Jump to content
Dogomania

Joanna Karasiewicz

Members
  • Posts

    862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Joanna Karasiewicz

  1. a teraz troche moich chłopaków Tobi fotki troszke nie wyraźne sorki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/94b143a67efde781.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/778/94b143a67efde781gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07c6b846408f2c83.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/771/07c6b846408f2c83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fec614dc37c0731b.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/779/fec614dc37c0731b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3aabd6d509ddacc6.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/779/3aabd6d509ddacc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d56f1626dbb4af08.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/770/d56f1626dbb4af08.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Jaga.']zapraszam :) daleko nie jest, no i poznacie moje trio :diabloti: bo ja do wawy trójki nie dam rady zabrać[/QUOTE] To pomyslimy w piatek jak u mnie bedziesz Pozazdrosciłam ci zwiędłego tulipanka i ususzyłam jednego zeby fotke zrobić efekt wyszedł taki [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0003c3cdc2d6838e.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/779/0003c3cdc2d6838egen.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jagus jak zmienic Banerek bo jakos sie pozmieniało od ostatniego razu jak wchodziłam na swój profil Banerek wyszedł tak [COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]https://lh6.googleusercontent.com/_aZxWFQq5-Qo/TZjQW4byB6I/AAAAAAAASIk/wRBovT5a3_Y/gal_img_inline_377f5f573533a62ff7e15204122f1104-horz.jpg[/url][/U][/FONT][/COLOR]
  4. Ja tam sie nie znam ale trzeba uwazac dog to duzy pies i wystarczy chwila
  5. Uli fajny chłopak, foty zawodowe lubie takie, widze ze wiażesz boczki ja musze sie zmobilizowac i uszyc kolejne dwa pasy ale ciagle to odkładam
  6. [quote name='Matyk']heh no tak do zdjątek musimy się przyłożyć. Jaga to widzisz ma wpisane czarno biała jest tricolor hehe mój gnojek ma wpisane szare z białymi znaczeniami, hehe a jest multicolorem z przewagą moreli :P ah te grzywki[/QUOTE] matyk napisałam Ci e-majla z pracy odczytaj prosze tylko sie nie gniewaj za moją poufałosc dobrze mozesz mi odpisać na PW bo teraz w pracy mnie nie bedzie przez 3 dni Głaski dla Mefisto
  7. [quote name='Jaga.']w rodowodzie ma wpisane czarno biała ale ona ma dużo kremu :) tricolorka moja :) wymarzony tri, pierwszy grzywek który mnie przyprawił o szybsze bicie serca to był właśnie trikolorowy pp Johnny bardzo ładnie stoi i kłusuje też fajnie, nie wiem tylko czy nie za wolno. natomiast mała to jest sprężyna i ciężko cokolwiek o jej kłusie (czyt. skokach) powiedzieć, zresztą ja się na tym aż tak dobrze nie znam. ale ćwiczymy, może w weekend zobaczysz małą w ruchu to coś więcej powiesz[/QUOTE] Spoko pod Tobiasza ja podłaczymy on juz nie jednego szczena kłusować nauczyć a jak załapie o co w tym chodzi to bedzie tylko lepiej
  8. [quote name='Jaga.']aaaa widzisz bo ja nie to zdjęcie wstawiłam :D ludzie ja przy niedzieli nic do mnie nie dociera. faktycznie dzwoniłaś, a telefon gdzieś porzucony ale mam już i włączony głos więc jestem dostępna ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiYKXTPjcI/AAAAAAAABpY/hZnAH1pmLjg/s640/c9fbb4914254b230gen-horz.jpg[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiYLLVz7SI/AAAAAAAABpc/L7VLZgCS86M/s640/gal_img_inline_377f5f573533a62ff7e15204122f1104-horz.jpg[/img] przeczytałam sms od Ciebie, jestem w szoku. pewnie że chcę!![/QUOTE] Pięknie teraz jest dziekuje i czekam w piatek ja pracę kończe o 17,15 powinnam byc w domku na jakaś 18 takze po 18 mozesz już być
