Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Mantis']Marcel się zawstydził, że tyle chętnych domków :oops: i nieśmiało pyta czy domki będą mu czytać bajki, bo on się już przyzwyczaił :roll: Najbardziej lubi tą o Kopciuszku :lol:[/QUOTE] No to będą musiały bo inaczej :mad: Drugi domek to małżeństwo, nie znam wieku, oba domki trzeba sprawdzić
  2. [quote name='danka1234']leni,ocelot w poscie 6 pisze ze moze miec 6-8lat,ja tez tak myslke ale ocelot miała dzisiaj sprawdzic to mzoe poda dokładniejszy wiek o ile bedzie to mzoliwe.Pewnie jak wejdzie na watek to odpisze ale odpisz juz jeśli masz zapytanie,szkoda by stracic jakiekolwiek zainteresowanie nim.;)[/QUOTE] Dzięki, odpisałam. Zobaczmy czy pani zgodzi się na wizytę.
  3. Ile Fil ma lat? Dostałam jedno zapytanie o niego
  4. Drugi domek chętny na Marcela - w Elblągu
  5. Zgłosił się domek chętny na mix pudla, czy pani się zdecydowała czy podesłać Pudiego?
  6. Panem Marcelem interesuje się Dom, pani z dwójką dzieci. Trzeba po pierwsze sprawdzić domek (Włocławek - szukamy kogoś na wizytę), po drugie Mantis musi zdecydować czy to będzie dobry domek dla ślicznotki
  7. Lola/Nela w nowym domku u Ani: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ceebcc99beb51c88840b1d7add6c9bd6,14,19,0.jpg[/IMG]
  8. Do ogłoszeń trzeba dodać Florka - schronisko w Zamościu [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/203/piesio.jpg[/IMG]
  9. Przeklejam z wątku schroniska w Łodzi, poprosiłam o zdjęcia [quote name='modliszka84']czy to jakaś likwidacja pseudo jużaków :crazyeye: u nas w schronie kolejny jużak....do pilnego zabrania[/QUOTE]
  10. [quote name='modliszka84']czy to jakaś likwidacja pseudo jużaków :crazyeye: u nas w schronie kolejny jużak....do pilnego zabrania[/QUOTE] Masz zdjęcia tego jużaczka? Tutaj jest wątek jużaków w potrzebie, Bombaj już tam jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f7/juzaki-juzakopodobne-w-potrzebie-czekaja-na-dom-146539/[/url]
  11. Nie miałam internetu :diabloti: ale już jestem. Jakieś ogłoszenia potrzebne robaczkom?
  12. Odcięło mnie od netu :diabloti: Ale już jestem back Od wczoraj Lola w nowym domu. Dzięki Mamanabank! :calus: Zaraz wkleimy zdjęcia Ale tych kudłatków dużo w schroniskach :-(:-(
  13. Anawa mnie ściagnęła :lol: Śliczny kudłaczek, trzeba by mu domek przed zimą znaleźć żeby nie zamarzł bidulek :-( To ogłaszamy
  14. Zrobiłam spis kudłaczy z pierwszej strony (post #2), aktualizacja reszty w weekend
  15. Dom w Bydgoszczy sprawdzony, jest super. Pani bardzo ciepła i kochająca psiaki, jest kosmetyczką, piesek będzie chodził do pracy ze swoją panią, ma działkę za miastem, więc lato na działce. Kastracji dopilnuje Asia, pani się zgadza jak tylko wet uzna że można ciachać. Jest zdecydowana na jednego z braci od Piranhi. Trzeba poszukać transportu
  16. Dobrze że zmieniłaś tytuł. Z tym sikaniem to problem, ale może w innym miejscu nie będzie sikał, może to nie kwestia chorobowa, tylko bardziej zaznaczanie swojego terytorium. Trzeba ogłaszać. A są jakieś zdjęcia Pchełki do ogłoszeń?
  17. 25 zł z bazarku Poker przekazała na skarpetkę kudłaczy. Dziękujemy :loveu: A ja mam z tego bazarku fajną teczkę, już doszła, bardzo dziękuję :thumbs: I zła wiadomość - niestety pani zrezygnowała z adopcji Tofika ze względu na konieczny pobyt w szpitalu. Nie trzeba już sprawdzać domku w Chorzowie. Szkoda. Szukamy dalej domków dla kudłaczy. Allegro to był świetny pomysł i takie zbiorowe to strzał w dziesiątkę!
  18. czekamy na wieści i zdjęcia :p
  19. [quote name='Wioletat']czyz nie cudna jest ta nasza NEL?:glaszcze:a glaskania nie ma dosc...lapka sama prosi o wiecej ,tak relacjonuje Czia. Oj taka Nel chyba kazdy by chcial miec?:)[/QUOTE] No cudna jest i domki będą się biły, trzeba będzie dobrze domki przetrzepać, musi być najlepszy po tym co bidulka przeszła
  20. Pani jest bardzo fajna i zdecydowana. Jestem z nią umówiona na wtorek, oby to był dobry domek. W domu już jest jeden psiak, to super że Atos się dogaduje z innymi pieskami. Jeszcze tylko troszkę musi wytrzymać :-(
  21. Fajnie że wszystko dograne. Ja się boję jeszcze cieszyć, poczekam do niedzieli
  22. Jak dobrze że ona u Ciebie, tyle dla niej robisz :calus: Wygląda cudownie
  23. [quote name='brazowa1']ja tez poikazywałam tutaj Bąbla-mc sznaucerka z pudlem.Odnalazł dzieki ogloszeniom swoja panią,swoja własną.Az płakała biedaczka,zwrócila do schroniska cała kwotę za operacje łapki.Była bardzo wdzieczna za pomoc dla swojego pupila.Ufffffffffff.To poprosze o wykreslenie dąbrówkowego Bąbelka z kudłaczy do adopcji :)[/QUOTE] Super wiadomość. W weekend zrobię porządek na wątku, bo w tygodniu brakuje mi czasu, nie ogarniam wszystkiego :shake: Dziś wizytuję domek dla Loli, trzymajcie kciuki
  24. [quote name='sacred PIRANHA']dzwoniła do mnie pani z Bydgoszczy (pani korespondowała mailowo z leni356 - dzięki:loveu:)chętna na jednego ze szczeniaczków przebywających u mnie na DT, potrzebna osoba do wizyty przedadopcyjnej w Bydgoszczy![/QUOTE] Bydgoszcz może sprawdzić Asia, która miała Mopka na dt. Wyślij mi adres na pw to poproszę Asię
×
×
  • Create New...