Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='elinka']Wieści będą. Już wczoraj Pańcia mi napisała, że sunia zachowuje się jak dama, spokojnie i godnie. Dzisiaj wieczorem Pani ma do mnie zadzwonić, a chyba teraz z wizytą jest już tam Leni. Na pewno zaraz po wyjściu od Pani napisze nam co słychać u Mai.[/QUOTE] Będę dzisiaj u pani to wszystko napiszę po południu
  2. [quote name='Mantis']No zdjęcia strasznie mylnie pokazują wielkość psa. Myślałam, że Dafne jest większa, a ona jest taka jak Bajka tylko troszkę tęższa. :)[/QUOTE] A to Dafne, dziękujemy Mantis :loveu: [IMG]http://www.reksio.cdmedia.pl/files/dafne3_m.jpg[/IMG]
  3. Zmienione :-D
  4. [quote name='Andzike']To ile czasu Pascal się już męczy? Też się w domu załatwia?[/QUOTE] Ja pracuję z domu, więc z nim wychodzę w ciągu dnia. Od poniedziałku tak ma, jedną kupę miał już ok, ale teraz znowu :(
  5. Ale wieści :) Dla Mai to może stres, bo w tamtą stronę chyba nie wymiotowała
  6. [quote name='Anna_33']Z Poznania dla kotow moge poszukac na miau kogos.[/QUOTE] Poszukaj, dzięki
  7. No to pewnie też ma jakiś wirus, idź do weta najlepiej. Mojemu też jeszcze nie przeszło :(
  8. Świetnie zdjęcia, psiak wygląda na szczęśliwego :)
  9. [quote name='kizimizi']czyli psiunio jedzie do Zuzi?[/QUOTE] Tak, do hoteliku, będziemy szukać nowego DS
  10. [quote name='malawaszka']Pani podczytuje wątek więc wszystko sama sobie przeczytała :)[/QUOTE] No to super. Napisałam już do Dadii z Bełchatowa czy może odwiedzić panią
  11. [quote name='fergilka']Mam numery. Jutro o 11 będę po Skubiego, planowany przyjazd do Zielonej to tak na 14-15. Będzie ok?[/QUOTE] Tak, super :) Ogromne podziękowania
  12. [quote name='Temida']Widzę, że szukacie kogoś z Bełchatowa na wizytę przedadopcyjną. Ja ostatnio nie jeżdżę w tamte rejony. Jeśli chodzi o dogomanię to znalazłam kogoś z Bełchatowa to Dadii. Zapytajcie. [url]http://www.dogomania.pl/members/14035-dadiii[/url] Myślę, że się zgodzi, a jak coś będziemy myśleć. Ja mam jeszcze koleżankę z Toz-u, która pracuje za Bełchatowem i jeżdzi dwa razy w tygodniu. Może w razie czego się zgodzi. Ale spróbujcie proszę z Dadii.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, zaraz się skontaktuję
  13. [quote name='fergilka']Nr wysłałam, to gdzie i o której mam odebrać Skubiego :-)?[/QUOTE] Już wysłałam adres i numer, pani jest w domu cały czas, więc chyba najlepiej rano? bo daleka droga Napisałam tez do Zuzi że jutro przyjedzie Skubi Dzięki za pomoc
  14. Tak, powiedziałam. Pani ma 2 dzieci, to jedynie to pozostaje do ustalenia ale chyba do dzieci tez będzie łagodny?
  15. [quote name='fergilka']Zgorzelec trochę daleko:-( mógłby ktoś Skubiego przejąć np w Zielonej Górze?? Auto spali ok 7l/100 km. Trasa Szczecin- Zielona Góra w dwie strony to ok. 440 km. 100 zł za benzynę wystarczy, resztę dołożę od siebie. Najbardziej pasuje mi jutro. Mój TZ ma w weekend szkołe (o czym się właśnie dowiedziałam), a ja sama jego nowym autem nie mogę jechać:mad: Dałby radę na jutro zgrać transport Zielona Góra- Zgorzelec?? Może ktoś od Zuzim mógłby podjechać??[/QUOTE] Tak, mam osobę która go może zabrać z Zielonej Góry do Zuzi jutro. Podaj mi numer do siebie na pw, a ja wyślę numer tej osoby która go jutro przewiezie z Zielonej Dzięki :)
  16. [quote name='fergilka']Jestem. Dostałam info od Dogo07. Mogę pomóc na n trasie Szczecin - Poznań za zwrotem kosztów paliwa. Do dyspozycji jestem jutro, sobota po 10-tej (rano zawożę kuzynkę na lotnisko), niedziela. Cioteczki a czy nie ma miejsca w hoteliku u mariamc w Szczecinku? Byłoby bliżej, i hotelik godny polecenia. Napiszcie też do invictus hilaritas w tym wątku załatwili chyba transport na trasie Szczecin-Radom, może mogłybyście się podłączyć: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180107-Znaleziony-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-Szczecin-os-Bukowe-szuka-domu/page2[/URL] jak nie to będziemy myśleć :-) Skubi ma transporterek/klatkę ?[/QUOTE] Dziękujemy wszystkim za deklaracje i pomoc w transporcie. Fergilka, chodzi o transport Szczecin-Zgorzelec (przy granicy niemieckiej, poniżej Zielonej Góry), to jest około 350 km - będziesz mogła taką trasę zrobić? jaki to koszt dla Ciebie? Skubi nie ma transporterka. Jest wielkości boksera
  17. [B]Szukam osoby do wizyty przedadopcyjnej w Bełchatowie (woj. łódzkie) dla Lupiego[/B]
  18. Takie momenty są najtrudniejsze :( Trzymaj się
  19. [quote name='malawaszka']a Lupiś się spodobał pewnej Pani - Leni Pani ma do ciebie dzwonić :kciuki:[/QUOTE] Malawaszko, dziękujemy bardzo :loveu: Już rozmawiałam z panią. Szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej w Bełchatowie, znacie kogoś?
  20. Dziękujemy wszystkim za deklaracje i bazarki, szukamy dalej deklaracji dla Skubiego
  21. [quote name='rodzice']Sama mam pięknego mlodego kotka za zbyciu - zaznaczam - nie mój[/QUOTE] Dzięki, nie chodzi o adopcje
  22. Jeśli nie znajdziecie nikogo to Andzike może sprawdzić domek w weekend. Podajcie numer do pani na priv
  23. [quote name='Paulina87']Potrzebna osoba z Warszawy do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Joszi :)[/QUOTE] Jaka dzielnica?
  24. [B]Czy znacie kogoś z Poznania od adopcji kotów? [/B]
  25. [quote name='kosu32']Jestem na chwilę i nie wierzę w to co czytam ... Kudłacz ma się wynieść w przeciągu trzech dni ???[/QUOTE] Nie, pani go nie wyrzuci, ale też nie może sobie poradzić. Porozmawiałam z panią dłużej i wszystkie objawy wskazują na huć u niego - skaka po oknach, ciągle chce wychodzić, lata niespokojnie, a teraz cieczki się zaczęły. Mam taki przypadek w domu - to samo. Rozmawiałam z jedną osobą od transportu, może będzie w sobotę
×
×
  • Create New...