-
Posts
4973 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wieso
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
tez nic nie widze..... ide ubierac piwnice na Sylwestra....corocznie tam spedzamy z psami i kotami...hi jest fajnie....zrobilismy tam male ogrzewanko...tam nic nie slychac... -
(800px × 533px) i Dogo się nie przychrzania? Muszę też ze swoimi "pocztówkę" zrobić.[/QUOTE] pomniejszam na picmirror i wielkosc taka jaka wymagaja przepisy :p a czemu tak sie dzieje to nie wiem :crazyeye: na razie nic nik nic nie mowi...:evil_lol: Pozdrowionka...
-
[IMG]http://picmirror.de/bild.php/47861_nowy-rok.jpg[/IMG] zyczymy my
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
wieso replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
oczywiascie za malo.....tak sie cieszymy.... [IMG]http://picmirror.de/bild.php/47861_nowy-rok.jpg[/IMG] zyczymy my.... -
[IMG]http://picmirror.de/bild.php/47861_nowy-rok.jpg[/IMG] zyczymy wszyscy my....
-
O ! swieci panscy jakie malenstwa......moge tylko podniesc....
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
wieso replied to leni356's topic in Już w nowym domu
mieszkam niestety za granica....:-(..... -
O swieci panscy !!! wszedzie jakos nie tak..... ach, czekam na filmik....
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
witaj Weronku,jak ci dzisiaj.......czekam na zdjecia...... u mnie dzisiaj nie najlepsze wiadomosci.... malzonek wjechal tylem do garazu przez zamkniete wrota......hm....klapa.... -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
wieso replied to leni356's topic in Już w nowym domu
masz na mysli te o kudlaczach, bylam...... ja niestety mieszkam jeszcze dalej niz Ty.....:-( wlasciwie nic nie moge zrobic tylko podnosic...... -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146748-warczAE-cy-westi[/url]
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176541-czarny-terier-a-goA-cie[/url] Poczytaj...
-
Witaj Emku, mialm taki sam problrm ze swoim psem a raczej suczka, ona nie chciala nikogo wpuscic do domu, ma obecnie okolo roku ( szczeniak ze schroniska), 10 miesiecy to wiek w ktorym kazdy pies chce byc szefem i probuje na wszystkie sposoby, tego dokonac,,, Pies wyczuwa ze wy jestescie niepewni ( gdy przychodza goscie ) a nie wie dlaczego.... on musi wiedziec ze wy jestescie przewodnikiem stada a nie on....hm....jedyna rada to szkolenie psa. Ja chodze ze swoja raz w tygodniu do szkoly i w domu cwiczymy codziennie po pare minut, problem np. listonosz....:-)....wiec jak pisze, pies musi pojsc do szkoly, bo bedziecie mieli wiekszy problem... wielu ludzi nie moze sobie poradzic z psami w tym wieku i laduja wlasnie takie w schroniskach.... To jest moja rada..... Przepraszam, ale nie mam polskich literek na klawiaturze :-( i tekst trzeba troche odszyfrowac :-) Pozdrawiam Wiesia
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
wieso replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
wlasnie, bardzo sie niepokoimy.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
wieso replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Wieso, no właśnie te psiaczki są w takich 3 zaniedbanych maleńkich przytuliskach gdzie kontakt z człowiekim mają rzadki, i cały czas siedzą tylko zakmnięte w kojcach :(. Wątek mają ogólny , troszke wyżej podany. One są w okolicach Konina, tak że zupełnie daleko ode mnie. Ale tam i tak nie ma za bardzo nikogo żeby lepsze zdjęcia porobić, co jakiś czas, co mc albo i co kilka , ktoś tam przyjeżdza żeby zobaczyć psiaki.[/QUOTE] Dzieki dogo za odpowiedz...mam troche problemow na nowej dogomani, bo nie moge sie doszukac tematow.... Moze sa tutaj cioteczki z okolic Konina, ktore by mogly cokolwiek wiecej informacji dodac ???? Jak ju pisalam nie wiem jak zaczac watek tych biedaczkow, moze ktos to zrobi.... Pozdrawiam Wieso -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
wieso replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']I jeszcze wkleję kudłate psiaki z tych trzech biednych przytulisk :( : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141823-Wie-o-nas-garstka-ludzi-Jak-mamy-znaleA-AE-nowe-domy-Psiaki-z-Przytulisk?p=13766541#post13766541[/URL] KUDŁATY/KUDŁATA - psiak był zbyt ruchliwy i zaniedbany aby dało się ustalić płeć przez kraty. Jest w typie polskiego owczarka nizinnego. Wymaga strzyżenia. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5114/kudlata1.jpg[/IMG] jakie sliczne stworzatko, biedaczyska, a to obok, tez male....ojejku....moze zrobisz tym wiecej zdjec, to mozna by im zalozyc watek.....ja niestety nie moge bo nie mam polskich literek na klawiaturze :-(..... ale takie cuda napewno szybko znajda domek.... Pozdrawiam Wiesia -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
wcale nie pusto, nie nie....dopiero co z pracy sie przyczlapalam.....a tu nie daja odpoczynku.... witaj Weronku, jak ci ? Jak bedzie z toba w Sylwestra ???? u nas strasznie ciemno...a juz tam daleko strzelaja...co robic z psami...jeden jest juz troche przygluchawy to nie tak zle ale Kredka....dajecie im cos na uspokojenie ??? -
witam Lucynko, oj podoba sie ,oj podoba...:evil_lol: ale nic z tego.....
-
[IMG]http://picmirror.de/bild.php/47643_kimba.jpg[/IMG] a wczoraj mielismy gosci, odwiedzil na Kimba, ktory skonczyl 14 lat we wrzesniu.... bylo troche zamieszania z powodu Kredki, wiec musielismy je rozszielic po pokojach,,,,:evil_lol:
-
popatrzcie jak sie Slepaczek w Puszka zmienil, cudowna metamorfoza, az cieplo sie na serduszku robi....
-
no to prosimy o zdjecia......najlepiej duzo ...
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
wlasnie fotki przydaly by sie.....dobrze ze jest dobrze... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
co za wspaniale wiadomosci az sie serce raduje...... wszystkiego najlepszego !!! -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
wieso replied to tsu's topic in Już w nowym domu
no wlasnie cicho, co sie dzieje ??? co slychac..... u nas leje, chyba was nie zalalo co ? -
[IMG]http://picmirror.de/bild.php/47553_weihnachtskarte22-wi.jpg[/IMG] jestem nadal cichym czytelnikiem waszej strony, pomomo ze w zeszlym roku adopcja Mili z waszego schroniska nie udala sie... dziekuje Wam za tyle pracy wtedy, duzo sie u was zmienlo od tego czasu..... Skladam poklony dla Was kochane dziewczyny..... i tak mi przykro....biedna sunieczka....