-
Posts
862 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna Karasiewicz
-
Tobi nie chciał być gorszy też pokazał że umie siad [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aa1286da489c2ace.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/aa1286da489c2acegen.jpg[/IMG][/URL] wachanie trawki hi hi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/63a245e129533251.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/63a245e129533251gen.jpg[/IMG][/URL] Szalony Kay [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84fde6bca91e6a3b.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/84fde6bca91e6a3bgen.jpg[/IMG][/URL] Kay zaczekaj [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/019d7686f4117f5d.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/019d7686f4117f5dgen.jpg[/IMG][/URL] A chłopaki niestrudzenie ćwiczą [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3966cff3b3e1a706.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/3966cff3b3e1a706gen.jpg[/IMG][/URL]
-
Jestem de the best [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a52b298750775f92.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/a52b298750775f92gen.jpg[/IMG][/URL] No gdzie masz smaki gdzie? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82aa8e35b6d17407.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/82aa8e35b6d17407gen.jpg[/IMG][/URL] Ona ma ona ma dawaj tu [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/024e7ca0b78a4fc1.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/024e7ca0b78a4fc1gen.jpg[/IMG][/URL] Jestem, jestem ale widze że za darmo smaka nie dostaniemy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ecca78870cec997.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/0ecca78870cec997gen.jpg[/IMG][/URL] a teraz siad bracia posłusznie ćwiczą a moja córa im nie odpusci hi hi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb64692455b82f9d.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/eb64692455b82f9dgen.jpg[/IMG][/URL]
-
Mój misio [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aa6bbd21ed153915.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/aa6bbd21ed153915gen.jpg[/IMG][/URL] zapasy [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a464cac4964667f5.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/a464cac4964667f5gen.jpg[/IMG][/URL] Ale się zmachałem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/848fe49627eebb9f.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/848fe49627eebb9f.jpg[/IMG][/URL] Nie przesadzaj [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/942c10af494fd5db.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/942c10af494fd5dbgen.jpg[/IMG][/URL] Mamo czemu ten wiatr w dupke mi wieje [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/92774619d3cbfacf.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/92774619d3cbfacfgen.jpg[/IMG][/URL]
-
Dostojny Jony [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7c206a548c788fc9.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/7c206a548c788fc9gen.jpg[/IMG][/URL] Zwarjowany Tobi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc872bc0000e7a34.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/dc872bc0000e7a34gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e051f11ce4423464.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/e051f11ce4423464gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/579be90cb7f00115.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/579be90cb7f00115gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6261faf924d8e36a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/6261faf924d8e36agen.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maalwi']Jejku świetne fotki !nie potrafię powiedzieć który grzywek najładniejszy :diabloti: A jakie wymiary mają Kay, Tobcio i Kolo?? są duze czy Goldie jest maciupeńka??[/QUOTE] Tobi ma 35 Kolo 34,5 Kay 33 Nie należą do najmniejszych, jednak Kolo mimo swojego wzrostu jeszcze nigdy nie dostał od sedzów że coś z nim nie tak zawsze ma napisane że jest bardzo proporcjonalny. Tobiemu wzrost nie przeszkodził w zrobieniu Mł. Chapiona Polski jak i dosrosłego. jestem dumna ze swoich psów i nie zamieniła bym ich na żadnego innego. No i dzisiaj bedzie fotek ciąg dalszy
-
[quote name='kalyna']ale spotkanie Grzywakomaniakaów ;) i sporo ich było :) a jakie psiaki wybiegane i szczęśliwe.. a najbardziej mnie ten czarny zaciekawił :) i tyle Grzywków i ani jednego golaska.. no proszę :D nie ma co opanowały całe boisko :)[/QUOTE] No widzisz i to psy tylko dwóch włascicieli hi hi
-
Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white
Joanna Karasiewicz replied to Maalwi's topic in Galeria
Maalwi foty chłopaków wstawione zapraszam do ogladania -
superowo było, chłopaki potem padli w domu i wcale nie odczuwało sie ze jest 5 psów w domu hi hi Na moim profilku tez juz sa fotki ze spacerku wiec zapraszam narazie połowa reszta jutro Jaguś super foteczki
-
na dzisiaj wystarczy reszta jutro
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ae98b844b1ca7227.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/ae98b844b1ca7227gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8654b1c5cd034a23.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/8654b1c5cd034a23gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/438c0cd70383d9f1.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/438c0cd70383d9f1gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7fee2dfd5a6adbdd.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/7fee2dfd5a6adbddgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a041f5ac135b7af.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/4a041f5ac135b7afgen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be16f44343ca1bea.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/be16f44343ca1beagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/00ce98ebd24cd386.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/00ce98ebd24cd386gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/367ba2bf8cb8af79.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/367ba2bf8cb8af79gen.jpg[/IMG][/URL] Opiekuńczy bracia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/68eec49f9819d236.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/68eec49f9819d236gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/53963d4b0c2686e3.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/53963d4b0c2686e3gen.jpg[/IMG][/URL]
-
