W schronisku w Iławie /woj. warmińsko-mazurskie/ przebywa jeszcze na kwarantannie sunia jamniczka szorstkowłosego. Jest młodziutka, ma około roku. W największe mrozy została zostawiona przed sklepem na wiele godzin. Jest radosna, ciągle chce się bawić. Uwielbia wspólną zabawę zabawkami. Dogaduje się z innymi psami, zna podstawowe komendy. Ma na imię Dexi, przed adopcją będzie wysterylizowana oczywiście.
Kontakt - 606-502-865
Mail : [email][email protected][/email]
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2298/dsc09094.jpg[/IMG]
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/889/dsc08932.jpg[/IMG]
Wątku jeszcze nie ma, założę jej niedługo.
Grażyna własnie przed chwilą powiedziała mi, że myśli, że do domku się nadaje, ale same zobaczymy ;-) Ja również myślę, że chłopak świetnie sobie poradzi w domku. Hmm, nie mogę się już doczekać! ;-)
Teraz to dopiero się cieszę ;-)
A moze ona? Własnie trafiłam na watek.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179064-KudA-ata-Maja-w-DT-czeka-na-wspaniaA-y-domek?p=14018412#post14018412[/url]
Cioteczki - banerek można sobie wziąć ;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174150-KajtuA-piAE-kny-ok-3-letni-psiak-szuka-swojego-czA-owieka-IA-awa"][IMG]http://i49.tinypic.com/2epne2p.jpg[/IMG][/URL]
Dziękuję Aniu!
Dzisiaj byłam na chwilkę, Kajtek przywitał mnie serią cudownych buziaczków, jutro też będę, może jakieś fotki strzelę ;-) Dziś zapomniałam aparatu, mam nadzieję, że jutro będę miała czym fotki robic :D