Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='epe']Kahoona! One niby darmowe,ale obok taca leży i "co łaska" wrzucić wypada:evil_lol:[/quote] Tak, płaci się co łaska, kogo na ile stać. Coś w tym dziwnego?
  2. witamy Kisiaraf :loveu: Ciotki, miałam kolejny telefon w sprawie Perełki :loveu: nie wiem czemu, ale czuje, że to "ten" dom :lol: Pani przez 12 lat miała identycznego psa jak Perełka, jak ze mną rozmawiała to prawie płakała, jej sunia zachorowała na cukrzycę, ugryzł ją kleszcz i odeszła... :( bardzo jej zależy na Perełce. [B]Kisiaraf,[/B] ciotko, [U][B]mam prośbę: czy poszukasz kogoś niedaleko Ostrołęki kto mógłby pójść do Pani na wizytę? to jest dokładnie miejscowość Różan. Wiecie co, nie będę sprawdzać tego domu. Dla mnie jest 100% pewny. Pani przysłała mi teraz zdjęcie swojej Pusi, jej grób jak wygląda, pięknu grób na cmentarzu dla psów w Warszawie, na nim pisze: "Pusia, nasze kochane serduszko, była z nami 12 lat." Rozmawiałam z Panią, zapłaci za transport Perełki :D za sterylką jest jak najbardziej, mówi, że ma bardzo dobrego lekarza, strzyżenie oczywiście regularne. Pusia Panią uratowała, bo wzięła ją gdy zginął jej 27 letni syn... [/B][/U]
  3. Nowina? :-o:-o:-o chcecie nas trzymać w napięciu? :eviltong:
  4. Naprawdę???? :-o:-o:-o:-o gdzie się znalazł??? Co za wiadomość :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: iwona213 ;)
  5. [quote name='epe']Lara! To świetny pomysł -jej programy oglada tak dużo ludzi,ona ma autorytet!:lol: Jej ludzie uwierzą,że to szkodliwe i niebezpieczne jest!![/quote] No właśnie, a wczoraj o niej pomyślałam jak ją zobaczyłam w tv.
  6. Ciotko coronaaj dziękuję :loveu: już dzwoniłam, mam się kontaktować po 15 ;)
  7. irysek, to bardzo fajna propozycja z Twojej strony, myślę, że trzeba ją wykorzystać.
  8. Dzwoniła dziś do mnie Pani z Gliwic, bardzo fajna, Jasza podała Pani mój numer, bo najpierw do Jaszy zadzwoniła. Miała 4 letniego jamniczka, został w te wakacje potrącony... a właściwie wciągnięty główką pod ciężarówkę :placz::placz::placz: Ma do mnie dzwonić dziś wieczorem, jutro.
  9. Ciotki, a może zmienicie tytuł wątku? bo z tego co wiem to Ariel już nie jest gryziony.
  10. No to jak bredzę to się stąd wycofuję. Powodzenia maluchy!
  11. Dagusia, tylko nam nie wybrzydzaj Królewno :p masz ładnie zjadać to co dostajesz :p
  12. [quote name='Ada-jeje']Popieram pomysl u wysylaniem meili do redakcji gazet.[/quote] Ja też. Może napisać do Elżbiety Jaworowicz?
  13. goniu, ihabe, cioteczki, przeszłyście przez to samo co ja ze swoimi psiurami, wsparcie dla Was :glaszcze::calus: Tak Moria, Kajtkowi trzeba ograniczyć ruch. Nie może się męczyć, przebywać długo na słońcu. Dobrze, że idzie wrzesień to może już nie będzie takich upałów :roll: Ja myślę, że dobrze jest wykorzystać leki od cioteczki ihabe - vet medin, furosemid też się pewnie przyda, na odwodnienie. Trzymaj się nasz dzielny maluszku!
  14. [quote name='agata51']Lara, w Krakowie są jeszcze Asior, marysia55, majku33krakow, irenaka. I pewnie inne na wątku Patosa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/patos-wrocil-z-adopcji-ma-padaczke-prosimy-o-dt-wsparcie-finansowe-106038/index209.html[/URL] Próbowałaś z nimi?[/quote] Agato, dzięki, napiszę zaraz ;) [quote name='majku33krakow']podnosze pieska[/quote] Czy nie dałoby się zrobić tej wizyty???
  15. To prawda, że ruszyły. Ja nie mam pojęcia do kogo można by napisać :shake:
  16. [quote name='iwona213']Laro zgadzam się z Tobą całkowicie... ja też z daleka od wszelkich szatańskich mocy... nie chce miec z tym nic wspólnego...[/quote] Tym bardziej, że ta moc działa żeby zniszczyć człowieka, sprowadzić cierpienie, zło... więc niczego dobrego nie przyniesie, niestety. :shake: Może i pies się znajdzie, ale nie wiadomo czy nie przyniesie to czyjejś tragedii, czyjeś losy potoczą się tak a nie inaczej, że wyrządzą komuś krzywdę. To tylko moje zdanie :cool1:
  17. Bursztyn też tak stał całą noc, a nawet kilka, potem całe dnie... męczył się strasznie, a był wychudzony do granic możliwości :( Kajtku, nie poddawaj się! goniu - a ja musiałam mojego kochanego pieska uśpić, bo nie było już dla niego nadziei, skrócić mu tą mękę :(
  18. Isadoro, to ja radzę iść spać, a może jutro wstanie lepszy dzień. Gdzie mieszkają tacy "ludzie"??? pochodzą z tej samej planety co my???
  19. [quote name='maciaszek']Ja już się pogubiłam chyba... Powiedz mi 2 rzeczy. 1. Do kiedy teraz Kornelia ma opłacony hotel? 2. Gdzie i dla jakiego domu szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej?[/quote] maciaszku, opłaciłam pierwszy miesiąc w hotelu, czyli poszło 450zł, następna wpłata 27.09. Szukamy do wizyty dla osoby koło Lubska, miejscowość Raszyn. Pani ma psa, więc sądzę, że może do niej pojechać pies inny z naszego schronu, bo Kornelia się nie nadaje.
  20. No dobrze, ale tak jak Ty masz prawo mieć swoje odczucia religijne tak ja mam swoje - moje są obrażane gdy ktoś nie szanuje kapłana mojej religii [czytaj" obraża go publicznie na forum]. Własne odczucia możesz mieć, nic Ci nie narzucam, odczuwaj w swoim domu i tylko prywatnie, publicznie Twoje odczucia nie odnoszą się już tylko do Ciebie. Też proszę więc o szacunek. To nie są kazania, ale moje odczucia, też mam do tego prawo, tak jak geje i lesbijki. Wolność to nie swawola - nie masz prawa "róbta co chceta" - Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja. A moja została naruszona takim zwrotem. To tyle na ten temat. Do góry szczeniaki!
  21. Wiecie co, nie będę dłużej czekać. Niestety okazuje się, że wielu dogomaniaków "pomaga" tylko na papierze, tzn. niby są na mapie dogo, ale co z tego... przykre to. Jutro dam znać Pani żeby zadzwoniła i porozmawiam z nią dłużej. Nie mam wyjścia, nie pojadę na wizytę prawie do Krakowa.
  22. To ja już nie chcę nawet myśleć co je czeka :-(
×
×
  • Create New...