moze głupia rada ale pogadaj na spokojnie i poznaj powody nastawienia takiego, ja od dziecka chcialem miec psa ale mama była na NIE. W koncu udało sie i mam psa i co sie okazuje:crazyeye: ze to jej kochany pies itp i z czasem wyszedl powód negatywnego nastawienia, poprostu bała sie utraty psa tzn u niej w pracy jakiejs kolezance psiak odszedł za TM i to moja mame nastawilo negatywnie - ona nie chciała tego przechodzic i wolała nie miec psa ( takie pojscie na łatwizne).