nie ma to jak wytarzać sie w trawce jak konik [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6fec02ac06021f09.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/6fec02ac06021f09gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6c3830080444a4c3.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/6c3830080444a4c3gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ed7ae91e1877883.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/0ed7ae91e1877883gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f8210a80345614e.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/6f8210a80345614egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8256f28ff51dbbff.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/8256f28ff51dbbffgen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97c61cb75dad391f.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/97c61cb75dad391fgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f3d399a898f8be62.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/f3d399a898f8be62gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd6515a81151e825.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/dd6515a81151e825gen.jpg[/IMG][/URL] Tobcio i sznureczek [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/322d5a14306d1f07.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/322d5a14306d1f07gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43189901d49c174f.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/43189901d49c174fgen.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/002536780fdbe143.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/002536780fdbe143gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd6db0c27c1700e5.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/bd6db0c27c1700e5gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/76b80c9d3065e206.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/76b80c9d3065e206gen.jpg[/IMG][/URL] matko co ja tu robię? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c712482bbf458f1a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/c712482bbf458f1agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d3b2ce4c40c35dd.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/8d3b2ce4c40c35ddgen.jpg[/IMG][/URL]
-
Uśmiechnieta Goldi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/198d5f095a0c7422.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/198d5f095a0c7422gen.jpg[/IMG][/URL] Tobcio [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ae34277e82ce084c.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/ae34277e82ce084cgen.jpg[/IMG][/URL] Jony [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/78ba3f54a1291907.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/78ba3f54a1291907gen.jpg[/IMG][/URL] Kolo [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1743750e0df976a.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/798/b1743750e0df976agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bae49c5576031f94.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/bae49c5576031f94gen.jpg[/IMG][/URL]
-
Aaaach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/446b52dcfa3333ef.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/446b52dcfa3333efgen.jpg[/IMG][/URL] Ile tu jest psów? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d41645404ce7562.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/9d41645404ce7562gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/286f2da828ed8e28.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/286f2da828ed8e28gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c22f73e5429593aa.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/c22f73e5429593aagen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/81de7bf58b618bd8.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/797/81de7bf58b618bd8gen.jpg[/IMG][/URL]
-
To lecimy z fotkami Atak Kaya na Jona [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/66628dec4f8322b0.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/66628dec4f8322b0gen.jpg[/IMG][/URL] Jony i Goldi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8dab3b6af43edb1.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/c8dab3b6af43edb1gen.jpg[/IMG][/URL] Upss [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/563e4a4e4b05138a.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/563e4a4e4b05138agen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cddc394669667261.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/cddc394669667261gen.jpg[/IMG][/URL] Jony wiatr we włosach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/091db74e010e468f.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/091db74e010e468fgen.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maalwi']Jaakie piękne fotki Johnnego wygląda jakby miał klapnięte uszka :) Aaaasia mi te przygotuj tak Bibi bo ja chyba nie umiem...:shake: No ja planuje też żeby mała chodziłą teraz trochę w super creamie ;)[/QUOTE] Nie ma sprawy tylko jak ja tam do Ciebie dojadę hi hi
-
Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white
Joanna Karasiewicz replied to Maalwi's topic in Galeria
Bibi sliczna, na drugiej fotce z ustawianiam robi tak zwanego małysza czyli ma łapki za bardzo do przodu, na pierwszym wydaje się że jest ok ale zdjecie jest zrobione za bardzo z boku i nie widac dobrze, ogólnie dobrze że z nią ćwiczysz tego nigdy za dużo. Fotki bardzo ładne -
[quote name='Jaga.']a ja muszę Asię pochwalić. kto mnie zna wie że nic mi się nigdy nie podoba i zawsze narzekam jak ktoś robi foty. Asia robi przepiękne. faktycznie mamy masę zdjęć i są to cudne zdjęcia, jestem nimi zachwycona. jest na co czekać :)[/QUOTE] Dzięki Jaguś nie wiedziałam, że ty taka krytyczna jesteś i tym bardziej mi miło. Spotkanko było fajne i jestem dumna ze swoich chłopców że tak miło przyjeli Jona i Goldi Teraz my przyjedziemy do was tylko poczekamy aż cieplej się zrobi. No i ty tez wstaw jakies fotki bo jestem ciekawa jak wyszły
-
Bardzo dziekuje za miłe słowa pod moim adresem, uczyłam sie pilnie i podgladałam kogo trzeba jak robić pp hi hi. Polecam sie na przyszłośc jak ktos ma problem co zrobić aby jego pp wygladał cudnie przyjade i pokarzę jak się robi pieska. Mysza pp nie trzeba codziennie kapać i czesać wystarczy raz na tydzień hi hi
-
[quote name='Maalwi']A gdzie fotki...? :cool3:[/QUOTE] będa dzisiaj wieczorkiem z wczorajszego spotkanka z Jagą i jej dziećmi musze je obrobić bo nacykałysmy naprawde sporo fajowych zdjęć
-
Ale fajny spacerek hi hi, brudaski superowe
-
[quote name='Matyk']ah pięęęęękny jestem zakochany jeszcze bardziej :love:[/QUOTE] To teraz czas na Mefisto kiedy przyjechac na tortury hi hi Jony buziaczek dla ciebie jestes ślicznym pieskiem
-
[quote name='Jaga.']mam całą stertę fotek tylko nie miałam kiedy obrobić, odpocznę po wystawce i już się za nie zabieram. Asiu dziękuję za przerobienie śmierdka na księcia :loveu:[/QUOTE] Nie mma za co polecam sie na przyszłość, ksieciunio naprawde jest zjawiskowy a kolorek ma piekny