To jest kolejny pies który mnie zadręcza nocami. Tak jak ON'ka Dama. Do góry. Mam jeszcze pytanie, gdzie Szarik jest ogłoszony? Myślę, że mogłabym mu załatwić trochę ogłoszeń.
I my witamy imiennika. A ja chciałam być oryginalna, nie znałam żadnego psa o tym imieniu. Wyobrażacie sobie, że w maju Jazziątko będzie miało 2 lata? Jak to szybko zleciało... Fotek nie mam bo... nie naładowałam baterii w aparacie :angryy:
Muszę poprzeć Bzikową, ze agility na smyczy nie ma sensu...Naucz psa, ze to jest fajne, jak ucieka to mu się raczej to nie podoba. Tak tylko go zniechęcisz.
[SIZE=1][COLOR=White][SIZE=2][COLOR=Black][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]
Super, ktoś o nas pamięta! Zawody, taaak
Jazz Sobota
2 w agi
w łącznej 2
Niedziela
1 w jumpingu
w łącznej 2
Ghan Sobota
6 w openach
egzamin DIS
Niedziela
egzamin czysto 2 miejsce (nasza 2 łapa do A3)
7 w openach
[quote name='fiorsteinbock']
[B]BANNERKI od Cioci ELIK[/B] :cool3:
[COLOR=#4444ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][COLOR=#4444ff][IMG]http://i45.tinypic.com/21kfc07.png[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][IMG]http://i49.tinypic.com/aceqhd.png[/IMG][/URL][/COLOR]
[/QUOTE]
Nie, żebym się czepiała, ale bannery są mojej roboty ;)
Udało mi się znaleźć wątek, oto zamówiony banner:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181724-Mieszaniec-Owczarka-potrzebny-DT-jak-NAJSZYBCIEJ/"][IMG]http://i40.tinypic.com/2nqcqcn.png[/IMG][/URL]
[URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3121112.jpg[/URL] ale słodziak :loveu:
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3121179.jpg[/url] co ty psu robisz :mad: