[quote name='Biafra']Dziękuję bardzo wszystkim dobrym duszyczkom, które wpłaciły dzisiaj pieniążki na sterylkę :
100 zł Niufa
50 zł Marysia55
20 zł Ewa J-K , nie znam Nicka :oops:
50 zł Karina 1002
50 zł Poker
10 zł 2 cegiełki z allegro
To mamy razem 280 zł :Rose::Rose::Rose:
Może uda się dozbierać i ciachnąć drugą.
Mam też ogromną prośbę...może ktoś ma chwilkę, żeby im zrobić ogłoszenia :oops:
Ja na prawdę nie mam gdzie ich trzymać. Im szybciej znajdą dom , tym lepiej dla nich.[/quote]
Biafro, ode mnie z bazarku będzie 104zł, ale ciotki muszą najpierw przelać mi, a ja im wcześniej muszę podać nr konta i cenę za wysyłkę po zważeniu rzeczy na poczcie.