Jump to content
Dogomania

kamilawa

Members
  • Posts

    5040
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kamilawa

  1. :shake::shake: Nieciekawie się robi :-( Zaproszę kilka niezawodnych cioteczek na watek później ;)
  2. Ja też ryczę :loveu: Strasznie się cieszę, że mała znalazła właścicieli! :multi:
  3. [quote name='Daga & Maks']jaki on piękny :loveu:[/quote] Prze piękny, tylko szkoda, że bez domku :-(
  4. :shake: podnosimy! :multi:
  5. No Bakusiu polski gończy :loveu: do góry :multi:
  6. A u nas dziś nie padało :multi: Ciekawe tylko jak jutro będzie... Danielko, do góry piękna!
  7. późnym wieczorkiem podrzucam! :multi:
  8. Podnosimy piękności wieczorkiem :loveu:
  9. No piekny czarnuszku :loveu: hopaj po dom... :-(
  10. No Britosiu :loveu: Nikt do ciebie ślicznotko nie zagląda? Chodź na wieczorny spacerek, może akurat ciotki cię zobaczą :diabloti:
  11. [quote name='Helga&Ares']Martwi mnie 0 zainteresowanie Montim:-([/quote] Jeszcze będą się bili o Montiego ;) Tylko musi się znaleźć człowiek... człowiek który go pokocha i da dom :loveu:
  12. No to czekamy i trzymamy kciuki za TEN telefon :p
  13. Cisza... ale mam nadzieję, że jeszcze się ktoś odezwie. Dostałam maila od pana z treścią : 'Czy jest możliwość transportu psa do Włocławka'. szczerze mówiąc troszkę mnie zdziwiło, ze nie było żadnego pytania o psa, tylko od razu o transport... Zadałam kilka pytań, powiedziałam, że będzie wysterylizowana i cisza... Może sterylka go wystraszyła? Jeżeli tak to baaardzo się cieszę...
  14. hopamy psinki ! dobranoc cioteczki i psiaki :loveu:
  15. A z Taszą swoją kochaną :loveu: Która wróciła z adopcji :placz:
  16. No niestety odpadam jak na razie jako dt dla maluszka :-( Niestety muszę przyznać rację rodzicom- od września znów czeka mnie szkoła, w domu nikogo nie będzie, a z takim maluchem ktoś na okrągło musi być... Także DT u mnie to na razie nie najlepszy pomysł... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mu pomoże. Tylko co teraz? Jutro niedziela, a do końca tygodnia mały ma czas! :placz: A co z domkiem u Barrakudy...?
  17. [quote name='giselle4']oj ,wiesz czsem to mysle ze ludzie to ,,bezmozgowce,, bokser 10 miesiecy jest do oddania[Pani chaciala oddac do schronu] na prosbe Pani kierownik ze my sie tym zajmiemy bo szkoda maluszka tylko prosba o fotki i info :crazyeye: teraz nie odbiera telefonów na sms-a z prosba o info i fotke psa nic....cisza:shake:[/quote] Ludzie to debile jednak... :angryy: Kątuś szukaj domku! :loveu:
  18. Tylko tyle :evil_lol: Danielko po dom na górę :loveu:
×
×
  • Create New...