  9. [quote name='Jaga.']otóż to :) jadę na Legionowo a im bliżej tym mniej mi się chce ;/ a teraz trochę mojej malutkiej: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiK1_sW5II/AAAAAAAABoI/X6QmJnVgxVo/_CSC0072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiK3cfQP-I/AAAAAAAABoM/uSbNRpHmv80/s576/_CSC0074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiK6JdXzHI/AAAAAAAABoU/hdZdgLSxHIM/s512/_CSC0076.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiK9G4Uc0I/AAAAAAAABoc/B7bnxxgU1pk/_CSC0067.JPG[/IMG] zdjęcia robił Konrad[/QUOTE] Mała ładnie sie prezentuje i jak ładnie stoi ale Jony z tego co pamietam też nie ma z tym problemu, a jak kłus wychodzi? Ona tricolor jest bedzie cudna
  10. [quote name='Jaga.'][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiNzg85r3I/AAAAAAAABpM/X1PdxvB9Kz0/s640/banner2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZiN0YfVdsI/AAAAAAAABpQ/xJ9_Pf4TAhM/s640/banner1.jpg[/IMG][/QUOTE] Jagunia nie czyta uwaznie moich postów Pierwszy banerek był ok nic w nim nie trzeba było zmieniac tylko zostawić miejsce na literki W drugim trzeba było zmienic zdjecie Kola na takie które wstawiłam wyżej, nie moge sie do Ciebie dodzwonić. wstawiam link [URL]http://images41.fotosik.pl/352/764587ed1bdf325egen.jpg[/URL]
  11. [quote name='Matyk']hehe zawiodłęm się, nadal są zbyt świetne , eh musze się nauczyć zdjęcia robić , no i zaopatrzyć w jakiś aparat bo na zawał przez twoje fotki umrę. :P[/QUOTE] Nie umierajcie tylko bierzcie sie do roboty, zdjęcia kazdym aparatem mozna robic tylko trzeba sie przyłozyć A tak powaznie to duzo zalezy od aparatu, objektywu, modeli i osoby która robi foty. Licza sie checi i zmysł focenia wiem cos o tym bo foty robie lepsze gorsze ale sie ucze i nie poddaję. Jaguś malutka śliczna juz odliczam dni kiedy sie zobaczymy. Ty na Legionowo jedziesz?
  12. [quote name='Iza.']Asiu, a jaką masz szczotkę igłową ? Bo ja mam z KW i nie do końca jestem zadowolona.[/QUOTE] Iza odpowiem Ci wieczorem bo teraz w pracy jestem bede w domu po 21 nie pamiętam choc nie wiem czy dla Buenoska bedzie dobra chyba ze jest z mniejszymi igłami, moje psy sa wieksze od twojego maja dużo włosa i dla nich jest ok Buenosik jest delikatny bardzo, jak bedziecie chcieli zrobie zdjecia akcesorii których używam i wstawię?
  13. [quote name='Jaga.']wpadaj, będzie fajowo ;):loveu: ok, będziemy o 14 :) ale z tym banerkiem pokręciłam :D zaraz poprawię zapraszam do nas w ramach rewanżu :) niedaleko mojego domu jest polana ciągnie się i ciągnie, same pola - zero ludzi, aut, obcych psów - można poszaleć a dlaczego nie? ja też używam ludzkich, są o niebo lepsze. psia stoi nieużywana. a to ciekawe, muszę podglądnąć jakich Ty używasz :) nigdy jeszcze nikt nie mówił mi że dużo zależy od grzebienia[/QUOTE] No widzisz ile ciekawych rzeczy mozna sie dowiedzieć ja mam dwa grzebienie jeden srebrny drugi czarny antystatyczny, pudlówkę o cienkich igiełkach i miekkiej podstawie pod igłami aby lekko wchodziły w siersć a nie rwały pudlówka nie powinna do pp byc wykończona takimi kulkami no i szczotkę mam tez która widziałaś w Legionowie można na nia popsikać antystatic i wyczesać psa przed wejściem na rong, uczymy się cały czas nowych rzeczy to wazne, do tego powinnismy sie nauczyc podcinac własnego pupila a jesli nie umiemy poprosic kogoś kto potrafi to robić bo włos powinien być podcinany kapcie równiez aby pies wygladał ładnie i estetycznie Ale sie madraluje sorki
