-
Posts
2663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asika5
-
Suri - malutka suczka znalazła kochający dom!!! :)
asika5 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
prawdziwa modelka:loveu: i czemu nikt jej nie chce:shake: -
ZUZIA - maleńka wychudzona sunieczka czeka na swoją szansę
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4893/p1000625.jpg[/IMG] -
ZUZIA - maleńka wychudzona sunieczka czeka na swoją szansę
asika5 posted a topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=Black]Zuzia - maleńka (wielkości kota) młoda sunieczka prosi o pomoc!!![/COLOR][COLOR=Black] Piesek trzęsący się ze strachu z podkulonym ogonkiem błąka się od kilku tygodni przypatrując się z daleka ludziom z nadzieją , że ktoś nakarmi. Zuzia skrywa się w przydrożnych krzakach i trawie przy ruchliwej ulicy, więc boje się że może wpaść pod samochód. W[/COLOR][COLOR=Black] imieniu tej małej kruszynki zwracam się o pomoc, niech ktoś zlituje się [/COLOR][COLOR=Black]i zaopiekuje się Zuzią, ona pilnie potrzebuje domu - przynajmniej tymczasowego. Jest taka malutka i bezbronna. Zuzia jest raczej młoda, ma strasznie zapadnięte boczki jest bardzo chuda i wystraszona. Trochę trwało zanim odważyła się podejść mi do ręki, żeby wziąć jedzenie. Ja niestety mimo wielkich chęci nie mogę jej zabrać na DT – mam już kilka zwierząt i moje warunki nie pozwalają na więcej. Jedyne jak mogę jej pomóc to karmić ja codziennie i dać świeżej wody.[/COLOR][COLOR=Black] Zuzia już podchodzi na tyle blisko, że mogę ją złapać. Na początku to nawet jak chciałam dać jeść to uciekała w popłochu.Ktoś chyba ja bardzo skrzywdził, bo bardzo się boi zaufać. Kochani musimy jej pomóc - proszę pomóżcie ogłaszać!!![/COLOR][/SIZE][/B] [INDENT] [B][SIZE=4][COLOR=Black] Tel: [/COLOR][COLOR=Black][I]606965443 - Asia[/I][/COLOR][COLOR=Black] mail: [EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5190/p1000622b.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7218/p1000623l.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8371/p1000624x.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/B][/INDENT] [INDENT][B][SIZE=4][COLOR=Black] [/COLOR] [/SIZE][/B] [/INDENT] -
Wyjątkowa SUZI - już MA WYJĄTKOWĄ RODZINĘ !!!
asika5 replied to Bakteria's topic in Już w nowym domu
czego nauczyła się Suzi [URL]http://youtube.com/watch?v=d-8pQdCqyJE[/URL] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9079/hpim0998.jpg[/IMG] -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
oj no już odrosło mu trochę alem następnym razem jak ostrzygę to zamieszczę na pewno a to dzisiejszy spacerek ja uwielbiam jego na zielonej trawce [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5677/p1000396f.jpg[/IMG] a tak wygląda kocio psia miłość [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8553/p1000142y.jpg[/IMG] -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Jack bezjajeczny jak makaron z biedronki:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: Sama osobiście go woziłam na tą rzeż był dzielny:loveu: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9223/dsc08341s.jpg[/IMG] -
Śliczna sunieczka Proponuję zamieścić ogłoszenie na b-stok online i dać do sobotnich pupili w porannym a i papierowe można porobić i porozwieszać. Niestety tylko tyle mogę pomóc:roll:
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
asika5 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Aga na wszelki wypadek wstawiłam jego banerek (mam sentyment do staruszków;), ale oczywiście trzymam kciuki za obecny domek -
Suri - malutka suczka znalazła kochający dom!!! :)
asika5 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=Black][I][U]i jeszcze tu[/U][/I][/COLOR] [/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"] [/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu/"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.bialystok.top-ogloszenia.net/"]www.bialystok.top-[B]ogloszenia[/B].net[/URL] -
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
asika5 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Gratuluję energicznej i skutecznie przeprowadzonej akcji. Oby zawsze tak szybko udawało się pomagać pieskom. -
Foczka, Kajtek i Nurek - dostały swoją szansę, pomóżmy im ją wykorzystać!!
