-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
aaaa no i sliczny banerek:razz: i jaki ruch tu sie z rana zrobil:diabloti: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']To mamy tak: [B]pierwszy miesiąc w hotelu zasponsorowany przez Dv[/B]. Pomoże również w transporcie Całusa do hotelu. Z deklaracji: Mysza 50 zł, Agnieszka 50 zł. Cudnie :loveu:[/quote] Ja w maju tez doloze 50zl, a pozostaja jeszcze mozliwosci bazarkowe:razz: jak ktos bedzie wystawial to chetnie podesle pare rzeczy... -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='warsawmoo']Za czym się rozglądać? Przecież pies ma już dawno zaklepany dom w Lublinie. Kwestia domu była uzgadniana z prezesem PiSdZ jeszcze w marcu, a w zeszłym tygodniu potwierdzona. Benio ma do nas przyjechać w ten czwartek ... Zaraz po całym zajściu lubelska SdZ znalazła dom dla tego biednego psiaka, wiedząc, jak trudno, po takiego rodzaju zdarzeniu (czytaj: pogryzieniu dziecka) będzie znaleźć dla niego takowy. Dom, o którym mowa, znajduje się poza miastem, jest otoczony wielką posiadłością, a jego właściciele to wielcy miłośnicy zwierząt i lekarze. Z racji tego, iż pełno w nim zwierząt, jest on otoczony stałą opieką weterynaryjną jednego z najlepszych wetów w Lublinie. Nic dodać nic ująć. Wymarzone warunki dla benia![/quote] nie doczytalam tego:oops:i tak bardzo bardzo sie ciesze bo faktycznie sytuacja nie bylaby latwa ze wzgledu na to pogryzienie... -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='warsawmoo']Nie doczytałaś bo na wątku nie ma o tym wzmianki :razz:[/quote] to dobrze bo juz myslalam ze mi na wzrok padlo:diabloti:wiec oficjalnie mozna swietowac .....:cunao::sweetCyb: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']to ty jesteś chita "pomagamy zwierzętom"?[/quote] rozgryzlas mnie:razz::evil_lol: -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
a ja tu trafilam z n-k;)ktokolwiek podeslal mi link-dziekuje:loveu:ok. 10 maja moglabym cos dorzucic,jakies 50zl,moze ktos ma bannerkowe zdolnosci:cool3:to chetnie zasile moja sygnature:evil_lol:a Calus jest wspanialy:loveu: -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']no właśnie, chita, jak zrobiłam mu allegro to zauważyłam ze ty też mu robisz. robisz w dalszym ciągu?jeśli tak to ja nie będę odnawiać gdy się skończy a zrobię innemu psiakowi-nie ma sensu się dublować ;)[/quote] no wlasnie ja ostatnio nie robilam, moje sie jakis czas temu skonczylo a ponadto nie bylo takie ladne, wiec jesli mozesz to ty wystawiaj a ja sie chetnie dorzuce do oplacenia,co ty na to? -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']ok, będę wznawiać a dorzucać się nikt nie musi, chyba że miało by być wyróżnione-ja robie wszystkim moim psiakom najtańszą wersję, bo kilka ich mam na allegro:oops:[/quote] to ok,wyroznione na dluzsza mete to i tak mnostwo kasy, wazne ze ma sliczne allegro, i te zdjecia z zimy sa powalajace:loveu: [SIZE=2]:mad:[SIZE=1]posty skacza[/SIZE][/SIZE] -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
mówia ze nia ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:-( allegro super moze ktos sie zakocha w cudnym Maxiu.... -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']A ja sobie wątek dodam do subskrypcji w końcu, bo zawsze muszę śledzić Chitę :oops: [/quote] jako kurator czy aniol stroz:mad::loveu::loveu: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']To się jeszcze okaże :diabloti: jakoś mi ciężko w to wszystko uwierzyć, nagle tak pięknie jest.. Ale to pewnie mój zabójczy optymizm :p[/quote] Milek jest w Krk to moze zaczniesz robic jako jego kurator:cool3::cool3: -
