-
Posts
862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna Karasiewicz
-
No dziewczyny to nieźle macie. Ja sie zastanawiam nad Krakowem może Kaya zgłoszę
-
Fajnie że malec odważny, u mnie Tobi lubi poganiać kaczki i większe stado ptaków ale jak zawołam to wraca, Kayetan tez uwielbia ptaszki ale jego to akurat pilnujemy hi hi
-
[quote name='Feigned']mogłabym też prosić o tych sędziów? :) Ania, trzeba się będzie umówić niedługo :razz:[/QUOTE] Nie ma problemu
-
[quote name='Jaga.']wpadamy jutro może być? :diabloti: hahaha ;) fotki pięknego Johnego mam wrzucę jutro a Goldie mialam robić przedwczoraj ale ostatecznie wrzuciłam w olej, jutro kąpanko i pięknionko to i fotki będą Asiu zawsze chętnie do Ciebie przyjedziemy, pięknie robisz puffy i jakbyś chciała kiedyś zrobić moje to będę zachwycona :)[/QUOTE] Jak bym miała wolne to nie było by problemu mogła bys wpadać jutro ale wolną mam dopiero sobote i w planach wielkie sprzatanko hi hi, ale Jona i Goldi zawsze z przyjemnościa zrobie
-
Sędziowie na PW wypisani, u Pana Robaka sie nie wystawialiśmy
-
Goldziak superowy ale mama to by mogła wstawić wypucowanego Goldziaka coby móc podziwiać jej kolorek. A jak mama kąpać nie chce to niech do cioci przyjedzie ciocia chętnie Goldisia na cudo zrobi i Joneczka też
-
Pati CJ ładnie odrasta i jest coraz bardziej efektowny to fajny piesek i życzę wam jeszcze wielu sukcesów wystawowych A fotki superowe
-
Z doswiadczenia powiem Ci że u naszych Polskich sędziów duże psy nie maja za specjalnie, Tobi kończył Chapionaty u sedziów zagranicznych tych co lubią duże psy a moje jeszcze takie duże nie sa bo Kolo z Tobim maja po 35cm Kay ma 33cm. Z tego co widze na fotach Diki jest ładny ale to typ Tobiaszkowy. Nie bedzie lekki i skoczny tylko taki z gracją ale cieżki. Będzie miał piękny ruch i postawę. Musisz madrze wybierać gdzie pojechac na wystawę aby nie wydawac nie potrzebnnie pieniedzy. Łysy duży pies nie jest tak pastrzegany jak owłosiony duży pies który ma ajeszcze sporo włosa co nadaje mu jeszcze objetości. Życzę wam powodzenia na wystawach a jak bedziesz chciała sedziów którzy lubią duże pieski to na PW Ci chętnie wypiszę.
-
Dziewczyny pas jest prosty do uszycia ja szyłam go ręcznie może nie jest idealny ale sie sprawdza pod warunkiem że mije dzieci założą go Tobiaszowi. Tobi nie obsikuje wówczas boków, tylnich łap ani brzucha a on ma troche tego włosa. pas na dole musi wchodzić pod ptaszka i być szeroki pod wciecie na brzuszku czyli tak mniej wiecej do pempka psa. Poza tym dobrze jest wygolić dodatkowo brzuszek. Pamietajcie aby materiał od środka był z ortalionu aby nie mechacił włosa i krawędzie pasa musza być głatkie. wewnętrzna strona [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/57ba1b8cc9563dd5.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/779/57ba1b8cc9563dd5gen.jpg[/IMG][/URL] zewnętrzna strona [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d59ac54e6da04362.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/772/d59ac54e6da04362gen.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jaga.']fotki cudo :) Asiu wytłumacz mi jeszcze co to są te strefy, bo nie mam pojęcia ja się zabieram za szycie pasa i zabieram i zabrać nie mogę, na razie chodzimy w koczkach :D ale pomaga bo inaczej to smród nie do opisania, książę sobie sika po futrze, brzuchu i tylnych łapach. za to Goldek może spokojnie chodzić, dopiero tak po 2 tyg czuć że podśmierduje, akurat między jedną kąpielą a drugą jest ok. z Tesi długo był problem bo lała w domu i wszystko wsiąkało w te frendzle na tyłku. ale i tak najśmieszniejsze jest to że każdy myśli że te gumki to ozdoba. Tobiego nie żałują że taki biedny chory piesek? ;)[/QUOTE] Sreefy to punkty wymalowane na żłto na kładce palisadzie i hustawce pies zbiegajac z tych elementów musi łapami zaakcentowac strefy nie może ich przskoczyc tak jak zrobił to Kolo na ostatnim zdjeciu. A jesli chodzi o Tobcia to pytaja co mu sie stało hi hi
-
[quote name='Jaga.'][url]http://images39.fotosik.pl/809/ea49a22f390d6acbgen.jpg[/url] tego to nosi :D :D :D ależ piękne współpracują! aż miło popatrzeć :) gratki dla Wery :) autorce zdjęć też się należą bo zdjęcia są żywe i dynamiczne, ciężko się robi zdjęcia w takich warunkach. podobają mi się bardzo :)[/QUOTE] Dzięki Jagus fajnie że fotki sie podobają
-
[quote name='Maalwi']Świetne foty i jak dużo :) Werka wcina jabłko :eviltong: A czemu tlyko Tobiś ma pas na sobie? On faktycznie działa? :p I jesczze raz gratki za egzamin strasznie dużo do zaliczenia było i ja też bym się popłakała gdyby Bibi odwaliła taki numer :shake: A Agility Super,widać że to żywioł Kola :)[/QUOTE] Bo dla kaya pasa jeszcze nie uszyłam nie mam kiedy sie zebrać poza tym on od niedawna dopiero zaczął noge podnosić bo jak baba sikał, Kolo ma krótszy włos więc nie koniecznie potrzebuje. Pas działa jak wiatru nie ma a jak jest to nawet psa nie pomaga. ty masz sunię wiec mniejszy problem masz
