mój Aronek- maciejkowickie słonko:loveu:
odpowiadm na pytanie maciaszek- Aron nie nadaje się do kojca- to typowy kanapowiec
to typowy maślak, przylepa jakich mało, lgnie do ludzi spokojny, zrównoważony i bardzo gadatliwy:evil_lol:
jak przyjeżdżam na Maciejki to Aron cieszy się całym sobą i gada- wyje, byczy , mruczy ,piszczy, poszczekuje
tuli się i włazi na kolana( przednimi łapami) świetnie zachowuje czystość,
jest naprawdę kochany
lubi się bawić, uwielbia piłki i wszelkie zabawki ''do rzucania'', które sam sobie podrzuca, łapie i tarza się z nimi
po prostu pies-ideał