Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='fizia']Wszystko się przyda :) Min. na DJ zbieramy też pieniążki na bazarku smyczkowo-obróżkowo-szelkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-wspanialosci-od-taks-obroze-szelki-smycze-maskotki-do-31-08-a-139414/[/URL][/quote] Ok, to w najbliższych dniach postaram się wystawić bazarek na Dj m.in. ;)
  2. witamy :loveu::multi:
  3. [quote name='Romina_74']Tylko czytałaś Lara - sunia wymaga opieki - potrzebny na prawde odpowiedzialny człowiek i spokojny dom[/quote] Nie czytałam, bo już nie wyrabiam :roll: mozecie się zawsze z tym człowiekiem spotkać, sprawdzić go, ja mam tylko namiar na niego i wiem, ze chciał labradora.
  4. [quote name='Lu_Gosiak']do jamora ostatnio pojechala Pipi, moze zapytajcie dziewczyn z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bransk-shivia-suczka-mix-sp-bardzo-prosimy-o-pomoc-finansowa-szukamy-transportu-135556/index96.html[/URL] sorry za offa ale potrzebuje kogoś z Gniezna do sprawdzenia domku, kto jest z dogo z Gniezna??[/quote] Tak, do jamora pojechała ostatnio Shivia - jamor ma rękę do psów, nie jest laikiem. Cioteczki, widzę, że tu zamieszanie jakieś :roll: rzeczywiście, najlepiej jak jest jedna osoba zdecydowanie odpowiedzialna za psa i to ona podejmuje decyzję w sprawie hotelu.
  5. [quote name='Maszaberla']Nie dostalam odpowiedzi Wczoraj napisalam tez maila do Szajbus z info ze musze dostac odpowiedz w przeciagu kilku dni bo Wiosna moze mnie w ogole skreslic - odpowiedzi rowniez nie ma Czuje sie tak jak bym robila komus łaske, srednio to mile [SIZE=3][COLOR=red][B]Skoro bierzecie pod uwage inne hoteliki - rozumiem ze propozycja z Wiosna nieaktualna?[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Dziewczyny, to pakujcie go do Wiosny jak jest miejsce, co za problem????
  6. Ale ma świetny domek :loveu::loveu::loveu::loveu::multi:
  7. [quote name='Korciaczki']Cioteczki jak już :cool1: bo my dwie siostry :lol: Podrzucamy[/quote] Ah, takie buty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Właśnie, ciekawe jak stoi sprawa tych trzech dam...
  9. Ciotki, przyda się bazarek? :cool3:
  10. Ciotki, mam namiar na faceta, którzy szuka labradora, podam na Pw.
  11. [quote name='bico']Koooochana, Olkę w miasto wypuścić i od razu coś do domu przytarga:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ja się już boję co będzie kolejne :evil_lol:
  12. [quote name='Korciaczki']Tinka- malutka liska prosi o dom !!! _Lara- prześlij nam spis Twoich watkow na PM ;)[/quote] Ok :loveu: z przyjemnością :lol: jak wszystko inne obrobię co mam na dogo to wysyłam :lol:
  13. Ok, jedziemy :diabloti: ja łapię wszystkie ciotki jakie się da, z różnych wątków :evil_lol: ( wchodź na bazarki i patrz, która dziana = robi duże zakupy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:). Zbieramy pieniążki na Dygusiowy hotelik! :multi:
  14. [quote name='bico']No Ola, ja się tu z Larą troszczę o Ciebie, szaleńcu jeden Ty:loveu: Już z Larą debatę na pw odbyłyśmy:cool3:, co się z Tobą mogło stać:niewiem: No ale jesteś wreszcie i baaaardzo się z tego cieszymy:multi: ale masz podopieczną:crazyeye: moja rada - załóż jej wątek na dogo:evil_lol::-D:roflt::laugh2_2:i pieluchę też jej załóż:evil_lol::-D[/quote] Właśnie właśnie, nawet narada już była, bo jednego Aniołka Charliego tyle tu nie było :diabloti: Wątek + pielucha :roflt::roflt::roflt:
  15. [quote name='Brysio']odpisała.. [COLOR=#008000]Pani Jagodo, przepraszam za "zamieszanie",ale dwa dni temu mój tata dostał wylewu i jestem jedyną osobą, która może się nim zająć..... Mam nadzieję, że piesek znajdzie ciepły i spokojny dom. Gdyby tak się nie stało, to proszę o kontakt, gdyby nikt go nie chciał , proszę o kontakt. Może do tego czasu już nauczę się jak żyć z chorym tatą. Serdecznie pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=black]mam cos odpisywac??[/COLOR][/quote] Może napisz, że życzymy dużo zdrowia tacie i że jak wszystko już będzie dobrze u Pani to zapraszamy do adopcji.
