Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. A ja kolejny raz proszę, lajkujcie ludzi, którzy mądrze piszą, a nie moje posty ze zdjęciami od mari23. WtedyWam nie braknie ;) Mam możliwość, to wrzucam. Wiem, że też z niecierpliwością na nie czekacie :)
  2. Wkleiłam po kawałku.
  3. Mari siedziała obok Fenixa, pozwolił posmarować się maścią, usunąć największe dredy i głaskać... Ten niby przysypiał, ale jak wstała to popatrzył na nią z wyrzutem ;)
  4. Jak na taki wiek to sunia bardzo dziarsko się prezentuje. Szkoda że się nie udało. Biegaj szczęśliwa za TM kruszynko
  5. A dlaczego ja myślałam, że jesteś ,,miejscowa" ? Ale mi się pomieszało. Kojarzyłam Cię chyba z wcześniejszych wątków ,,tyszaków".
  6. A.... Jeszcze Cezar. Dobrze że się odnalazł. Gdzie by miał tak dobrze?
  7. Więcej znajdziecie na jego wątku.
  8. Tuliś o sobie przypomina. Są jego wyniki hist-pat. Zacytuję: "opis barwny, ale nowotworu nie ma". To najważniejsze!
×
×
  • Create New...