-
Dariiia sliczny banerek, maluchy lubia rózne kupki u nas Kolo z kayem zarli ale nam Rubentaft pomógł Jaga foty jak zwykle zjawiskowe Zainteresowanych agility zapraszam do swojej galerii
-
cd kładki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d04a1c4786c6f6b.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/816/6d04a1c4786c6f6b.jpg[/IMG][/URL] i znowu zaliczenie strefy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4b9cd9c655d0ca4c.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/816/4b9cd9c655d0ca4cgen.jpg[/IMG][/URL] a tu Kolo postanowił sam pobiegac sobie po kładce [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c415140303db282b.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/809/c415140303db282bgen.jpg[/IMG][/URL] i nie zaliczyc strefy bo po co hi hi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea49a22f390d6acb.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/809/ea49a22f390d6acbgen.jpg[/IMG][/URL]
-
to chyba palisada [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5607ce73fde1951b.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/797/5607ce73fde1951bgen.jpg[/IMG][/URL] tunel [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f3ca27e3444384f.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/797/6f3ca27e3444384fgen.jpg[/IMG][/URL] zadowolona Wercia z syneczka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32b885b9b2e847b6.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/764/32b885b9b2e847b6gen.jpg[/IMG][/URL] kładka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/37fe97f8e588fae8.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/764/37fe97f8e588fae8gen.jpg[/IMG][/URL] zaliczenie strefy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/679a1f2fcc129b79.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/795/679a1f2fcc129b79gen.jpg[/IMG][/URL]
-
i znowu murek [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/93af6e4050fef53d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/93af6e4050fef53dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bc67fb07185cfe37.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/816/bc67fb07185cfe37gen.jpg[/IMG][/URL] hopka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b1021e71d86c0f4.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/2b1021e71d86c0f4gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c38f1e8e81726e1f.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/797/c38f1e8e81726e1fgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d6c878e4fff51ef.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/6d6c878e4fff51efgen.jpg[/IMG][/URL]
-
cd slalomu [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/00157235f93d6e6d.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/00157235f93d6e6dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cccc175baa37e754.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/809/cccc175baa37e754gen.jpg[/IMG][/URL] hopka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7de987c2608b5320.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/809/7de987c2608b5320gen.jpg[/IMG][/URL] murek [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ad592d5afae21742.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/ad592d5afae21742gen.jpg[/IMG][/URL] i znowu hopka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e77a040189fb1a49.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/816/e77a040189fb1a49gen.jpg[/IMG][/URL]
-
dzisiaj byliśmy równiez na treningu agility a to fotorelacja rozgrzewka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/987b52422b9d25df.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/816/987b52422b9d25dfgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e07a2df34fc66cc.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/795/3e07a2df34fc66ccgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8b9b4133a5d2c036.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/815/8b9b4133a5d2c036gen.jpg[/IMG][/URL] slalom [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87a4297ce155f1ce.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/87a4297ce155f1cegen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b0a571773ff1e17c.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/815/b0a571773ff1e17cgen.jpg[/IMG][/URL]
-
Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white
Joanna Karasiewicz replied to Maalwi's topic in Galeria
