Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Asior']coś ta nasza mosii kochliwa ostatnio :mad::mad::mad:[/quote] Właśnie :evil_lol: ale dobrze, że Mili jest w dobrych rękach ;)
  2. Cioteczki, co za wieści, super!!!! :loveu::multi::multi::multi:
  3. [quote name='Kenny']a może byłby ktoś chętny zrobić banerek ??? :cool3::cool3::cool3:[/quote] Kenny, a umiesz? :cool3:
  4. Luckiego nie widziałyśmy w schronisku... a jest w ewidencji, więc narazie nie wiadomo czy jest czy go nie ma.
  5. Widziałyśmy dzisiaj Franię w schronisku, biedaczka :( Pani Ania ją wyciągnęła na chwilę... mam zdjęcia, zaraz wkleję. [IMG]http://images41.fotosik.pl/145/ba3bd374d1f9d5abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/150/8cd52ae6e3a9380bmed.jpg[/IMG]
  6. Toudiego nie ma już w schronie :multi:
  7. Dziewczyny, Maji już nie ma w schronisku, 16.06 poszła do domu :multi:
  8. [quote name='ANETTTA']hymmmm to wiem ale te tymczasy ...dopiero na akcji !!![/quote] Niektóre tymczasy mają swoje wątki :) kurcze, musiałabyś poszukać... albo ciotki z tymczasów niech tu wkleją wątki.
  9. [quote name='Negri_2008']Cioteczki, wpłaciłam swoją dyszkę ;)[/quote] Dzięki :loveu:
  10. [quote name='Brysio']tylko kurcze ona nie odpisuje...[/quote] Może jeszcze odpisze...
  11. [quote name='A&S']aaaaa Olu thx. Nareszcie kapuję o co wam wszystkim chodzi :evil_lol:[/quote] Ja też :evil_lol:
  12. Noooo, przydałby się domek, oj przydał... :roll:
  13. [quote name='ANETTTA']a czy gdzies mozna je juz zobaczyc ????[/quote] ???? psy ze schroniska są na stronie schroniska... :roll:
  14. [quote name='Biafra']Dziękuję bardzo wszystkim dobrym duszyczkom, które wpłaciły dzisiaj pieniążki na sterylkę : 100 zł Niufa 50 zł Marysia55 20 zł Ewa J-K , nie znam Nicka :oops: 50 zł Karina 1002 50 zł Poker 10 zł 2 cegiełki z allegro To mamy razem 280 zł :Rose::Rose::Rose: Może uda się dozbierać i ciachnąć drugą. Mam też ogromną prośbę...może ktoś ma chwilkę, żeby im zrobić ogłoszenia :oops: Ja na prawdę nie mam gdzie ich trzymać. Im szybciej znajdą dom , tym lepiej dla nich.[/quote] Biafro, ode mnie z bazarku będzie 104zł, ale ciotki muszą najpierw przelać mi, a ja im wcześniej muszę podać nr konta i cenę za wysyłkę po zważeniu rzeczy na poczcie.
  15. [quote name='Isadora7']Jagoda zawsze i tak wystawia allegro dla olsztyńskich psiaków. Niezależnie od tego czy Isadora wystawia czy nie. Isadora wystawia jamników zawsze wyróżnione na wszystkie sposoby i wystawia w odpowiedniej chwili. Isadora nie robi z automatu ale z rozmysłem. Skoro Isadora nie wystawiła dzisiaj powiedzmy o 18.50 widać miała jakiś cel, marketingowy, albo adopcyjny ale cel był. Tyle.[/quote] Dobra, tylko spytałam.
  16. :loveu: no a co, toż to Panisz czysta krew :lol:
  17. [quote name='Biafra']Straszne to jest :-([/quote] :-(:-(:-( chyba nie było innego wyjścia... :(
  18. Dokładnie. W takim wieku raczej nie zdejmuje się już psom kamienia :shake:
  19. [quote name='Leyla']Właśnie wróciłam, dajcie mi chwilkę ,bo moje psy się zatęskniły:p idziemy uwolnić kreciki:evil_lol::evil_lol: mam fotki, ale muszę zmniejszyć i wysłać Lu Gosiak:razz:[/quote] No to czekamy :loveu:
  20. [quote name='_K&S_']Niedawno brałem psa z katowickiego schronu. Wiele się zmieniło przez ostatnie 5 lat kiedy tam byłem po innego psa. Nie sądzę, żeby go uśpili, ale....ale nie ja będe sądził:-([/quote] Dokładnie, wiele się pewnie zmieniło, a lada moment ruszy też wolontariat w schronisku katowickim pod patronatem Fundacji SOS. Z tego co wiem to teraz w Sosnowcu wiele psów choruje na parwo, zwłaszcza szczeniaki...
  21. [quote name='Wet-siostra']No i doszliśmy do "konsensiusiu",jak mówi córeczka mojej znajomej...:evil_lol: Marcel to YORK...:diabloti: terier.:cool3:[/quote] :turn-l: A więc jednak york :diabloti:
  22. [quote name='malawaszka']halo halo - wiadomo już coś?[/quote] Właśnie.... taka tu cisza :roll:
  23. Nawet nie mów Agato :( :( :placz: Słuchajcie, a może ściągniemy tu ciotki i zrobimy akcję na uzbieranie pieniążków na hotel?
  24. [quote name='izulkabu']Janka Ty się ładnie uśmiechaj, na pewno gdzieś ten Twój domek jest :loveu:[/quote] Tylko gdzie? :???::nerwy:
  25. [quote name='Korciaczki']Prześliczna sunia... bardzo prosi o dom... kochający dom![/quote] No właśnie... cały czas...:roll:
×
×
  • Create New...