  14. [quote name='Matyk']jeśli się trzyma z jednym to narazie nie doklejał bym kolejnych chyba ze opadnie . Co do pielęgnacji ja przechodze załamanie po każdej kompieli, urzywałem już różnych kosmetyków a tak się kołtuni że już mi ręce opadają eh, mam nadzieje ze po całkowitej zmianie włosa to się zmieni bo już wysiadam[/QUOTE] Ja nie w temacie Mefisto to z jakiej Hodowli jest? Jesli chodzi o kąpiel to musisz potem wiedziec jak wyczesać psa zeby nie nawyrywać mu za duzo włosa, troszke sie pomadrze ale tez przez to przechodziłam. Rozczesujesz psa grzebieniem zaczynajac od łapek i przechodzisz pomału ku górze, jak juz wiesz ze rozczesałaś przechodzisz do suszenia, możesz na końcówki włosa nałozyc troszeczke jedwabiu, suszac oczywiście cały czas czeszesz psa pudlówką w zależności od ilości włosa w dół lub w górę, jesli ma mało to do góry jeśli duzo do dołu, łapy zawsze do góry bo one zame potem opadną, to chyba tyle
  15. [quote name='*anusia&ajlu*']to jak sie umawiacie na przyszla niedziele ja tez chce sie z wami umowic na spacerek :) i posciskac Goldi,Johnnego, Kolesia,Tobiasza i Kaya :loveu:[/QUOTE] Anusia zapraszam, choć chyba umówimy sie gdzieś u Ciebie bo ja nie mam takiej polany wielkiej jak ty hi hi
  16. [quote name='Dada']Może i ja bym z trzema do stolicy przyjechała..[/QUOTE] Dada dawaj bedzie wesoło hi hi, tylko gdzie ja taka dużą polanę znajde żeby wszystkie grzywki pomieścić.
  17. [quote name='Maalwi']niee za daleko do opola mi :) Ale być moze bedę w bydgoszczy a na pewno w gorzowie lesznie i moze szczzecinie :) * Aha i co ile czeszesz swoje pp? co ile kąpiesz? jakich kosmetyków używasz? przepraszam,ze się tak wypytuję :)[/QUOTE] Czeszę je tylko po kapieli no chyba że jakiś kołtun się zrobi to wyczesuję, kąpię raz na tydzień czasem co drugi to zależy od pogody Jeśli chodzi o kosmetyki to sama musisz sprawdzić co dla twojej suni bedzie najlepsze, ja do czarnych uzywam szamponu Tropiclean, a dla Kola szamponu Spa na wystawie mozna kupić, odzywek uzywam ludzkich choc nie powinnam pisać tego na forum ale najlepiej sie sprawdzają, maski odzywczej z Bio grumu, tak naprawde duzo tez zależy jaki masz grzebień i pudlówkę
  18. Jagunia te fotke poprosze [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/764587ed1bdf325e.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/352/764587ed1bdf325egen.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Joanna Karasiewicz']Jagunia super zapraszam w niedziele tak ok 14 bo wczesniej jestem na treningu, chłopaki dadza sobie z nia rade A drugi banerek gdzie miałas tam mi fotke kolcia zmienic bo ja ciagle nie wiem który wybiorę[/QUOTE] teraz widze że zmieniłas mi zdjecie ale nie o to mi chodziło jak wstawiłam zdjecia jesienne chłopaków to pierwsze z tych zdjeć Kolesia pierwszy banerek jest ok tylko w tym drugim chciałam go zmienić
  20. [quote name='Jaga.']chętnie przyjadę z dwoma mopami o ile chłopakom nie przeszkadza to że Goldie jest dość głośna do obcych psów - najpierw musi szczeknąć pare razy bo przecież obcy pies jest taaaki groźny a potem jak się bawi to też czasem sobie szczeknie ale to już z radości ;) zobaczysz mojego mopika śmiesznego, mam nadzieję że się da ogolić bo golenie jej pycha to jest tortura. powiesz mi co o niej sądzisz tak obiektywnie :) może być niedziela? oby była ładna pogoda, wezmę aparat, porobię zdjęcia :loveu: [URL="https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZhXqR96GhI/AAAAAAAABnY/rdjOGeDMvb8/s640/banner.jpg"][img]https://lh4.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZhXqR96GhI/AAAAAAAABnY/rdjOGeDMvb8/s640/banner.jpg[/img][/URL][/QUOTE] Jagunia super zapraszam w niedziele tak ok 14 bo wczesniej jestem na treningu, chłopaki dadza sobie z nia rade A drugi banerek gdzie miałas tam mi fotke kolcia zmienic bo ja ciagle nie wiem który wybiorę
