Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='ab-agnieszka']Nie wiem jak Diabel ale Kaska Hektor i Roki tak.[/quote] i Całusek tez:cool3::cool3:
  2. zdjecia fantastyczne:loveu: super ze hotel za maj zaplacony ale warto by podsumowac finanse, jestesmy w takim razie 183zl na minusie (paliwo+sedalin)?tak jak obiecalam w maju wpace 50zl-to jednak dopiero ok 12 bo sama czekam na przelewy:oops:aaa i na czyje konto zbieramy?? chcialabym pomoc w ogloszeniach. moze Calusek bedzie mial tyle szczescia co Zeusek:roll: dlatego ile ma Calusek latek-bo chyba nie doczytalam:oops:widomo dokladnie czy toleruje inne psiaki no i do kogo moglabym podawac namiary??
  3. [quote name='Saint'][COLOR=Green][B]Odbyło się małe czyszczenie hopków :evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] niech pomysle:roll: zawrzyjmy uklad... jak psiak znajdzie dom to zostanie wybaczone:diabloti::evil_lol: trzymam kciuki Weronia!
  4. [quote name='fioneczka']czyli Całuśny bezpieczny już i nowiuśkie życie zaczął :multi: a ja będę mówiła Całuśny bo Całus kojarzy mi się z kumplem mojego brata :eviltong: znaczy takie ma nazwisko a zupełnie do Całuśnego nie podobny ... niski, tęgi, ciapowaty :evil_lol: ... zupełne przeciwieństwo[/quote] :evil_lol::evil_lol:no to fakt nasz Calusny jest wysoki, dobrze zbudowany i przede wszytskim pregowany:diabloti: swietnie ze psiak dotarl szczesliwie:multi:
  5. moze ktos bannerka by Romusiowi podarowal:cool3::cool3::cool3:no kto ma zdolonosci:cool3: widze ze im mniejsza tragedia tym mniej ludzi:shake:
  6. [quote name='Greven']Jutro o 6 rano wyruszamy z Całusem w podróż.[/quote] wspaniale:multi:to duzy krok w zyciu Caluska:multi:teraz bedzie juz tylko lepiej:lol:
  7. zakusy na domek sa:cool3:teraz jeszcze tylko trzeba kociaki poddac testom:evil_lol:
  8. Margo daj juz spokoj, jaki masz cel, zaszkodzic PiSdz, bo ja np mam oczy szeroko otwarte a Twoje chyba troche sacza jadem, dajcie juz spokoj, na watkach emira to macie kolko wzajemnej adoracji a tu co? Prosze was grzecznie zeby nie zasmiecac wszystkich tych watkow bo jak chcecie pluc to zalozcie sobie osobny watek pisdz a nie brudzicie u psiakow ktore niczemu nie sa winne. jak nie bylo rozliczenia to sie nieposikam, nie mam 5 lat a szczegolnie ze zlotowki na benia nie wplacilam:oops:a powiedz mi na innych watkach jak ktos zbiera kase i mowi ze u weta zaplacil 370zl to rozumiem zawsze wstawia skan i przesyla ci poczta kopie paragonów...bo mowic to ja tez sobie moge duzo ze zbieram na chleb co kosztuje 25zl;)takze wezcie sobie na wstrzymanie, widze ze macie duzo energi wiec radze spozytkowac ja w inny przynajmniej utylitarny sposob np porobic jakims bidom ogloszenia bo tego nigdy za wiele, tutaj dam wam watek caluska ktory potrzebuje naszej pomocy zeby odrobic to co czlowiek zniszczyl wiec zapraszam:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/calus-dog-kanaryjski-ast-hotel-eutanazja-inne-pomysly-133757/[/url] pozdrawiam
  9. [quote name='gagata']No i mamy wreszcie jasną sytuację - nie ma informacji o psach na wątkach PiSdZ, bo Weronia jest jedyna przedstawicielką tej organizacji na dogo - to dlatego wcześniej Chandler wspominala cos o samotności... Nie martw się,Weroniu,masz za to pełne wsparcie modów oraz Niufek,ktora nawet z daleka,bo z Niemiec, potrafi przeslać bieżące wieści o Waszych psach. I masz rację,my kochamy psy inaczej,nasze psy nie znikają.. Myśle,Chandler, że byłabyś świetnym modem.[/quote] a czy Benek zniknal bo zdaje sie to jego watek....:roll:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/110/3338e4c243a641dd.jpg[/IMG][/URL] astoperek??:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jest cudowny i wkoncu ma cudowne zycie:multi:
