Napiszę to, co wiem od Iwony - Masza dostała kolejny miesiąc na zrost kości. Póki co szczelina jest na 3mm. Iwona ma w planach sterylkę, jeśli nie będzie przeciwwskazań, to Masza niedługo będzie już po zabiegu.
Janeczka czuje się bardzo dobrze - ma ogromny apetyt i ADHD;)
Dziś miała ściągnięte szwy. Trzeba będzie pogadać z wetem o terminie adopcji i jeśli okaże się,że to już bliżej niż dalej, to zaczniemy jej szukać domku:)
[quote name='matriss']Podbijam. Może uda mu się tak jak Pysiowi z Wrocka, który ma już dom pełen miłości od kilku miesięcy :)[/quote]
Domek dla Soneta to moje marzenie...........
Kudłaty to prawdziwy mężczyzna - do jego serca łatwo trafić poprzez żołądek oczywiście. Gdy się do niego podejdzie ze smakołykiem od razu zyskuje się kilka punktów na starcie.
[quote name='max45']Skontaktowaliście się z forum tollerów. On wygląda jak nova scotia duck toller retrivier. Wybaczcie jeżeli już to padło, nie analizowałam clego wątku :roll:
Piesio wygląda super :p[/quote]
nie, raczej nie padło. pierwszy raz spotykam sie z taka nazwa. moze są jakieś fotki rasowca nova scotia duck toller retrivier? porownalybysmy:)
[quote name='black_cat']Martko, wierzę, że pomożesz Jance :)
Na pewno znajdzie ona godny domek :) naprawdę łapie za serducho ta śliczna pysia :)[/quote]
A ja wierzę,że Wy wszyscy nam pomożecie znaleźć jej dobry dom:)
Ulubioną koleżanką spacerową Gryfiego jest Psotka - kundelka mniej więcej tej samej wielkości. Często idą sobie razem, wręcz przyklejone do siebie, w jednym tempie, jakby robiły to całe życie - ładny widok.
[quote name='anndzia']Więcej takich filmików! :lol:[/quote]
No dobraaaaa
Ale to już ostatni:) Więcej nie mam:)
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=pxB4W5hnFyE&feature=channel_page"]YouTube - janka[/URL]
[quote name='hop!']Super. :multi:
Od razu lepiej widać, jaka Mufi jest śliczna.
Dziewczyny, czy Wy założyłyście wątek zbiorowy psów ze schroniska w Koninie? Jeżeli nie, to załóżcie. Zerknijcie na wątek elbląskiego schroniska - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-elblag-psy-do-adopcji-post-nr-1-nr-4-miejsca-na-80-psow-220-pomocy-77385/[/URL] - wątki poszczególnych psiaków są zebrane w pierwszych postach.[/quote]
Jest taki wątek na dogo - założyła go Natussiaa ale ten wątek 'umarł' niestety:(