W pierwszym poście znajdziecie jeszcze jeden filmik z Janką.
Mam prośbę do osób, które zrobiły Jance ogłoszenia. Jeśli jest taka możliwość, to proszę nie kładźcie w nich nacisku na operację Janki, jej szczegóły itp. Myślę,że ludzie boją się takich rzeczy i myślą od razu,że na pewno to musi być pies niepełnosprawny...A popatrzcie tylko na Janeczkę....
Oczywiście należy informować o tym,że Janka miała wadę, która została zoperowana ale bardziej skłaniałabym się w ogłoszeniach ku opisowi jej charakteru oraz udokumentowaniu jej niewątpliwej urody zdjęciami i filmikami. Co o tym myślicie?