[quote name='Maalwi']Orientuje się ktoś moze kiedy minie suce po cieczce gwałcenie innych suk i podnoszenie łąpy przy siusianiu? sczzególnie gwałcenie innych małych psów mnie denerwuje, z Nikim Bibi się nei moze bawić bo wszystko obskakuje a potem ten drugi pies się wkurza i na nią warczy i koniec zabawy... :shake:[/QUOTE] Nie mam wprawdzie suki ale wiem ze gwałcenie przejdzie i w duzej mierze to nie jest reakcja po cieczce tylko kwestja dominacji. Ona w ten sposób pokazuje ze jest dorosła i ze teraz ona tu rzadzi, a podnosic noge moze juz zawsze ewentualnie zaobserwuj czy ona siusia czy tylko znaczy teren. Bo jak znaczy teren to tak bedzie miała zawsze a jak siusia to niestety moze tez juz jej tak zostać. Wstawiłam nowe fotki w galerii wiec zapraszam do ogladania, odpowiedziałam tez na twoje pytanie co do Kursu PT -
[quote name='strix']Winnie the Puff? Czy to gra slow? ;) Bo 'puff' po angielsku to nieladne okreslenie homoseksualisty, a Puchatek nazywa sie Winnie the Pooh.[/QUOTE] Nie wiem co hodowcy chodziło po głowie tak ma w rodowodzie i nie sadze aby chodziło tu o homoseksualizm.
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6eb7ce1a54eb20b.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/d6eb7ce1a54eb20bgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/142737c25f1c321c.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/795/142737c25f1c321cgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e7967f07f10f79b9.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/816/e7967f07f10f79b9gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/280b8303b369fb65.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/280b8303b369fb65gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/965fc2efd638ce20.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/816/965fc2efd638ce20gen.jpg[/IMG][/URL] I to narazie tyle
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73c9e2b837abf9e1.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/73c9e2b837abf9e1gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d51029480775fc09.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/d51029480775fc09gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/11edb52faa5da209.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/11edb52faa5da209gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0d98c2b11148f1be.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/816/0d98c2b11148f1begen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f933464c60c1df4.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/4f933464c60c1df4gen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0870393d87da535b.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/0870393d87da535bgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ed42d23149500a8.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/619/3ed42d23149500a8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6c27c49a81ff38f6.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/815/6c27c49a81ff38f6gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1714734c0fc20a31.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/1714734c0fc20a31gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3fef9cf9a37722cb.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/3fef9cf9a37722cbgen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ada59e224d6e59a.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/816/7ada59e224d6e59agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a23aac43744cadc1.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/814/a23aac43744cadc1gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb95ffa13b4dcdf5.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/816/cb95ffa13b4dcdf5gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/34e52f11decf5371.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/34e52f11decf5371gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2a218d15e457a97.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/809/b2a218d15e457a97gen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/51b1693de39775ea.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/51b1693de39775eagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e401a79df028972.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/814/4e401a79df028972gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/90a8d04091f7a6d6.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/814/90a8d04091f7a6d6gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a70d9b098dbce5d.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/797/3a70d9b098dbce5dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e23701366ef042f8.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/764/e23701366ef042f8gen.jpg[/IMG][/URL]