Oprocz tego ,jak Panstwo podjechali pod dom to ryknelismy smiechem ,bo to moi sąsiedzi z wwy,ktorych znam od 13 lat.Niedawno stracili 13 letnia on-ke Kame,ktora wychowywala od szczeniaka na spacerach moja ,obecnie ,tez prawie 13-letnia on-ke Yume i druga-Grizzli.Grizzli oszalala z radości,bo Ich poznala,Yuma dopiero po jakims czasie.Niesamowity przypadek.