Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Nutusia']Oj tak, trzymamy z całej siły! Kleszcze wyjątkowo zjadliwe w tym roku :placz: Pociesza mnie tylko fakt, że sunieczka, którą parę lat temu znaleźliśmy w Puszczy Kampinoskiej miała blisko...200 kleszczy (wyciągałyśmy od 8 wieczorem do 3 rano) uszła babeszjozie (wet się za głowę złapał i nie chciał wierzyć), więc może i tej się uda - jeden cud w postaci iwony213 już się zdażył przecież!:loveu:[/quote] Dokładnie :loveu: 200 kleszczy :-o no to Nutusia, dodałaś nam wiary, że i tym razem będzie dobrze :loveu:
  2. [quote name='mosii']Lepiej;) dziś były pieszczotki, na razie przez kraty bo nie chciał abym wchodziła(zadnych zachowań agresywnych ale spinał sie ze strachu) potem szukał kontaktu, przyciagał moją dłoń łapką, patrzył za mną... jajka lepiej, a zjada potworne ilości zarcia;) wygłodzony chłopak, tak wiec dostaje 2x dziennie + dzis bonus- surowe mięsko:eviltong:[/quote] Kolejna bida u mosii :loveu: oj będzie się mieć tam dobrze :loveu:
  3. [quote name='kaa']Dla mnie to jest najlepsze że się kobiecie po kilku latach przypomniało że miała psa, a na pewno jest z Rudy, to jest z ogłoszenia na Rudzkim portalu :angryy:[/quote] Brak słów :angryy: ja bym tej kobiecie w ogóle nie odpisała. Jeśli nie jest zainteresowana adopcją to do widzenia :angryy:
  4. [quote name='kuba123']Lara pisałam już, że ASIA nie ma dostępu do neta dzwoniłam dziś do schronu, ale tam ciągle tylko "pan sekretarz"[/quote] Aha, sorry, nie zauważyłam. Dziękuję za ten telefon i tak. ....
  5. [quote name='kaa']Mnie najbardziej zirytował ten facet któremu opisywałam jak najlepiej umiałam psa, a on był mną zainteresowany, do tej pory dostałam 5 pustych esemesów od niego :angryy::mad:. Przecież to nie było ogłoszenie matrymonialne tylko w sprawie psa który szuka domu :angryy::angryy::angryy:[/quote] Nie dziwię się :angryy: dobrze, że mu adresu nie podałaś :angryy:
  6. [quote name='__Lara']Allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item631126767_mlodziutka_miniaturka_jamnik_pilnie_dom_pies.html"]Młodziutka miniaturka jamnik, pilnie DOM, pies (631126767) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] proszę, tu jest allegro. Było robione wtedy na szybko. Przydałoby się więcej zdjęć to bym je znacznie ulepszyła.
  7. [quote name='Isadora7'] [B]Jasne że możesz, jak tylko podasz dane kontaktowe zrobię jej allegro. Praktczynie już mam i wstrzymałam publikowanie po informacji, ze domek jest. To czekam na dane kontaktowe.[/B][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Ale sunia już ma allegro, ja jej zrobiłam, i to za 20zł, wyróżnione, pogrubione, podświetlone.[/COLOR][/SIZE][/B]
  8. Coś cicho się tu zrobiło... mam nadzieję, że Bobik się trzyma jako tako...:-(
  9. [quote name='danka1234']Wiecie moze co tam słychać u psinki?[/quote] No właśnie nic nie wiadomo :shake: A-s-i-a tu nie zagląda, prosiłam żeby ktoś zadzwonił do schroniska i spytał się czy piesek jeszcze jest (ja nie mam kasy na telefonie). A najlepiej by było sprowadzić tu ciotki z Mysłowic, znacie jakieś?
  10. Buziaczki i pozdrowienia Łajeczko! :loveu:
  11. [quote name='Gisic87']Z domku chyba nic nie będzie ale po kolei: Spotkaliśmy się z potencjalnymi chętnymi na muchowcu nawet burza z piorunami nam nie przeszkodziła:lol:. Państwo młodzi ludzie baardzo sympatyczni czuli na cierpienie zwierząt etc. Jednak widać że zawiedzeni gdyż wyobrażali sobie Sitę trochę inaczej tzn myśleli że jest większa coś w stylu owczarka. Oczywiście Sita wczoraj nie wybiegana dzisiaj pokazała na co ją stać biegała jak chart po prostu a nie usłuchana strasznie sie zrobiła nie wiem co chciała przez to osiągnąć. Sitka państwu się spodobała jednak jest za mała mają się odezwać za 2-3 dni chcą sie poważnie zastanowić, jednak nic z tego nie będzie tak mi się wydaje bo pod koniec pani zaczęła coś kręcić że dziś i tak jej nie wezmą bo w aucie kocyk po chorym psie jest że dom trzeba zdezynfekować. Panu przypadła do gustu takie moje wrażenie ale jak piszę jest za mała. Oni mieszkają obecnie w nieciekawej dzielnicy i potrzebują psa który będzie odstraszał posturą więc jeśli nie Sita to może jakiś inny psiak u nich zagości, jednak trzeba ludzi troszkę poinstruować bo pożal się boże pseudohodowca który sprzedał im chorego psa który odszedł po 4 dniach mówił że psa mogą kąpać w szarym mydle że to najlepsze jest:mad:. Poza tym domek według mnie ok tylko trzeba im psiaka dobrać bo jeśli nie Sita to po co domek ma się zmarnować jak mogą pomóc innej bidzie[/quote] To trzymamy kciuki za domek! No i rzeczywiście, nie wolno takiego domku przepuścić!
