Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='Sabina02']A na ktorej stronie wątka są Chester i Mania? Wątki Chester i Manii (obie to suczki): http://www.dogomania.pl/threads/177629-Chester-malutki-kudA-aczek-z-zapaleniem-pA-uc-SZUKAMY-PILNIE-DT http://www.dogomania.pl/threads/171920-Czy-to-sznaucerka-kA-ebek-strachu-DT-oddal-do-schronu-Pomocy Zajrzyjcie do wyrzuconego z samochodu psiaczka :( http://www.dogomania.pl/threads/177856-Ruda-szorstkowA-osa-mA-odoA-AE-spod-mojej-furtki-Toffik-po-wypadku
  2. [quote name='ladySwallow']No właśnie między innymi, a są też inne małe kudłacze - dobrze byłoby im porobić wszystkim zdjęcia.[/QUOTE] To zróbcie zdjęcia jak będziecie następnym razem. Bo zgłosił się domek chętny na małego kudłacza
  3. [quote name='Dogo07']Myślałam że są już zdjecia bo Leni pisze coś o brudnych łapkach.[/QUOTE] Nie, tylko Zuzia pisała. Talcott, dzięki za sugestie
  4. [quote name='Madallena']Wez go troche pomecz na obrozy, naucz. Tylko nie przechodz na szelki, bo nauka pojdzie w las.... :) Ucz chama! ucz! nie dosc, ze szczyny zjada, sika na fretki to jeszcze ciagnie na spacerach :P[/QUOTE] Czyli pies ideał :) Wszyscy kochamy Bugiego :loveu:
  5. Zuziu, a te jego łapki może da się umyć? bo takie wypalone moczem biedak ma :( Czy ja mogę paczkę dla Finiego wysłać do hoteliku? Mam dla niego smakołyki, ciasteczka, witaminki i żwacze wołowe
  6. Jak pies je kupy to znaczy że ma coś nie tak z florą bakteryjną, jest taki preparat rumen tabs który "reperuje" florę bakteryjną żołądka Samce lubią siki :roll: a potem buziaki rozdają :evil_lol: Ale po kastracji powinno minąć
  7. Adpcyjny chyba jest ten kudłacz też o którym pisałam, wygląda na młodego, ten którego jakaś suka gryzła
  8. [quote name='andzia69']Malagos - w razie gdyby co...pamiętaj o tym malutkim, koczujacym psiaku na kieleckim osiedlu:( [/QUOTE] Czy on ma swój wątek?
  9. Dzięki za relację, super wieści :) Mój pies też mocno ciągnie bo on myśliwski i za zapachem potrafi wyrwać rękę, sikami też nie gardzi ;) Do uczenia nie ciągnięcia na smyczy można stosować kantarek (inaczej halti) - znasz to? Coś takiego: [url]http://www.twenga.pl/cena/trixie-kantar-top-trainer-rozmiar-79940272.html[/url]
  10. [quote name='magdola']To teraz nie chcecie??? Ja póki mam na koncie to moge wysłać bo rachunki jak opłacę, to..... a na jego koncie mogą spokojnie czekac do lutego chyba?????? A w lutym mam urodziny i postaram sie Finusiowi prezent zrobić,:))):razz:[/QUOTE] Jasne ze tak, wyślę numer konta. Fini dziękuje i będzie śpiewał sto lat :)
  11. [quote name='magdola']Na razie mogę przelać 10 zł...Mało, ale nie moge więcej :( Na razie jednorazowo, moge wpłacić natychmiast, ale jak sie odezwiecie za miesiąc, albo jak będzie potrzeba, i jak będa środki na moim koncie to też pomogę :) Niestety jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej:([/QUOTE] Kochana Magdolu, do 12 lutego na razie jest opłacone wszystko, więc dopiero od lutego
  12. [quote name='zerduszko']To dobrze, bo dopiero od dziś po te 34 gr oszczędzam ;) ale nr konta podeslij.[/QUOTE] Podeślę numery. Będziemy szukać chłopakowi super domku :)
  13. Postaramy się. tak myślę i myślę cały czas. może papierowe ogłoszenia do gazet dać - duży odzew jest z takich ogłoszeń. No i jeszcze jest akcja w Silesia City - można Mani ogłoszenie też zawiesić
  14. Czarodziejko Malagos, podaj Piromance kontakt do pani żeby mogła się umówić na wizytę przedadopcyjną
  15. [quote name='coronaaj']Zdjecia zajebiste....klamotow to bylo duzo w samochodzie...nie zdawalam sobie sprawy ile tego wozimy...teraz Bugi zdrowiej, mniej stresu, badania....kiedy wychodzi z kliniki? Dzieki Leni za lek a ja nie mam pojecia co to za wlosoglowka ale nie znam angielskiej nazwy...chorobska...[/QUOTE] Alicja, swoim nie musisz robić jeśli odrobaczasz regularnie. Niektóre psy w schroniskach łapią coś takiego. Odrobaczanie zwykłymi preparatami tego nie usuwa, dopiero ten lek (który de facto jest na odrobaczenie).
  16. [quote name='leni356']Ewo, Poker która ma suczkę Tami na dt miała takie same problemy - Tami miała biegunki z krwią, okazało się że winowajcą jest włosogłówka - w schroniskach to parszystwo siedzi. Daj Bugiego kupę do badania na pasożyty - jeśli wyjdzie włosogłówka to jest jeden lek który na nią działa, sprawdzę i dam znać. Wystarczy raz podać ten lek[/QUOTE] Znalazłam nazwę tego leku: DOLPAK Madallena, świetne fotki lejka Bugiego :)
  17. Ewo, Poker która ma suczkę Tami na dt miała takie same problemy - Tami miała biegunki z krwią, okazało się że winowajcą jest włosogłówka - w schroniskach to parszystwo siedzi. Daj Bugiego kupę do badania na pasożyty - jeśli wyjdzie włosogłówka to jest jeden lek który na nią działa, sprawdzę i dam znać. Wystarczy raz podać ten lek
  18. [quote name='zerduszko']A moja deklaracja to od tego m-ca?? Zapodziałam nr konta..[/QUOTE] Zerduszko, od lutego. Do 12 lutego już hotelik zapłacony
  19. Talcott, dzięki :) Przelałam 35 zł za maść. W skarpetce Finiego zostało tylko 33 zł, może będzie trzeba jeszcze zapłacić za odrobaczanie
  20. [quote name='luka1']maleńka pakuje zabawki?[/QUOTE] Chyba tak. Dzięki za wizytę :)
  21. Czy wet obejrzy ja w najbliższym czasie? Jej potrzeba leków jeśli to serce
  22. [quote name='malagos']Po mailu miły telefon od pani z Warszawy.... :roll:[/QUOTE] Piromanka zgodziła się sprawdzić domek. Jeśli nie Magia to moze inną psiunię kudłaczkę pani zaproponujemy
  23. Jeju, ale młodziak.. Psy często sobie wylizują same szwy niestety. Przeleję za maść dzisiaj. Dziękujemy bardzo :loveu:
  24. [quote name='zerduszko']Jeszcze tylko 3 osoby po 10 zł lub 6 po 5 zł!! To sa groszowe sprawy, kupując choć jedną rzecz dziennie tańszą o 34 groszy można uzbierać miesięcznie dyszkę :) Deklaruję owoą dyszkę.[/QUOTE] Zerduszko, Fini bardzo dziękuje :loveu:
×
×
  • Create New...