asika5 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Tak Greta możesz liczyć na mnie . Wyślij mi na maila teksty i po jakiejś fotce. -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Oto nasz Jack w swoim nowym domku [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3636/dsc07884l.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5981/dsc07885b.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6906/dsc07881k.jpg[/IMG] -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']Zainteresowanych informuje, że dziewczyny w sobotę podpisały umowę adopcyjną :)!![/QUOTE] Potwierdzam umowa podpisana:multi: Jack już swobodnie chodzi po domu ma swoje miski, posłanko, kaganiec !!!(prawie bez problemu zaczął go nosić) i nową super długą smyczkę (oczywiście czerwoną żeby pasowała do obroży:cool3:), no i jeszcze pyszne jedzonko tzw. karmy z wyższej półki. Przez kilka nocy na początku budził wyciem w nocy i nie pozwalał im zasnąć:evil_lol: więc wychodzili z nim na nocny spacer. Ale już z piatku na sobote spał do 6: 30. Dziś dostałam list od państwa oto fragment: ,,...Jackuś jest kochany jak zwykle i jest coraz weselszy, na spacerach coraz śmielej ciągnie.W domu nienaganny ale dalej wyje.Zaczyna piszczeć jak widzi że ja albo mąż się ubieramy.Terapia jeszcze nie działa ale robimy co w naszej mocy.Staramy się żeby jak najkrócej był sam a dziś będzie sam tylko 2 godziny. Ale cóż on tak wyładowuje swój stres.Jesteśmy dobrej myśli.Wczoraj pies był z mężem w pracy i układali razem panele.Cały czas kładł się na piankę i dopiero jak mąż skończył to pies położył się na panele.Słodziak..." Syn państwa gra na gitarze a Jack uwielbia słuchać, śmieją się że w domu jest dwóch muzyków: gitarzysta i śpiewak:cool3::cool3: Dodam, że Jack mieszka w centrum a to nie to samo co u Kuny;) więc musi sie do miasta przyzwyczaić. Był juz na liowej i suraskiej gdzie miał spotkanie z żubrem:evil_lol: Jack ma mnóstwo nowych zdjęć, ale jeszcze ich nie dostałam, więc nie mogę zamieścić. -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Dziś powiedziałam dość ! dość już tego błota w domu i codziennych kąpieli! wzięłam nożyczki i Bursztynka obstrzygłam, wycięłam mu te piękne dłuuuuuuuugie skarpety co miał na łapkach, silnie owłosiony brzuszek i zadek przystrzygłam, bo co kupa to masakra:evil_lol: Ma teraz takie zgrabne łapki i jakiś szczuplejszy się wygaje:crazyeye: mama jak dziś przyszła to nie poznała królewicza, ale mówiła, że ładnie wygląda:eviltong: także jak ktoś potrzebuje strzyżenia to zapraszam;) -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kuna']KOchane trzymajcie kciuki, Jack od wczoraj jest w nowym domu. Dom zapowiada sie fantastycznie, wiec trzymajcie mocno, jeżeli wszystko bedzie ok, to w sobotę zostanie podpisana umowa adopcyjna :D Martyna, dziekuje za zamieszczenie go na stroni adopcji husky, bo własnie tam Pan go wynalazł :)[/QUOTE] O tak potwierdzam, osobiście ze snoopy przekazałam Jackiego. Też uważamy że dom zapowiada się - jak to Kuna napisała ,, fantastycznie". Po sobotniej wizycie przekażemy więcej informacji, na razie w ślad za zacharym trzymać kciuki. Ja również dziękuję Martynie za szczęśliwe ogłoszenie -
Maksiu jesteś słodki piesek i na pewno znajdziesz kochający domek
-
Suri - malutka suczka znalazła kochający dom!!! :)
asika5 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Cudo cudeńko normalnie Suróweczka do schrupania;) -
O matko jakie drastyczne zdjęcia;) To nie przystoi dla Goldo - Labka
-
To dobra wiadomość w taki razie czekamy na wieści i trzymamy kciuki
-
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
jaka minka:) kochany mój pyszczek:loveu: Niestety piątkowa aura uniemożliwiła nam wyjazd do Kuny, ale mam nadzieję, że na dniach się tam zjawię. Teraz leże w łóżku z wirusem:shake: -
Foczka, Kajtek i Nurek - dostały swoją szansę, pomóżmy im ją wykorzystać!!
asika5 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Cudowne psiaki Greta to wspaniale, że są u Ciebie. Należy im się coś lepszego od życia. Foczka jest mi znana już dawno zwróciłam na ną uwagę na stronie schroniska, jakos tak ujęła mnie swoja uroda:evil_lol: Jeżeli chodzi o otyłe pieski i chodzenie po schodach to na własnym przykładzie powiem, że to problem. Bursztynek wchodzi na II piętro totalnie wyczerpany, czasami lituje sie nad nimi biorę go na ręce. A foczka do tego jeszcze nisko podwoziowa;) także może to sprawiać jej trudności. -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
dreag ma oto mały banerek [IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/bannery/jack.jpg[/IMG] -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
asika5 replied to asika5's topic in Już w nowym domu
zagląda zagląda:eviltong: no cóż nadal szukamy domku -
świetna fotka:) i jak jej ładnie w fiolecie. Dzwonił ktoś w sprawie Niuni?
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
asika5 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
to świetna wiadomość Ziucio to taki słodki psiak Dokładnie mąż ma racje daj trochę czasu Pani musza sie poznać:) Ja jestem dobrej myśli.