Cisza... ale mam nadzieję, że jeszcze się ktoś odezwie.
Dostałam maila od pana z treścią : 'Czy jest możliwość transportu psa do Włocławka'. szczerze mówiąc troszkę mnie zdziwiło, ze nie było żadnego pytania o psa, tylko od razu o transport... Zadałam kilka pytań, powiedziałam, że będzie wysterylizowana i cisza...
Może sterylka go wystraszyła? Jeżeli tak to baaardzo się cieszę...