  16. Woła woła i nadal cisza :-(:shake:
  17. Misza jest sąsiadem Vertera - Bingo :loveu: dziś mu ponoć/ wczoraj Verter porwał kość, tak? :lol:;)
  18. [quote name='leni356']Aha, czy Frania ma banerki?[/quote] Nie ma :shake: ja nie umiem zrobić. maciaszek wklei jeszcze jej zdjęcia. Pomóżcie cioteczki wyciągnąć ją stamtąd :-(
  19. [quote name='majuska']To cudowne wieści, kamień spadł mi z serca:multi: A wiadomo co to za domek???? Mam nadzieję ze dobry:roll:[/quote] Tego dowiedzieć się raczej nie da :roll: miejmy nadzieję, że to fajny domek ;) Ale jest dużo nowych psów w schronisku :placz:
  20. [quote name='Lidan']A ja głupia i naiwna :stupid: wykupiłam jakiś pakiet czy abonament na fotosiku... :motz:[/quote] Tylko zdzierają, gdzie się da :roll: Leyla, ogłoszenia mile widziane :loveu: napewno ja mu zrobię allegro, mam nadzieję, że dzisiaj się wyrobię! Ale inne ogłoszenia to proszę bardzo :loveu: [COLOR=Red][U][B]Dziś nowe wpłaty na koncie:[/B][/U][/COLOR] supergoga 20zł zuzia63 100zł :crazyeye: Negri 10zł agata51 10zł Na koncie Verterka - Bingo jest obecnie [U][B]720zł[/B][/U] :loveu::loveu::loveu::multi: dziękujemy cioteczki :loveu::multi: A do stałych deklaracji brakuje 30zł ;)
  21. :multi::multi::multi::multi: hop
  22. [quote name='Lu_Gosiak']holender fot nie widac, bo mi dostep zablokowali za przekroczenie transferu, musze cos pokombinowac:eviltong::eviltong:[/quote] Lu_Gosiak, załóż nowe konto, ja mam 6 kont na fotosiku :eviltong:
  23. [U][B]Stałe deklaracje:[/B][/U] [COLOR=black]agata51 10zł [/COLOR][COLOR=black]Leyla 50zł [/COLOR][COLOR=black]supergoga 20zł[/COLOR] [COLOR=black]Negri_2008 10zł[/COLOR] [COLOR=black]bico 10zł[/COLOR] coronaaj 60zł mysza_1 30zł zuzia63 50zł Isiak 10zł MyrkurDagur 5zł majka50 10zł Marinka 5zł -------------- [B]270zł[/B] :loveu: [U][B]jednorazowo: [/B][/U] Maszaberla 30zł Lu Gosiak - 30 zl Iwona213 - 10 zl Spinca 20zł kuba123 ? Coronaaj 300zł :loveu: wilczek007 10zł Marinka ? Jasza 30zł Leyla - odrobaczenie i preparat przeciwkleszczowy ----------------- [B]430zł [/B]:loveu: [B][U] Wpłacone: [/U][/B][SIZE=5][COLOR=Red][U][B]20.06.2009:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]1. Maszaberla : 30zł 2. Lu_Gosiak: 30zł 3. iwona213: 10zł 4. Leyla: 50zł ------------- [B]:multi:120zł Wpłaty z dzisiaj -22.06.2009: [/B][SIZE=2]Isiak 10zł coronaaj - jednorazowo i za 2 miesiące: 420zł bico 10zł kuba123 20zł --------------- [B]580zł [/B]:loveu::multi: Dziękuję Wam kochani :loveu::loveu::loveu::loveu: Cioteczki, MyrkurDagur, majka50, Marinka, dziękuję Wam bardzo za stałe deklaracje :loveu: już Wam wysyłam nr konta ;) Leyla, dziękuję za odrobaczenie i odkleszczenie Bingo :loveu::loveu::loveu::loveu: To czekamy na zdjęcia ;) zdaję sobie sprawę, że ze zdjęciami trudno, już dziś w schronie też było kilku takich niecierpliwców i ciężko było o zdjęcia tak samo :roll: [/SIZE][/SIZE]
×
×
  • Create New...