Jump to content
Dogomania

Joanna Karasiewicz

Members
  • Posts

    862
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Joanna Karasiewicz

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ac6563626e7b239d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/ac6563626e7b239dgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d5523d4cf877842.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/769/7d5523d4cf877842gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e36bed42b18c8117.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/814/e36bed42b18c8117gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c273cd702e39299.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/809/8c273cd702e39299gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1e45134c63fce03.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/815/f1e45134c63fce03gen.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Jaga.']to za co Koleczek stracił punkty bo za wrażenie ogólne na pewno nie :diabloti:[/QUOTE] przynoszenie własnego przedmiotu 2pkt bo on przynosi ale nie trzyma długo chodzenie przy nodze bez smyczy 1pkt podobno wyrwał do jakiejs kobiety z dzieckiem przy parkanie i ich obszczekał to i tak mało djeli Wera sie podobno bardzo zdenerwowała i się popłakała za wybryk Kola
  3. troszkę zdjeć z dzisiejszego dnia Kayo ma najmniej gdyż na wolnej przestrzeni go nie spuszczamy bo lubi sobie na ludzi poszczekać [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1009ace91d418e47.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/817/1009ace91d418e47gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8286c8f4b1c53a23.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/815/8286c8f4b1c53a23gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ac1abb93e8347fdf.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/619/ac1abb93e8347fdfgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f9026ef3959ee6f6.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/795/f9026ef3959ee6f6gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42bd6b4ec335a05a.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/814/42bd6b4ec335a05agen.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Maalwi']Gratulaje:) Dziękuje za nr GG,mam nadizeję,ze nie sprawie kłopotu Werce :) A tak z ciekawości- co wchodzi w skład egzaminu PT? :)[/QUOTE] W skład egzaminu wchodzi 1. chodzenie przy nodze na smyczy 2.chodzenie przy nodze bez smyczy 3. przywołanie do nogi 4. przynoszenie własnego przedmiotu 5. zmiana pozycji na odległosc "siad", "waruj" 6. bieganie na komendę i przywołanie do nogi 7. badanie uzębienia psa 8. pozostawianie psa w pozycji siad 9. pozostawianie psa w pozycji waruj 10. wrazenie ogólne Razem za wszystko 200pkt
  5. [quote name='Maalwi']Noo zdolna niesłychanie a ile marudizłam :diabloti: Asiu,zobacz w galerie twoich psiaków :)[/QUOTE] Juz ci odpisłam w swojej galerii córka czeka na twóją wiadomosc
  6. Koles podchodził w niedzielę do egzaminu PT! dostał ocenę doskonałą i zdobył 197/200 pkt. lokata pierwsza na sześć psów. W czerwcu podchodzi do powtórnego egzaminu PT1, bo są bardzo ambitni, no i obiecali, że pobiją pewien rekord xD, chcą zdobyć całe 200 pkt : Kilka zdjęć autorstwa mojej córki, ja niestety nie mogłam być na egzaminie i nie mogłam od razu ich wyściskać [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6814/kol2i.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/118/kol4s.jpg[/IMG] Wyczerpany Koleczek [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6541/kol1c.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Maalwi']A ja mam pytanie :) Podobno twoja córka,występowała w MP, czy mogłabym na nią jakiś namiar? GG czy coś bo też chcę wystartować ale najpierw chciałabym sie co nieco dowiedzieć :)[/QUOTE] GG Werci 4677006 prosze bardzo pytaj o wszystko to straszna gaduła wiec pewnie wyjasni Ci co i jak
  8. Fotki super a Tessi w zielonej trawce wyglada niesamowicie. Ja dzisiaj wykapałam swoja trzode i jestem padnieta na amen
  9. [quote name='Joanna Karasiewicz']mi tez na pisz na PW na kogo głosować top nie ma problemu I nie martw się Bibi będzie zdrowa a uszy klej jesli nie stoja bo to nie ma nic wspólnego z pysiem[/QUOTE] Zagłosowalam, piekny wiosenny banerek macie zdolna ta nasza Jaga
  10. mi tez na pisz na PW na kogo głosować top nie ma problemu I nie martw się Bibi będzie zdrowa a uszy klej jesli nie stoja bo to nie ma nic wspólnego z pysiem
