[quote name='Kla&Luk']Cyklopek już wie, że Klaudia z Łukaszem muszą wyjść od czasu do czasu i już za nami nie "śpiewa". Najpiękniejsze są chwile gdy wracam a on zdaje się nie wierzyć, że znowu jestem na jego wyłączność:) W łóżku przytula się jak dziecko, razem ze mną gotuje, sprząta i wszystko co tylko jest możliwe do robienia wspólnie(najszczęśliwszy piesek to piesek na rączkach bądź kolankach "mamusi"). Dzisiaj nawet mnie budził żeby się pobawić :) Super ogólnie się zaaklimatyzował, a sąsiedzi go uwielbiają pomimo tych krzyków rozpaczy na początku:)
Nasz szczęśliwy psiak robi furorę na spacerach i klatce schodowej- wszyscy są zauroczeni nim:)
Aaa co mnie zaskoczyło :) dosłownie "zaskoczyło" to jego umiejętność wysokiego skakania:loveu::crazyeye: Jak stoimy z Łukaszem przytuleni to Cyklopek potrafi doskoczyć tak wysoko, że mnie za włosy łapie :)
Poza tym wszystkim jesteśmy z niego dumni- jest kochany i wszystko co najlepsze- bez niego nie było by tak samo... Dzięki niemu do domu mi się spieszy milion razy bardziej niż dotychczas:):oops:[/quote]
:loveu::loveu::loveu: takie coś jak się czyta to się całe serce cieszy :loveu: ale jestem szczęśliwa, jejku, co za wspaniały domek! :loveu::multi:
A z tym skakaniem to może zazdrosny jest :eviltong:
Miód na serce takie relacje :loveu::loveu::loveu: