Jump to content
Dogomania

Szybowiec

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szybowiec

  1. [IMG]http://images42.fotosik.pl/53/180d98c9c5307f00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/53/af6ce97424f8e68amed.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] Jeśli myślicie,że mi to tak łatwo przychodzi...Dwa zdjęcia na 2 razy...:eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Siberian husky zgłoszonych 39?Cała elita Polski zjeżdża...:lol:Ja uważam,że sędzina jest w porządku.:pNo,ale każdy ma swoje zdanie.[/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Rozpiska godzinowa ras jest już na stronie oddziału...[/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Oj,uważamy przy każdym spacerku...Chłopców nie wypuszczamy razem,a i kobitki pod kontrolą...Chociaż na wystawach,wyścigach to zupełnie inna bajka-są zdyscyplinowane i spokojne:p,ale gorzej jak obcy pojawi się w pobliżu ICH stada i stawia się...:eviltong:Same nie zaczynają.Dobre i to...:oops:[/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Witamy i podziwiamy całą galerię Maksa i Sparka z dodatkami.Banerek śliiiiiiczny.:lol:[/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Powiem tak-karelkowe dziewczynki dogadują się ze wszystkimi shibaczkami,natomiast Akido i karel Rastas nie...:mad:Obaj to przedstawiciele macho!:diabloti:Brak nam KONJIKI ,który całe towarzystwo miał pod kontrolą...:angryy:Sprawował władzę absolutną...[/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Buuuuuuuu,my też nie mamy potwierdzenia.:mad:Ale to jeszcze,aż tydzień z haczkiem...:roll:[/SIZE][/FONT]
  8. [IMG]http://images49.fotosik.pl/53/4695f7c49d66ec91med.jpg[/IMG] A to nasz kiciuś Psikus,wspólnik zabaw Tashi...:evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/54/118372c8c6bfebd2med.jpg[/IMG] Tulimy? [IMG]http://images35.fotosik.pl/54/e441ba6324c34874med.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dziękujemy za wizytę...:lol:Dotąd znaliśmy się z wystaw-często konkurując na BIS Weteranów gdzie startował nasz KONJIKI NO-TAMA Xandrina...:placz:No cóż lata lecą teraz jego wychowankowie jeżdżą na wystawy z nami..:lol:W Rzeszowie też się spotkamy?:cool3:Aha,zapraszam do zaczętej galerii naszych karelczyków...:multi:[/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]I my się skusimy-w zeszłym roku było super-tylko baaardzo gorąco.:angryy:[/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie znalazłam dziś na stronie oddziału podziału sędziów na rasy...Ale może źle szukałam?Formularz zgłoszeniowy działa.[/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Bardzo mile wspominamy wystawę:p,jeśli nic się nie zmieni do końca sierpnia to stawimy się w rozszerzonym składzie...:cool3:Teraz tylko czekamy na przydzielenie ras sędziom...:evil_lol:Oby wszystko po naszej myśli...[/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]To nasz nowy sublokator...:multi:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images28.fotosik.pl/318/50c9583b5ce920dcmed.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na razie nikt Bojownika nie zauważył...Tzn.żyje...:laola:[/SIZE][/FONT]
  14. [IMG]http://images34.fotosik.pl/445/d2e27c669cdfb9c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/53/15c8509df211d64emed.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na dwa razy udało mi się-dogomania automatycznie mnie wylogowuje i nie jestem w stanie dać 5 zdjęć,proszę Asiaczkowej...:shake:[/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzięki,dzięki...:cool2:[/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]I czarne i złote shibowce potrafią...:cool3:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images41.fotosik.pl/53/e4f14356964f518cmed.jpg[/IMG]
  17. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Bieg po srebro na Mistrzostwach Okręgu w dyscyplinie canicross...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images32.fotosik.pl/444/e41e2116c38bd1e8med.jpg[/IMG]
  18. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A to zdjęcie dedykuję tym co myślą,że shiba to jakiś dziwoląg nie dla każdego...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images26.fotosik.pl/318/88a00877801f2ec4med.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]To druga nasza sunia 2,5 letnia 2xZw.Mł,2xCWC,2xNDSwR,2xBOB [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]BAJA z Wilczego Dworu[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images31.fotosik.pl/441/da23afdd9873d814med.jpg[/IMG]
  20. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]O jej,jaki smutek bije z jego pyszczka...:shake:Mam nadzieję,że jest już lepiej-choć w dalszym ciągu nie widzieliśmy prezenciorów...:mad:A tak naprawdę to mam prośbę-błagam o zmianę linku na zdjęcia-w ostatnim poscie "Czy są tu wlaściciele shib"?Mamy drobny kłopocik-kslawin-pliiiiz...Jeszcze raz o pomoc...:oops:A zdjęcia mamci Astry tam są...[/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nasza TRÓJCA...:diabloti:Ogoniastych...:oops:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images46.fotosik.pl/52/c5ed57313aab579cmed.jpg[/IMG]
  22. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Rozejm...;)[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images31.fotosik.pl/444/c892100ae3acf17bmed.jpg[/IMG]
  23. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A oto mniamniusi obiekt sporu...:mad:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images46.fotosik.pl/52/7b0d99a8f72d8a0amed.jpg[/IMG]
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Głowę bym dała ,że na dwóch pierwszych zdjęciach to mamcia ASTRY-YUZUKI Gamron!:multi:[/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]I odpoczywamy...;)Jak kosmitki...:eviltong:[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images31.fotosik.pl/444/8795ff8b3a76b1damed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...