko znajdzie domek.
  20. [quote name='dota&koka']no to ciotka dorota zakasa rękawy i weźmie sie do roboty :-) drugi dzień siedzęnon stop nad ogłoszeniami.jak jutro nie powieszę wreszcie firanek,to marcin mnie z domu wyrzuci...która mnie przygarnie na tymczas?jestem spokojna,cicha,bardzo mało jem.obym komputer miała z dostępem do neta ;-)[/QUOTE] Uciszysz moje wyrzuty sumienia. Tymczasik mogę dać. Już jedna ciotka chciała, ale royala nie chciała tylko kawior. Nie doszłyśmy do porozumienia:)
  21. Dobrzy ludzie ze snu zimowego się budzą:)
  22. Banerek wezmę. Mam miejsce, może kogoś przyciągnie.
  23. Tym biszkopcikom? Ja widzę dwie sztuki po numerkach. Może już mi się coś miesza.
  24. A ten biały pypeć właśnie ma wyjechać. Nadprogramowy efekt innych ogłoszeń :) Nie mogę się zebrać do ogłaszania, czas mi ucieka między palcami. A one takie cudne.
×
×
  • Create New...