  11. Jaguś banerek sliczny taki wiosenny tylko fotkę Jonego dała bym inną np to [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/091db74e010e468f.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/091db74e010e468fgen.jpg[/IMG][/URL] Ale to tylko moje zdanie bo to co wstawiłaś jest równie sliczne
  12. Z Bibi śliczna panienka wyrosła, zdjęcia śliczne a wracajac do powarkiwania to własnie chciałam zapytać czy ona przypadkiem po cieczce nie była. Bedzie dobrze nie martw się
  13. [quote name='Maalwi']Niedawno wróciłam od Darii i jej Lucka i Draca...niestety Bibi ciąąąąągle była otaczana i i naskakiwana więc trzeba było ich ci rozdzielać... Na koniec spotkania Bibi mnie niemile zaskoczyła... Lucuś do niej podeszedł jak lezała (na jego posłaniu!) A Bibi z warkotem zaczęła mu kłapać zębami i jakby chciała go ugryźć... tak samo jak siedziała w klatce i on podszedł... Bardzo mnie to zaniepokoiło i zdziwiło,bo ona nigdy tak sie zachowywała a tym bardziej do sczzeniaka! A potem reszte wieczoru spędziła w odosobnieniu...[/QUOTE] Niektóre psy nie lubią byc osaczane denerwuja się wtedy, nie martw sie ona poprostu pokazywała że ma juz dosyć i nie życzy sobie dalszej zabawy. Przecież nie pogryzła Lucka tylko warkneła. natomiast jak pies siedzi w klatce czy transporterze traktuje to jako swój azyl i nie pozwoli aby kto kolwiek podchodził do niej. U mnie wszystkie psy tak maja jesli sa w transporterach.
  14. My z naszymi wychodzimy o 7,30 ok 12 lub jesli ja ide na rano to doiero ok 15 lub 16 potem jak wyjda ok 12 to potem 18 i 22 Nasi chłopcy są zdyscyplinowani, Kolo jeżeli nie moze wytrzymac przyjdzie i daje do zrozumienia że jak z nim nie wyjdziesz to narobi wielka kałużę
  15. [quote name='mychaaaaa']Super spotkanie, zazdroszczę :loveu: [url]http://images37.fotosik.pl/751/1a043efc9f249df1gen.jpg[/url] świetnie na żywo takie zebranie musi wyglądać ;) ludzie nie przyglądali się Wam podejrzliwie hahahah? :D[/QUOTE] U mnie ludzie przyzwyczajeni do grzywek a tak się składa że w niedzielę strasznie wiało i dużo ludzi po osiedlu się nie kreciło bo w innym przypadku mieli byśmy niezła widownię
  16. [quote name='Maalwi']Świetne fotki! Toobi skoro już rozdajesz włosy to ja też bym poprosiła dla Bibianny :D Zdjęcie pod tytułem: Mamo czemu ten wiatr w dupke mi wieje jest najlepsze hi hi hi :)[/QUOTE] Tobci bardzo chetnie pooddaje troszke włosa hi hi
  17. Ja juz powiedziałam żeby nastempnym razem bez Tasieczka nie przyjeżdżała. Teraz my do nich sie wybierzemy to beda fotki równiez Tasieczka
  18. Foteczki z wizytki do końca wstawione zapraszam na swój profilek, Jony to wspaniały pies i bedzie jeszcze piekniejszy a mała Golsi podbiła serce mojej córki walneła jej cała sesyjke zdjeć hi hi w domku po spacerku
  19. Jony no dawaj potrafisz patrz na mnie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d90abafef8074a01.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/d90abafef8074a01.jpg[/IMG][/URL] wszystkie mopy razem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a043efc9f249df1.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/1a043efc9f249df1gen.jpg[/IMG][/URL] mamo gdzie poszedł Jony? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bce6302aa21df3de.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/bce6302aa21df3degen.jpg[/IMG][/URL] dlaczego ja nie mogę? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0bd381cf45da6cd4.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/0bd381cf45da6cd4gen.jpg[/IMG][/URL] A widze sesyjka na kamyczkach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/53e8d3162631050d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/53e8d3162631050dgen.jpg[/IMG][/URL] I to by było na tyle miłego ogladania i oby takich spacerków więcej było
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c54d92c727da3b0.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/798/2c54d92c727da3b0gen.jpg[/IMG][/URL] Daj smaka? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3c4201dbddede9c9.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/3c4201dbddede9c9gen.jpg[/IMG][/URL] no proszę.... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/460e0b2be2040896.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/460e0b2be2040896.jpg[/IMG][/URL] błagam błagam.... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4d16788a13452b01.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/4d16788a13452b01.jpg[/IMG][/URL] skakac mi karzą buuuu [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1143b5e644bd7a63.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/1143b5e644bd7a63.