Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Doda_']Jak znajdę czas to może pojadę do Silesii... :cool3: Zobaczyłabym osobiście Tinkę :loveu: i wymiziała o ile opiekunka się zgodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ja zapraszam w imieniu Gisic :eviltong:
  2. witajcie ciotki :loveu:
  3. [quote name='ciapuś'] tak na szybko może się przyda Dzięki :loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='Brysio']Kurcze to jest niemozliwe... takie cudo nie ma domu!![/quote] :roll: dla mnie to jest strasznie dziwne... ale czekajcie! jakaż ja głupia jestem! mam jedną Panią, która szuka pieska, który lubi dzieci! zaraz do niej dzwonię! Cioteczki, spotykam się z Panią w czwartek, pokażę jej zdjęcia Janki, trzymajcie kciuki! Dla mnie Pani bardzo odpowiedzialna, jak dla mnie jakby co wizyta niepotrzebna, ale jak chcecie to zawsze możemy zrobić :) ma w domu 2 chomik, rybki i koszatniczkę :) odpowiedzialnie podchodzi do kwestii przyszłego pieska. Ciotki, co ewentualnie z transportem? pomogłybyście jakoś?
  5. [quote name='marysia55']:oops2: mnie się zaczyna to wszystko pierdzielić pomału, mam 62 wątki które muszę obskoczyć, na części z nich mam deklaracje. Z pośpiechu nie patrze na pierwszą stronę tyyyyylko jadę jak ten parowóz do przodu i dlatego te wpadki :cool3::cool3: z tego wszystkiego faktycznie pasowałoby sie napić, ale nie w tygodniu :nono::nono:. No to teraz spokojnie lecę zrobic przelew + bonusik jako karę umowną za nietermonowość :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobrze Gonia , że trzymasz rękę na pulsie :p:p:p[/quote] Marysiu, co to 62 wątki :evil_lol: ja mam zaznaczonych ponad 200 :evil_lol::diabloti:
  6. [quote name='Gisic87']a jakieś lepsiejsze foty by się znalazły? to zaraz zabrałabym się za ogłoszenia a jak nie to takie też zrobię tylko wiadomo im "lepiej" pies się prezentuje tym więcej osób zagląda...niestety:roll:[/quote] Gisic, tu jest lepsze zdjęcie: [url=http://www.katowice.schronisko.net/adopcja30051-2.html]adopcja - adopcje - psy - 603/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/url] ale nie wiem jak ściągnąć :-( może maciaszek je tu wklei?
  7. [quote name='mgie']Może zmieńcie tytuł,więcej osób wpadnie :cool3: A kto założył wątek??? Prosimy o zmianę tytułu - zbieramy na hotel dla Dygusiowej! :loveu:
  8. W Katowicach tak samo... sama dziś byłam ofiarą deszczu, przemokłam :placz: A Gufi jak tam, suchy czy mokry? :razz:
  9. I znowu muszę się z tym zgodzić :) za cenę ściągnięcia kamienia, który i tak wróci, nie warto ryzykować psiego istnienia.
  10. Oooo.. a u mnie skończyło mu się allegro...
  11. Janka... źle mi, że ciągle nie masz domu :-(:mad:
  12. [quote name='Soema']A czy ta rodzina, w ogóle przypomina o tym, że czas się kończy??:oops:[/quote] No właśnie? :oops: Certusowa mądrze napisała, może tu chodzi o kwestię finansową?
  13. [quote name='maciaszek']Nie zdążyłam dziś zapytać o nie w schronie. Dostałam telefon, że muszę być szybko w pracy, bo jakaś kontrola ma być i musiałam czym prędzej wyjść. Nie podano mi ich numerów wśród psiaków wydanych, więc wnoszę z tego, że wciąż siedzą w schronie...[/quote] To chyba następnym razem się coś więcej dowiemy.
  14. [quote name='Korciaczki']Wiadomo coś? :placz:[/quote] Może maciaszek coś wie?
  15. [quote name='Gisic87']I ja się przyłącze do podnoszących Tinkę nikt tu poza wami dziewczyny nie zagląda:shake: Czy Tinka ma jakieś ogłoszenia?[/quote] Niestety, narazie żadnych :shake::-(
  16. Dziękujemy :loveu: właśnie zbieramy na hotelik dla niej... ona musi wyjść ze schronu i poznać wreszcie inne życie. Nie możemy jej zostawić w schronisku! Spisuję pierwszą deklarację :loveu: Certusowa 20zł
  17. [quote name='Gisic87']Mało osób do dziewczyny zagląda:roll: Podnosimy:multi:[/quote] witaj Gisic :loveu:
  18. [quote name='malawaszka']tak, szczegóły opisze kmonika bo ja nie znam :cool1:[/quote] To dobrze :lol:
  19. [quote name='Gisic87']Oj pójdzie na pewno zwłaszcza taka ilość spójrz ino co do nas znów trafiło taki mały cielak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zostawiony-pod-szpitalem-zaniedbany-misio-czyzby-ofiara-wakacji-ben-szuka-ds-140629/#post12504173[/URL] a tak poza tym nie odbiegając od tematu Mini. Dzwoniła pani jest nią zachwycona. Dziewczynka w domu grzeczna dzieci ją kochają i nawet na początku wystraszona córeczka bawi się z nią a gdy Mini ma dość ucieka pod łóżko. Ogólnie wszystko super Mini podgryza panią po nogach i zadowolona ucieka. Jak tylko dostanę jakieś zdjęcia wkleję[/quote] :loveu: super :multi:
  20. [quote name='Dogo07']Dobrze że psineczka ma domek. Szkoda tylko, nie można się nawet dowiedzieć, że domek jest dobry. Trudne te adopcje z katowickiego schroniska są.[/quote] Jak ruszy ostatecznie wolontariat to miejmy nadzieję, że będzie lepiej ;)
  21. [quote name='Lu_Gosiak']to jeszcze tu zapytam znacie kogos z Gniezna??[/quote] Lu_Gosiak, a na mapie dogo? :loveu: Oguś :loveu:
  22. [quote name='truskawa144']Pani bez problemu zgodziła się na wizytę. Prawdopodobnie nasza niezastąpiona Clo do niej pojedzie:loveu: Mam już adres. Pani ma wolne w czwartek i piątek i jest do dyspozycji. Clo daj znać kiedy Ci pasuje to wyślę Ci adres na PW i uprzedzę panią ze przyjedziesz. Było by idealnie gdyby na weekend udało się załatwić transport,zaczyna mi się remont w domu a Sarunia boi się nawet odkurzacza i nie wiem jak zareaguje na jakiś cięższy sprzęt. Wolałabym tego nie sprawdzać, nie chcę jej bardziej stresować.[/quote] I bardzo dobrze, że będzie wizyta :lol: słuszna decyzja ;)
  23. [quote name='Marinka']Mogę Verterowi zrobić alegratkę, ale potrzebuję tekstu do ogłoszeń[/quote] Hm.... zrobię allegro to będzie tekst :lol: MartynaP, proszę Cię jeszcze o przeniesienie nowych zdjęć Vertera do pierwszego postu ;) są kilka stron wstecz ;) Lu_Gosiaku, zdjęcia Vertera zniknęły (za przekroczony transfer :roll:), czy możesz je jakoś znowu umieścić tutaj? :razz:
×
×
  • Create New...