-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Kahoona! One niby darmowe,ale obok taca leży i "co łaska" wrzucić wypada:evil_lol:[/quote] Tak, płaci się co łaska, kogo na ile stać. Coś w tym dziwnego? -
witamy Kisiaraf :loveu: Ciotki, miałam kolejny telefon w sprawie Perełki :loveu: nie wiem czemu, ale czuje, że to "ten" dom :lol: Pani przez 12 lat miała identycznego psa jak Perełka, jak ze mną rozmawiała to prawie płakała, jej sunia zachorowała na cukrzycę, ugryzł ją kleszcz i odeszła... :( bardzo jej zależy na Perełce. [B]Kisiaraf,[/B] ciotko, [U][B]mam prośbę: czy poszukasz kogoś niedaleko Ostrołęki kto mógłby pójść do Pani na wizytę? to jest dokładnie miejscowość Różan. Wiecie co, nie będę sprawdzać tego domu. Dla mnie jest 100% pewny. Pani przysłała mi teraz zdjęcie swojej Pusi, jej grób jak wygląda, pięknu grób na cmentarzu dla psów w Warszawie, na nim pisze: "Pusia, nasze kochane serduszko, była z nami 12 lat." Rozmawiałam z Panią, zapłaci za transport Perełki :D za sterylką jest jak najbardziej, mówi, że ma bardzo dobrego lekarza, strzyżenie oczywiście regularne. Pusia Panią uratowała, bo wzięła ją gdy zginął jej 27 letni syn... [/B][/U]
-
Naprawdę???? :-o:-o:-o:-o gdzie się znalazł??? Co za wiadomość :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: iwona213 ;)
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Lara! To świetny pomysł -jej programy oglada tak dużo ludzi,ona ma autorytet!:lol: Jej ludzie uwierzą,że to szkodliwe i niebezpieczne jest!![/quote] No właśnie, a wczoraj o niej pomyślałam jak ją zobaczyłam w tv. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ciotko coronaaj dziękuję :loveu: już dzwoniłam, mam się kontaktować po 15 ;) -
Dzwoniła dziś do mnie Pani z Gliwic, bardzo fajna, Jasza podała Pani mój numer, bo najpierw do Jaszy zadzwoniła. Miała 4 letniego jamniczka, został w te wakacje potrącony... a właściwie wciągnięty główką pod ciężarówkę :placz::placz::placz: Ma do mnie dzwonić dziś wieczorem, jutro.
-
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ciotki, a może zmienicie tytuł wątku? bo z tego co wiem to Ariel już nie jest gryziony. -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
No to jak bredzę to się stąd wycofuję. Powodzenia maluchy! -
Dagusia, tylko nam nie wybrzydzaj Królewno :p masz ładnie zjadać to co dostajesz :p
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
__Lara replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
To coś podorabiam w tygodniu. -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
__Lara replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Popieram pomysl u wysylaniem meili do redakcji gazet.[/quote] Ja też. Może napisać do Elżbiety Jaworowicz? -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
goniu, ihabe, cioteczki, przeszłyście przez to samo co ja ze swoimi psiurami, wsparcie dla Was :glaszcze::calus: Tak Moria, Kajtkowi trzeba ograniczyć ruch. Nie może się męczyć, przebywać długo na słońcu. Dobrze, że idzie wrzesień to może już nie będzie takich upałów :roll: Ja myślę, że dobrze jest wykorzystać leki od cioteczki ihabe - vet medin, furosemid też się pewnie przyda, na odwodnienie. Trzymaj się nasz dzielny maluszku! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Lara, w Krakowie są jeszcze Asior, marysia55, majku33krakow, irenaka. I pewnie inne na wątku Patosa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/patos-wrocil-z-adopcji-ma-padaczke-prosimy-o-dt-wsparcie-finansowe-106038/index209.html[/URL] Próbowałaś z nimi?[/quote] Agato, dzięki, napiszę zaraz ;) [quote name='majku33krakow']podnosze pieska[/quote] Czy nie dałoby się zrobić tej wizyty??? -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
To prawda, że ruszyły. Ja nie mam pojęcia do kogo można by napisać :shake: -
[quote name='iwona213']Laro zgadzam się z Tobą całkowicie... ja też z daleka od wszelkich szatańskich mocy... nie chce miec z tym nic wspólnego...[/quote] Tym bardziej, że ta moc działa żeby zniszczyć człowieka, sprowadzić cierpienie, zło... więc niczego dobrego nie przyniesie, niestety. :shake: Może i pies się znajdzie, ale nie wiadomo czy nie przyniesie to czyjejś tragedii, czyjeś losy potoczą się tak a nie inaczej, że wyrządzą komuś krzywdę. To tylko moje zdanie :cool1:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bursztyn też tak stał całą noc, a nawet kilka, potem całe dnie... męczył się strasznie, a był wychudzony do granic możliwości :( Kajtku, nie poddawaj się! goniu - a ja musiałam mojego kochanego pieska uśpić, bo nie było już dla niego nadziei, skrócić mu tą mękę :( -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Isadoro, to ja radzę iść spać, a może jutro wstanie lepszy dzień. Gdzie mieszkają tacy "ludzie"??? pochodzą z tej samej planety co my??? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ok, nie ma sprawy. -
[quote name='maciaszek']Ja już się pogubiłam chyba... Powiedz mi 2 rzeczy. 1. Do kiedy teraz Kornelia ma opłacony hotel? 2. Gdzie i dla jakiego domu szukamy kogoś do wizyty przedadopcyjnej?[/quote] maciaszku, opłaciłam pierwszy miesiąc w hotelu, czyli poszło 450zł, następna wpłata 27.09. Szukamy do wizyty dla osoby koło Lubska, miejscowość Raszyn. Pani ma psa, więc sądzę, że może do niej pojechać pies inny z naszego schronu, bo Kornelia się nie nadaje.
-
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
No dobrze, ale tak jak Ty masz prawo mieć swoje odczucia religijne tak ja mam swoje - moje są obrażane gdy ktoś nie szanuje kapłana mojej religii [czytaj" obraża go publicznie na forum]. Własne odczucia możesz mieć, nic Ci nie narzucam, odczuwaj w swoim domu i tylko prywatnie, publicznie Twoje odczucia nie odnoszą się już tylko do Ciebie. Też proszę więc o szacunek. To nie są kazania, ale moje odczucia, też mam do tego prawo, tak jak geje i lesbijki. Wolność to nie swawola - nie masz prawa "róbta co chceta" - Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja. A moja została naruszona takim zwrotem. To tyle na ten temat. Do góry szczeniaki! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, nie będę dłużej czekać. Niestety okazuje się, że wielu dogomaniaków "pomaga" tylko na papierze, tzn. niby są na mapie dogo, ale co z tego... przykre to. Jutro dam znać Pani żeby zadzwoniła i porozmawiam z nią dłużej. Nie mam wyjścia, nie pojadę na wizytę prawie do Krakowa. -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
To ja już nie chcę nawet myśleć co je czeka :-(