-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Nutusia']Oj tak, trzymamy z całej siły! Kleszcze wyjątkowo zjadliwe w tym roku :placz: Pociesza mnie tylko fakt, że sunieczka, którą parę lat temu znaleźliśmy w Puszczy Kampinoskiej miała blisko...200 kleszczy (wyciągałyśmy od 8 wieczorem do 3 rano) uszła babeszjozie (wet się za głowę złapał i nie chciał wierzyć), więc może i tej się uda - jeden cud w postaci iwony213 już się zdażył przecież!:loveu:[/quote] Dokładnie :loveu: 200 kleszczy :-o no to Nutusia, dodałaś nam wiary, że i tym razem będzie dobrze :loveu:
-
[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!
__Lara replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']Lepiej;) dziś były pieszczotki, na razie przez kraty bo nie chciał abym wchodziła(zadnych zachowań agresywnych ale spinał sie ze strachu) potem szukał kontaktu, przyciagał moją dłoń łapką, patrzył za mną... jajka lepiej, a zjada potworne ilości zarcia;) wygłodzony chłopak, tak wiec dostaje 2x dziennie + dzis bonus- surowe mięsko:eviltong:[/quote] Kolejna bida u mosii :loveu: oj będzie się mieć tam dobrze :loveu: -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Dla mnie to jest najlepsze że się kobiecie po kilku latach przypomniało że miała psa, a na pewno jest z Rudy, to jest z ogłoszenia na Rudzkim portalu :angryy:[/quote] Brak słów :angryy: ja bym tej kobiecie w ogóle nie odpisała. Jeśli nie jest zainteresowana adopcją to do widzenia :angryy: -
Smutny, zrezygnowany prawie jamniczek... Mysłowice JUŻ W DOMU!!!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuba123']Lara pisałam już, że ASIA nie ma dostępu do neta dzwoniłam dziś do schronu, ale tam ciągle tylko "pan sekretarz"[/quote] Aha, sorry, nie zauważyłam. Dziękuję za ten telefon i tak. .... -
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Mnie najbardziej zirytował ten facet któremu opisywałam jak najlepiej umiałam psa, a on był mną zainteresowany, do tej pory dostałam 5 pustych esemesów od niego :angryy::mad:. Przecież to nie było ogłoszenie matrymonialne tylko w sprawie psa który szuka domu :angryy::angryy::angryy:[/quote] Nie dziwię się :angryy: dobrze, że mu adresu nie podałaś :angryy: -
[quote name='__Lara']Allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item631126767_mlodziutka_miniaturka_jamnik_pilnie_dom_pies.html"]Młodziutka miniaturka jamnik, pilnie DOM, pies (631126767) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] proszę, tu jest allegro. Było robione wtedy na szybko. Przydałoby się więcej zdjęć to bym je znacznie ulepszyła.
-
[quote name='Isadora7'] [B]Jasne że możesz, jak tylko podasz dane kontaktowe zrobię jej allegro. Praktczynie już mam i wstrzymałam publikowanie po informacji, ze domek jest. To czekam na dane kontaktowe.[/B][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Ale sunia już ma allegro, ja jej zrobiłam, i to za 20zł, wyróżnione, pogrubione, podświetlone.[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Smutny, zrezygnowany prawie jamniczek... Mysłowice JUŻ W DOMU!!!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Wiecie moze co tam słychać u psinki?[/quote] No właśnie nic nie wiadomo :shake: A-s-i-a tu nie zagląda, prosiłam żeby ktoś zadzwonił do schroniska i spytał się czy piesek jeszcze jest (ja nie mam kasy na telefonie). A najlepiej by było sprowadzić tu ciotki z Mysłowic, znacie jakieś? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Buziaczki i pozdrowienia Łajeczko! :loveu: -
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