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/145239493d9e867d.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/145239493d9e867dgen.jpg[/IMG][/URL] chłopaki poczekajcie no [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7cdd26941bbfcfe8.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/7cdd26941bbfcfe8gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d30f7c4a822bbc3.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/8d30f7c4a822bbc3gen.jpg[/IMG][/URL] który pierwszy? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/36eb1470e5a90f8e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/36eb1470e5a90f8egen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/daaad3df6a8bf097.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/daaad3df6a8bf097gen.jpg[/IMG][/URL]
  22. Chłopaki w przedbiegach (Udała mi sie ta fota nie bede skromna) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f5280a9fede2365.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/5f5280a9fede2365gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f8f9b5053207f43d.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/f8f9b5053207f43dgen.jpg[/IMG][/URL] Goldi z Jonym [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1c6abe6fa1c6936b.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/1c6abe6fa1c6936bgen.jpg[/IMG][/URL] Ja latam...... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9060929f17f3606e.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/9060929f17f3606egen.jpg[/IMG][/URL] a ja uciekam [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/07e356a8075b6bbf.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/07e356a8075b6bbfgen.jpg[/IMG][/URL]
  23. jestem groźny hi hi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8c1b0a7f5acc001.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/798/c8c1b0a7f5acc001gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd249c8e5e2f0cb7.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/fd249c8e5e2f0cb7gen.jpg[/IMG][/URL] mam cię [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6c8638b56b9edb1.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/f6c8638b56b9edb1gen.jpg[/IMG][/URL] A ja chodze na dwóch łapkach ne ne ne [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ef643f08d1faeaa.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/798/2ef643f08d1faeaagen.jpg[/IMG][/URL] i na trzech [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4f8a914a85665bda.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/4f8a914a85665bdagen.jpg[/IMG][/URL]
  24. Mamo a ty widzisz coś? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/98f4a2905b5f67f2.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/797/98f4a2905b5f67f2gen.jpg[/IMG][/URL] Patrzę i patrzę i nic [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0989538eab3a3417.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/799/0989538eab3a3417gen.jpg[/IMG][/URL] No tak znowu do smaków pobiegli [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cbfab75092f8fab.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/791/9cbfab75092f8fabgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/afcbab8e365eafde.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/afcbab8e365eafdegen.jpg[/IMG][/URL] Braciszkowie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ebd9fbeb64864b32.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/798/ebd9fbeb64864b32gen.jpg[/IMG][/URL]
  25. Daj spokój nie ćwicz tylko chodź sie pobawić [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c05ad54cd5b0915.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/2c05ad54cd5b0915gen.jpg[/IMG][/URL] Dobra dobra łap mnie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/437b605d5088ff1b.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/751/437b605d5088ff1bgen.jpg[/IMG][/URL] Gdzie oni sie podziali [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b3961e348ce45f7.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/798/9b3961e348ce45f7gen.jpg[/IMG][/URL] Tu jesteśmy widzisz nas? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aabc51a9cef87c0a.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/779/aabc51a9cef87c0agen.jpg[/IMG][/URL] Nic nie widze ale słyszę [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b8d60b2b5e865cba.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/791/b8d60b2b5e865cba.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...