  12. :eviltong: no to powiedzmy, że prawie jak dżentelman :evil_lol:
  13. [quote name='maugo']A co do Nefrondy - super że czuję się coraz lepiej i pokłony dla Pani Małgosi za opiekę nad nią :Rose::Rose::Rose: Zawsze sa miłe wszelkie wyrzay uznania ale czuję się zażenowana :oops:[/quote] Dołączam się całym sercem do tych wyrazów uznania :)
  14. Ale super wieści :loveu: jeszcze trochę i życie kolejnych piesków się odmieni dzięki Biafrze :loveu:
  15. [quote name='agata51']Martyna, Lara, biegacie po różnych wątkach, zachęcajcie ciotki, żeby zajrzały do biedaka z waszego podpisu. Może się zbiegną.[/quote] Tak Agato, myślałam o tym, ale wciąż brakuje mi na to czasu :-( Co do zdjęć to niestety nie da się więcej zrobić, w schronie nie ma jeszcze wolontariatu i nie godzą się na więcej zdjęć, zwłaszcza jakichś super, np. w plenerze - psa nie można wziąć poza teren schroniska :( Co do allegro to psiak ma allegro, ale tylko zwykłe. Fajnie jakby miał wyróżnione, ale na to potrzebna jest kasa :( No i fajnie by było jakby miał ogłoszenie na cafeanimal, może akurat wydrukowaliby go w metrze.
  16. Ehhh....to po co pisze???:angryy:
  17. [quote name='kaa']Dziewczyny jest odzew z ogłoszenia ale..... Pierwszy telefon- Pan jest zainteresowany psem do pilnowania który by mieszkał w kojcu od czasu do czasu by był z niego wypuszczany. Po tym jak powiedziałam że to nie jest duży pies tylko średni, nie wydam tego psa do kojca i do pilnowania się nie nadaje, pan się rozłączył. :roll: Drugi telefon- Pani chciała psa do wszystkiego, do pilnowania do budy, czasem by był w kojcu czasem w domu, i miał by być zabawką dla 3 letnich bliźniaków, pytanie czy ich nie ugryzie. Odpowiedziałam że w określonych okolicznościach nawet najłagodniejszy pies ugryzie i że trzeba psa przyzwyczaić do dzieci, a dzieci nauczyć co im wolno a co nie , że pies powinien mieć swoje miejsce gdzie dzieci nie powinny wchodzić, przecież czasem i pies chce mieć święty spokój. Pani się rozłączyła.:roll: Trzecia osoba nie dzwoniła tylko pisała esy , bo rzekomo nie miał kasy6 na komórce:angryy: . Facet chciał koniecznie mój adres żeby przyjechać zobaczyć psa, napisałam że pies jest w schronisku. To się głupio pytał czy psa oddałam i teraz mu domu szukam:angryy: , po 5 esemesach okazało się że pan jest zainteresowany zawieraniem znajomości a nie psem:mad:. Na razie to tyle jak jeszcze się ktoś odezwie to napiszę ;)[/quote] Co za ludzie :angryy: jacy beznadziejni :angryy: a ta babka to w ogóle przekręt, bo chce zabaweczkę mieć dla dzieci :angryy:
  18. [quote name='pati']nikt nie dzwonił[/quote] Ja myślę w takim razie, że warto zadzwonić do Pani i dowiedzieć się co się dzieje. Nie możemy czekać, tym bardziej, że teraz jest tyle chętnych, a za kilka dni może już nie być.
  19. Ale super wieści u Lajluni :D to rzeczywiście przekochany pies :D ale ma szczęście, że trafił na ciotkę Olę, ma teraz całkiem inne życie Lajlunia :D poznała swoją Panią, która ją uratowała od schroniska :D :loveu:
  20. Rzeczywiście, teraz musimy trzymać kciuki i za domek i żeby żadne choróbsko się z tych kleszczy nie rozwinęło! iwona213, podarowałaś uni nowe życie :)
  21. [quote name='lemonka'][quote name='__Lara']Biedna kicia :placz: współczuję fioletko :placz: STRASZNIE MI SMUTNO...:placz:[/quote] Trzymaj się fioletko!!! :-(
  22. Już się boję :eviltong::eviltong:
  23. [quote name='Energy']Pati czy był telefon w sprawie Fibi???[/quote] No właśnie. Bo tu tyle zainteresowanych naszą pięknością...
  24. A piesek dalej siedzi w schronie :placz:
×
×
  • Create New...