__Lara replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Z domku chyba nic nie będzie ale po kolei: Spotkaliśmy się z potencjalnymi chętnymi na muchowcu nawet burza z piorunami nam nie przeszkodziła:lol:. Państwo młodzi ludzie baardzo sympatyczni czuli na cierpienie zwierząt etc. Jednak widać że zawiedzeni gdyż wyobrażali sobie Sitę trochę inaczej tzn myśleli że jest większa coś w stylu owczarka. Oczywiście Sita wczoraj nie wybiegana dzisiaj pokazała na co ją stać biegała jak chart po prostu a nie usłuchana strasznie sie zrobiła nie wiem co chciała przez to osiągnąć. Sitka państwu się spodobała jednak jest za mała mają się odezwać za 2-3 dni chcą sie poważnie zastanowić, jednak nic z tego nie będzie tak mi się wydaje bo pod koniec pani zaczęła coś kręcić że dziś i tak jej nie wezmą bo w aucie kocyk po chorym psie jest że dom trzeba zdezynfekować. Panu przypadła do gustu takie moje wrażenie ale jak piszę jest za mała. Oni mieszkają obecnie w nieciekawej dzielnicy i potrzebują psa który będzie odstraszał posturą więc jeśli nie Sita to może jakiś inny psiak u nich zagości, jednak trzeba ludzi troszkę poinstruować bo pożal się boże pseudohodowca który sprzedał im chorego psa który odszedł po 4 dniach mówił że psa mogą kąpać w szarym mydle że to najlepsze jest:mad:. Poza tym domek według mnie ok tylko trzeba im psiaka dobrać bo jeśli nie Sita to po co domek ma się zmarnować jak mogą pomóc innej bidzie[/quote] To trzymamy kciuki za domek! No i rzeczywiście, nie wolno takiego domku przepuścić! -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
__Lara replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo']A co do Nefrondy - super że czuję się coraz lepiej i pokłony dla Pani Małgosi za opiekę nad nią :Rose::Rose::Rose: Zawsze sa miłe wszelkie wyrzay uznania ale czuję się zażenowana :oops:[/quote] Dołączam się całym sercem do tych wyrazów uznania :) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Martyna, Lara, biegacie po różnych wątkach, zachęcajcie ciotki, żeby zajrzały do biedaka z waszego podpisu. Może się zbiegną.[/quote] Tak Agato, myślałam o tym, ale wciąż brakuje mi na to czasu :-( Co do zdjęć to niestety nie da się więcej zrobić, w schronie nie ma jeszcze wolontariatu i nie godzą się na więcej zdjęć, zwłaszcza jakichś super, np. w plenerze - psa nie można wziąć poza teren schroniska :( Co do allegro to psiak ma allegro, ale tylko zwykłe. Fajnie jakby miał wyróżnione, ale na to potrzebna jest kasa :( No i fajnie by było jakby miał ogłoszenie na cafeanimal, może akurat wydrukowaliby go w metrze. -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ehhh....to po co pisze???:angryy: -
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Dziewczyny jest odzew z ogłoszenia ale..... Pierwszy telefon- Pan jest zainteresowany psem do pilnowania który by mieszkał w kojcu od czasu do czasu by był z niego wypuszczany. Po tym jak powiedziałam że to nie jest duży pies tylko średni, nie wydam tego psa do kojca i do pilnowania się nie nadaje, pan się rozłączył. :roll: Drugi telefon- Pani chciała psa do wszystkiego, do pilnowania do budy, czasem by był w kojcu czasem w domu, i miał by być zabawką dla 3 letnich bliźniaków, pytanie czy ich nie ugryzie. Odpowiedziałam że w określonych okolicznościach nawet najłagodniejszy pies ugryzie i że trzeba psa przyzwyczaić do dzieci, a dzieci nauczyć co im wolno a co nie , że pies powinien mieć swoje miejsce gdzie dzieci nie powinny wchodzić, przecież czasem i pies chce mieć święty spokój. Pani się rozłączyła.:roll: Trzecia osoba nie dzwoniła tylko pisała esy , bo rzekomo nie miał kasy6 na komórce:angryy: . Facet chciał koniecznie mój adres żeby przyjechać zobaczyć psa, napisałam że pies jest w schronisku. To się głupio pytał czy psa oddałam i teraz mu domu szukam:angryy: , po 5 esemesach okazało się że pan jest zainteresowany zawieraniem znajomości a nie psem:mad:. Na razie to tyle jak jeszcze się ktoś odezwie to napiszę ;)[/quote] Co za ludzie :angryy: jacy beznadziejni :angryy: a ta babka to w ogóle przekręt, bo chce zabaweczkę mieć dla dzieci :angryy: -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Ale super wieści u Lajluni :D to rzeczywiście przekochany pies :D ale ma szczęście, że trafił na ciotkę Olę, ma teraz całkiem inne życie Lajlunia :D poznała swoją Panią, która ją uratowała od schroniska :D :loveu: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
__Lara replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lemonka'][quote name='__Lara']Biedna kicia :placz: współczuję fioletko :placz: STRASZNIE MI SMUTNO...:placz:[/quote] Trzymaj się fioletko!!! :-( -
Już się boję :eviltong::eviltong:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
A piesek dalej siedzi w schronie :placz: