martka1982
Members-
Posts
8614 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martka1982
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2387/kudaty.jpg[/IMG] z koleżanką Sunią: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/14/kudatyisunia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5508/kudatyisunia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9065/kudatyisunia.jpg[/IMG]
-
Lidka adoptowana po raz drugi:) Oby tym razem szczęśliwie...
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Super tekst Sabina, wszystko ok. Dziękujemy bardzo! -
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przypomina astka z pyska, reszta jak u boksera. -
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Tak, Sonet ma allegro wystawiane przez fundację,ponieważ jest mixem boksera. Jest zdrowy, je to co wszystkie inne psy, więc nie ma szczególnych wymagań. Jeśli chcesz Aresik to za Twój dar mogę mu kupić jakieś posłanie. Przez dłuższy czas na wątku Soneta byłam praktycznie ja sama:(( Zero zainteresowania. Cieszę się,że się pojawiłaś Aresik:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie,nikt nie dzwonił dotychczas. -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Janeczka lubi sobie poszczekać, jak zobaczy człowieka to nie odpuści - zaczepia i zachęca do zabawy. ADHD jakie było, takie jest:) Fotki z dzisiaj: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9241/1004272.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4365/1004266v.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2492/1004267.jpg[/IMG] Mimo ADHD udaje się jeszcze zrobić jej ostre zdjęcie ( w krótkich chwilach odpoczynku;) ) -
Śliczne allegro:)))
-
Pomóż zaufać Zorce! Potrzebuję domu i miłości!!!
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Zorka to taka typowa, poczciwa psina ze smutną przeszłością. Na takie psiuty chyba nikt nie zwraca uwagi:-( -
Bardzo się cieszymy:) Dla Kudłatego to ogromna szansa. Będziemy musieli pomyśleć nad transportem. Do Jaworzna z Konina to pewnie kawał drogi....
-
Kudłaty pojedzie do DT do lunarmermaid:)
-
[quote name='hop!']Niestety, nie potrafię wyczarować domu dla Mufi. Mogłam tylko zrobić ogłoszenia... Miałam tymczasowiczkę o podobnej urodzie i praktycznie nie było nią żadnego zainteresowania. W końcu znalazła bardzo dobry dom. Mam nadzieję, że Mufi w końcu się poszczęści... Czekam na pozytywne wieści. :razz:[/quote] A w jakich okolicznościach ta sunia znalazła w końcu dom?
-
Fasolina chciałaby opuścić już schronisko.....
-
Cezar- 4 letni mix labradora - JUŻ W NOWYM DOMKU!
martka1982 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Cezar czeka i czeka.....:( -
Owczarkowate ze schroniska szukaja domow-konin
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
owczary............:placz: -
Paluszek odszedł w nocy 29/30 lipca 2010r za TM:(
martka1982 replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Palusio to dzielny chłopak:) Zawsze pcha się na spacer, choć przecież i tak ma cały czas swobodę,żeby biegać, jednak nie ma to jak spacer poza schroniskiem:) -
[quote name='ata']znajoma miala kota z takim okiem, w tamtym przypadku wet usunal to oko dla dobra wierzaka... do góry sunieczko:multi:[/quote] A czy usunięcie oka daje gwarancje,że ból głowy ustaje? Czy w przypadku tamtego kotka wet również uważał,że ciśnienie w oku może wywoływać ból głowy? Napisz czemu usunął:)
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Martens:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ola! Dziękuję w imieniu Janki:) -
Panca wkleiła wątek Alwaro ze schroniska w Koninie. Piesek jest po wypadku ale nie ma 100% władzy w tylnych łapkach, choć chodzi. Jeśli ktoś kto ma z tą panią kontakt mógłby zaproponować jej Alwaro, będziemy bardzo wdzięczni. Na jego wątku znajdziecie oprócz zdjęć również filmik, na którym widać dokładnie, jak Alwaro się porusza:)
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
martka1982 replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
To szczeniaczek z trójki rodzeństwa:) -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
martka1982 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Ola. Janka nie jest wysterylizowana, ma ok.9-10 miesięcy. Domek będzie musiał się do sterylki zobowiązać. Dane schroniska jak najbardziej ok. Dodaj jeszcze te 2 telefony proszę [COLOR=Blue] p.Marta 513 252 632, p.Ania 513 434 407[/COLOR]