  21. [quote name='Matyk']Eh to widzę że Kay ma takie uszy jak Mefi, tyle że nam 1 ucho już stoi a drugie za grom nie chce[/QUOTE] Tak czasem bywa jednym stają szybciej innym wolniej a jeszcze innym trzeba kleić ciągle bo takim psom nie ma sensu zostawiać klapniętych uszu bo są już pozałamywane i zwis ucha nie wygladał by ładnie, ja juz byłam na takim etapie z Kayem że chciałam mu zostawic klapniete to wtedy stawiał oba masakra. A teraz znowu jedno do połowy klapie wiec jutro klejonko choć najpierw kapiel i golenie ucha to nie trzeba wtedy kleić hi hi
  22. [quote name='Jaga.']robi się je bardzo łatwo :) Asiu ok, wymienię zdjęcie i wrzucę banerek :) rude pp bardzo mi się podobają, sama szukałam rudej suki no ale nie znalazłam za to trafiła do mnie Goldie i jestem nią zauroczona[/QUOTE] Super, Goldi jestem ciekawa na żywo więc jeśli dasz radę przyjedź z dwoma mopami i oby była tak ładna pogoda jak w ten weekend
  23. [quote name='Maalwi']Piękne psiny,pamiętam,że podziwiałam Kolesia na bazie a tu niespodizanka,nie wiedziałam,że to ty jesteś jego właścicielką ;) i Jaga,brawa za banerki! :p ja też musże się je nauczyć robić :)[/QUOTE] Dzięki za miłe słowa, myślałam, że wiesz, że to ja jestem jego właścicielką tak w sumie to pies mojej córki, mój jest Tobi i Kay. Córka zajmuje się nim od strony sportowej ja od strony wystawowej. W Opolu się zaobaczymy na Klubie może?
  24. Pielęgnacja pp nie jest ciężka jesli robisz to regularnie, poznałaś dokładnie włos każdego psa i wiesz jakich kosmetyków używać. Dlatego ja pp nie zamieniła bym na hl mimo, że mi się podobają . Hl bede miała tylko sukę a psy zawsze będą pp
  25. [quote name='Maalwi']Za oknem mam górki, czasami chodzą po nich bażanty. W tym przypadku tak właśnie sie stało, a Bibi oczywiście musiała bażanta obszczekać i dokładnie poobserwować. :lol: [URL="http://img17.imageshack.us/i/p120311113203.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5529/p120311113203.jpg[/IMG][/URL] To,co B. kocha najbardziej: [URL="http://img850.imageshack.us/i/p160311113201.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2548/p160311113201.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/p160311113202.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/647/p160311113202.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img846.imageshack.us/i/p120211204901.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3246/p120211204901.jpg[/IMG][/URL] ********************************************************* Mam jesczze pytanie apropo uszu. Jeśli Bibi stoją oba uszy przez powiedzmy minutę,jak jest czymś baaardzo zaciekawiona a w ciagu dnia prawe i lewe ucho (prawe znacznei więcej) stają na zmianę na jakieś kilka sekund kilkanaście razy dziennie to gdzieś tak ile jeszczze klejenia przede mną? ktoś moze się orientuje? :shake:[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A ile ona ma bo nie pamiętam?[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]U nas Koleś miał klejone uchole do prawie roku bo ma duże i nie chciały stać, Kay ma prawie 2 lata i ciągłe ma klejone od czasu do czasu bo on ciągłe straszy, raz staja mu obydwa raz jedno raz drugie a czasem obydwa kładzie i są klapuski[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ona jest młoda wiec klej póki możesz w chwili obecnej wystarczy tylko w środku ucha potrójny plasterek wkleić gól uszki aby były lżejsze i nie obciążone przez włos. Zostawiaj plaster na 3 dni potem ściągaj i obserwuj jak znowu kłapać będą czynność powtórz. To tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia. U mnie każdy pies ma inne ucho. Tobi ma grube mięsiste uszki stoją mu od 4 miesiąca i juz nigdy nie klapły nawet na silnym wietrze stoją, Koleś ma duże ucho końcówki wywijają mu się na samej górze na wietrze kładzie, Kay ma uszki jak wietrzyk lekkie cienkie i dlatego ciężko mu stają.[/FONT][/SIZE]
×
×
  • Create New...