Jump to content
Dogomania

martka1982

Members
  • Posts

    8614
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martka1982

  1. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2387/kudaty.jpg[/IMG] z koleżanką Sunią: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/14/kudatyisunia3.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5508/kudatyisunia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9065/kudatyisunia.jpg[/IMG]
  2. Super tekst Sabina, wszystko ok. Dziękujemy bardzo!
  3. Przypomina astka z pyska, reszta jak u boksera.
  4. Tak, Sonet ma allegro wystawiane przez fundację,ponieważ jest mixem boksera. Jest zdrowy, je to co wszystkie inne psy, więc nie ma szczególnych wymagań. Jeśli chcesz Aresik to za Twój dar mogę mu kupić jakieś posłanie. Przez dłuższy czas na wątku Soneta byłam praktycznie ja sama:(( Zero zainteresowania. Cieszę się,że się pojawiłaś Aresik:)
  5. Nie,nikt nie dzwonił dotychczas.
  6. Janeczka lubi sobie poszczekać, jak zobaczy człowieka to nie odpuści - zaczepia i zachęca do zabawy. ADHD jakie było, takie jest:) Fotki z dzisiaj: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/9241/1004272.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4365/1004266v.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2492/1004267.jpg[/IMG] Mimo ADHD udaje się jeszcze zrobić jej ostre zdjęcie ( w krótkich chwilach odpoczynku;) )
  7. Śliczne allegro:)))
  8. [quote name='hop!']Ogłaszałam ją i ogłaszałam, aż w końcu zgłosili się fantastyczni ludzie. ;)[/quote] Twoja wytrwałość się opłaciła:)
  9. Zorka to taka typowa, poczciwa psina ze smutną przeszłością. Na takie psiuty chyba nikt nie zwraca uwagi:-(
  10. Bardzo się cieszymy:) Dla Kudłatego to ogromna szansa. Będziemy musieli pomyśleć nad transportem. Do Jaworzna z Konina to pewnie kawał drogi....
  11. Żaba wcina Fast razem z puszką karmy i nie wybrzydza. Ma jednak biegunkę - nie wiem czy fast się do niej przyczynia czy też nie. Jeśli chodzi o poruszanie się, to na razie nie zaobserwowaliśmy poprawy.
  12. Kudłaty pojedzie do DT do lunarmermaid:)
  13. [quote name='hop!']Niestety, nie potrafię wyczarować domu dla Mufi. Mogłam tylko zrobić ogłoszenia... Miałam tymczasowiczkę o podobnej urodzie i praktycznie nie było nią żadnego zainteresowania. W końcu znalazła bardzo dobry dom. Mam nadzieję, że Mufi w końcu się poszczęści... Czekam na pozytywne wieści. :razz:[/quote] A w jakich okolicznościach ta sunia znalazła w końcu dom?
  14. Fasolina chciałaby opuścić już schronisko.....
  15. owczary............:placz:
  16. Palusio to dzielny chłopak:) Zawsze pcha się na spacer, choć przecież i tak ma cały czas swobodę,żeby biegać, jednak nie ma to jak spacer poza schroniskiem:)
  17. [quote name='ata']znajoma miala kota z takim okiem, w tamtym przypadku wet usunal to oko dla dobra wierzaka... do góry sunieczko:multi:[/quote] A czy usunięcie oka daje gwarancje,że ból głowy ustaje? Czy w przypadku tamtego kotka wet również uważał,że ciśnienie w oku może wywoływać ból głowy? Napisz czemu usunął:)
  18. Wszystko dobrze:) Dżekol rządzi, zdrowie mu dopisuje i powoli do przodu....tylko domu brak:(
  19. Ola! Dziękuję w imieniu Janki:)
  20. Panca wkleiła wątek Alwaro ze schroniska w Koninie. Piesek jest po wypadku ale nie ma 100% władzy w tylnych łapkach, choć chodzi. Jeśli ktoś kto ma z tą panią kontakt mógłby zaproponować jej Alwaro, będziemy bardzo wdzięczni. Na jego wątku znajdziecie oprócz zdjęć również filmik, na którym widać dokładnie, jak Alwaro się porusza:)
  21. To szczeniaczek z trójki rodzeństwa:)
  22. Dziękujemy Ola. Janka nie jest wysterylizowana, ma ok.9-10 miesięcy. Domek będzie musiał się do sterylki zobowiązać. Dane schroniska jak najbardziej ok. Dodaj jeszcze te 2 telefony proszę [COLOR=Blue] p.Marta 513 252 632, p.Ania 513 434 407[/COLOR]
×
×
  • Create New...