Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Przypominam że do spłaty jest jeszcze 100 zł za transport Bianeczki z Poznania
  2. Trzeba czekać na info o sterylce
  3. Dogo mi się chrzani, makabrycznie działa mi dzisiaj :placz: Malwi, na niebiesko są pieski ostatnio dodane
  4. Mgie, co z tym kudłaczem z OS? Domek się zdecydował?
  5. Agnieszka wie wszystko o Koli i o jej dolegliwościach, takze decyzja którą podjęła jest w pełni świadoma z jakim psem będzie mieć do czynienia
  6. Po Mai został domek dla małego kudłacza (płeć obojętna) w Piasecznie koło Warszawy. Już wysłałam pani propozycje, jeśli macie jeszcze jakieś kudłaczki to dajcie znać
  7. [quote name='AgusiaP']To czekamy z niecierpliwością na wiadomości:lol:[/QUOTE] Oki, już Agnieszka rozmawiała, wszystko na dobrej drodze, tylko jeszcze sterylka Koli. Agnieszka zdecydowana na adopcję
  8. Agnieszka ma dzisiaj dzwonić do schroniska, więc czekamy co jej powiedzą
  9. Zrobiłam mu pierwsze ogłoszenie przed fryzjerem i już się bardzo spodobał :) [url]http://www.psydoadopcji.pl/2010/02/mlodziutki-kudlaczek-lupi-czeka-na-nowy-domek/[/url] A to komentarze z Facebookowej wersji Psydoadopcji: "Słodziutki :) Kochana mordka!" "ale słodziak:) powodzenia kudłaczku:)"
  10. Niech się komuś Gustawek spodoba..
  11. I jeszcze Florek: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/03535d06192ba4f44fff390b14dc5cbd,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d4ae00def6a848b7adc658cc8004974a,14,19,1.jpg[/IMG]
  12. Florek na spacerku (to ten mniejszy :)): [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5417d8427838f65574c062e3030cb3d3,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a99bc1668119318f2ba46a49d11eace0,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0ff3933a2e4bd8215cff7f0bd9a829d6,14,19,0.jpg[/IMG]
  13. Fotki Florka z lecznicy: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/66593772a3372ddc02d68d9481a4aa57,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ded1624870aa690c055810ea1ba36b1b,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e8332583cfbbc340115d3cffe1e3352d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8c54ae36957bb5b60dac532b8fad916e,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3fe9e704807d1f2c23e82dd1df420ee7,14,19,0.jpg[/IMG]
  14. Zdjęcia z domku Boba, który teraz ma na imię Arco [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/099a3ce0461d4d9e757d9e840ddec3eb,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ab8845696ba1949ec15d4d960ea69a6d,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b7bd3b30e1da6584fe898a6e81349c7f,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0a84ba2414b7ba6f1cb43acf433b0bc8,14,19,0.jpg[/IMG]
  15. Tak bardzo się cieszę z dobrych wieści o zdrówku Niuni :multi: Uściski
  16. [quote name='Andzike']Oj Rudolf to niewdzięczny jest ;) On to mi chyba do tej pory nie wybaczył, że zabrałam go z pieknego tymczasowego domu z wielkim ogrodem ;) I jakoś mi nie chce uwierzyć jak mówię, ze po kastracji, prosto z tego ogrodu trafiłby do schroniska...[/QUOTE] No tak, życie bywa okrutne :)
  17. [quote name='Andzike']A Nelka na to "NIEMOŻLIWE" ;) ale ona to mało obiektywna jest ;)[/QUOTE] To spytaj Rudolfa aka Pana Valentino
  18. [quote name='ollalaa']Taki domek na stałe?[/QUOTE] Tak, domek stały
  19. Doszły fotki, wstawię. Niedawno wróciłam do domu i padam Znalazł się już ktoś na wizytę u pana? Florek cudny
  20. Andzike, dzięki wielkie dobra duszo :calus:
  21. My na razie mamy kichę, bo Kudłacz wraca z adopcji i zbieramy na hotelik dla niego
  22. Domek czeka na Maję, a Maja się pakuje. Najprawdopodobniej w nowym domku będzie w czwartek. Elinka ma awarię kompa
×
×
  • Create New...