**Bernardyn** CIĄGNIĘTY ZA AUTEM PRZEZ 4 KM !!!!!! PiSdZ ... Ma dom.
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
w przyszlym tygodniu moglabym zrobic kilka ogloszen:roll:czy wiadomo cos jak reaguje na inne psiaki? no i moze ktos zdolny napisze tekst:cool3: nie wiem czy pisac o tym pogryzieniu bo ludziom ciezko zrozumiec ze jesli pies byl drazniony i zaglodzony to mogl ugrysc:roll: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
chita replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']ostatni braciszek Lilu juz w swoim domku :)[/quote] wspaniale:multi:ale wcale sie nie dziwie prawdziwe pieknosci z nich sa:loveu: -
[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4463,Lw==.html"]Chico vel Romus pochodzi z pseudohodowli / inna / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.tresura.pl/?j=j&action=find&find_operation=z"]Ogłoszenia o psach: kupię psa, sprzedam, oddam psa, szczeniaka, szczeniaczka[/URL] jest tez na ojej.pl
-
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Maxsio jest swiatelko w tunelu...:kciuki: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']czy to nie przesada??ważne ze piesek w koncu ma szanse.wiem ze wiele bylo niesnasek,ale to nie powod by to wszystko teraz przekrecac na to,ze na watku bylo tak a nie inaczej i dlatego pies zostal wyciagniety.ale dobra ja nie chce sie klocic,czy wdawac w dyskusje.po prostu jak bede miala zdjecia i wiesci napisze.[/quote] :multi::klacz::multi::klacz: czekamy na wiesci bo wkoncu dzieki uporowi i wytrwalosci co niektorych sie udalo;):loveu::loveu::loveu::cunao: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
to sa naprawde wspaniale wiesci:multi:i trzymam kciiki a ja chcialam jeszcze raz przy okazji podziekowac kakadu;):loveu: -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
chita replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tylko gdzie to miejsce:shake:dt dopiero od lipca a do tego czasu oni moga go 'zooperowac':shake:nie wiem co powiedziec, wiem ze pieniadze na dt pewnie sie znajda ale jak znalesc wolne miejsce, wszedzie wszytsko zapchane:shake: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Maszaberla! I tu się z Tobą nie zgodzę;) Ja wiem,że nikogo ta pani.D nie wpuści,ale można trochę "pobuszować" po wsi,zobaczyć czy cała posesja jest ogrodzona i nic w ogóle nie widać co w środku-czy można jak Szybszy zrobić zdjęcia od strony nieogrodzonej? Można spróbować porozmawiać z miejscowymi- może coś wiedzą? Gdybym mieszkała bliżej- już dawno przeprowadziłabym rekonesans;) I fotki też![/quote] to prawda, ja wiem ze niby nikogo nie wpuszcza ale "a noz widelec":roll:skoro Leyla mieszka blisko i ma ochote to moze warto zobaczyc moze chociaz przez plot bedzie widac jak te psiaki tam mieszkaja:roll: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leyla']orany ,zachowałam sie jak niepełnosprytna [/quote] :roflt:kazdemu si zdarza:diabloti: Leyla masz mozliwosc tam podjechac?daleko to do ciebie?? -
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
dodalam maluchy na n-k [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/35]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] ale moze jeszcze raz by wystawic takie swietne allegro widzialam ze cegielek zabraklo:evil_lol: ja niestety takiego wypasionego ani cegielkowego nie umiem...:oops::roll: -
[quote name='Agata69']Amiś jest w poprzednim DT. Bardzo przeżył rozstanie z DS. Płakał , wymiotował, Załatwił się w samochodzie. Na szczęście poznał dom i uspokoił się. Ludzie zostawili go na święta i ten biedak, który dziecństwo spędził przywiązany do drzewa bez jedzenia, zjadany przez robaki, po prostu wył. W DS nie miał nawet smyczy. Jestem załamana... Amiś ma DT najwyżej do 3 maja, potem trzeba go zabrać. Szukam mu odpowiedzialnego DT lub DS. Czy ktoś może mi pomóc? TYch psów jest za dużo, ja nie wyrabiam. Co ja mam robić? .[/quote] ktos do mnie pisal ze chcialby dac dt jakims szczeniakom, nie wiem skad itd dlatego odeslalam do ciebie:oops:ale nie jestem pewna czy sie odezwie:roll: czy chodzi o tego amisia??:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amis-w-nowym-domu-trzymamy-kciuki-malutki-129052/[/URL]
-
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja555']Leyla - mowa była o wątku - że nie zdechł, nie o psie. Schronisko jest w Tłuszczu k/Wa-wy, ale niestety dokładnego adresu nie znam[/quote] Wółka Kozłowa czy jakos tak o ile sie orientuje a na miejscu to juz jedynie chyba pytac o pania Liliane D.:roll: