Jeszcze jeden bannerek zamówiony przez Natuusiee
[URL="http://www.dogomania.pl/../180544-rozpoczynamy-walkAE-o-A-ycie-Astiego-ZBIERAMY-NA-HOTEL"][IMG]http://i44.tinypic.com/161cg49.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../180544-rozpoczynamy-walkAE-o-A-ycie-Astiego-ZBIERAMY-NA-HOTEL"]
[/URL]
Jeszcze jeden banner zamówiony przez Natussiee
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174557-DIANA-dajmy-jej-miA-oA-AE"][/URL][IMG]http://i44.tinypic.com/5e5vnr.png[/IMG]
[URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2190728.jpg[/URL] A co by się działo jakby tam Ghandiego puścić... Chłopak ma świra na tym punkcie.
Kreonek był przepiękny i na pewno nie chciałby, żebyś była smutna ;)
Miś Amiś :loveu: i Bartiś :loveu:
[URL="http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/muchowiecp86.jpg"]http://i250.photobucket.com/albums/g...chowiecp86.jpg[/URL] to jest super