  11. [quote name='Margo05']Chandler, myśmy temat zamknęły jakiś czas temu i wybacz, nie będę go z Tobą dalej rozwijać. W kwestii benia, to prośba o pomoc jest jasna: wpłaty na konto PiSdZ. Chita, i nie o Weronię jako taką tu chodzi, a o brak informacji i lekceważenie tych, których o wpłaty się prosi. Poza Weronią jest na dogo i nie tylko, wiele innych osób związanych z PiSdZ. Czy naprawdę żadna z nich nie może udzielić informacji o zwierzęciu? Żadna? O to tylko się rozchodzi - o podanie informacji. W miarę na bieżąco i w miarę konkretnie. Obojętnie przez kogo, byle było to prawdziwe, rzetelne info, a nie jakieś pierdy. I tyle. A że na Weroni się skupia? To przez to, że jakoś nikogo innego tu nie ma. Piszesz, że można zadzwonić. Często Grzegorz nie ma czasu rozmawiać. Czasem nie kojarzy o co chodzi. Poza tym, jaki jest sens w tym, żeby 20 osób dzwoniło do niego z prośbą o info o psie, skoro wystarczy wpis jednej osoby (choćby Weroni - konkret zamiast tych pierdół od rzeczy jakie czasem pisze), by 20-tu potencjalnie dzwoniących dowiedziało się "hurtem"? Nie ma sensu. A i pieniądze przeznaczone na rachunek za te pogawędki mogą pójść na potrzeby zwierząt. Powiedz, że się mylę...[/quote] ja niestety jestem na dogo za krotko zeby wiedziec kto jeszcze jest z pisdz:roll:szkoda ze inni nie moga/nie chca udzielac informacji... dlatego draznily mnie takie zarzuty rzeczy na watkach Weroni bo ona jest bardzo rzetelna a dostaje po tylku:roll:wydaje mi sie ze psy tez sa w roznych miejscach stad malo info bo ciezko wszedzie zajrzec dlatego gdyby domy tymczasowe zgodzily na podanie tel np jedenj osobie ktos by mogl wyreczyc i zadzwonic-ja mam na stacjonarne w Europie za darmo to moge dzwonic:eviltong::evil_lol: jutro czwartek ciekawe czy Benio pojedzie.....
  12. [quote name='gagata']Chita, tu nie chodzi o zamęt, tylko o domaganie sie równego traktowania wszystkich uczestnikow tego forum przez modow...Bez tego ciężko współpracowac... [/quote] gagata sledze watek pani Romy i z tej strony dla was wielki szacunek i wlasnie dlatego nie bede wdawac sie w pyskowki bo nasze poglady tu sie rozchodza i nie mi wnikac kto ma racje a kto sie myli:roll:jak to mowia o gustach sie nie dyskutuje:eviltong: ja na dogo jestem od jesieni wiec takze z tego powodu nie zamierzam sie wypowiadac aczkolwiek staralam sie kiedys o psa z Poznania (nic z tego nie wyszlo bo wynajemca mojego mieszkania sie nie zgodzil i wogole dluuuga historia) i moge cie zapewnic ze Weronia naprawde nie ma czasu, na pytania o psie odpowiadala mi o 1-2 w nocy, jezdzila pomiedzy swarzedzem, ruscem, przyborowkiem i interwencjami i jeszcze znosila takich upierdliwych jak ja, dlatego wybaczcie ale slowa nie dam na nia powiedziec,mam swoje poglady i mam ku temu powody, mysle ze czas skonczyc to wszystko bo na wielu watkach mozna znalesc tel do PiSdZ i jak ktos jest nadgorliwy to wystarczy przekrecic, a tu wyszlo ze ci co wogole nie wplacili na Benia najbardziej dopominaja sie wplat.... Dziewczyny naprawde kazdy z nas ma swoj poglad i mysle ze bedzie go bronic dlatego nie zasmiecajmy watku i nie szkodzmy psu bo sama link rozsylalam gdzie sie da a teraz to nam jeszcze skarbowka wejdzie na leb:evil_lol:kto chce niech wplaca,nikt nikogo nie zmusza a za Benia trzymam mocno kciuki,zeby wypalilo z tym Lublinem.... Ode mnie tyle, szanuje wasze poglady i licze na to samo ;) Weronia a moze zeby uspokoic niespokojnych na watku podawac tel do osoby ktora akurat ma psa u siebie (za ich zgoda oczywiscie)wtedy mozna zadzwonic i spytac ?
  13. Margo moze masz i racje ale czy potrzebne takie ironizowanie, najpierw ta gadka o moderowaniu dogo ze posty znikaja a potem "wstyd mi za was", naprawde wydaje mi sie ze taki sposob jest zbedny, nie wystrczylo by bez tych podtekstow zapytac...jasne ze na forum kazdy ma prawo do swojej opini ale jak wchodzi ktos nowy i sie zrazi na tym watku to na inny watek tez nie zajrzy,a najdziwniejsze jest to ze caly zamet sieja milosnicy psow.
  14. [quote name='zarzarrosa']hej. czytałam kilka stron dalej że Ralf nie nadaje się do kotów. gania je w celach zabawowych czy jak dopadnie to po kocie? napiszcie coś o nim więcej. nadaje się do kojca czy raczej w ciągu dnia dwór, a nocki w domu? jak się go zostawi na jakiś czas samego to jak reaguje (sam na czas pracy właściciela czy coś takiego)? jak on reaguje na inne psy - samce? more info!!;) a i jeszcze jakiej on faktycznie jest duży, bo po zdjęciach ciężko ocenić? :)[/quote] ja niestety Ralfika znam tylko wirtualnie ale napewno ktos kompetentny tu sie zaraz wypowie:cool3: [SIZE=1]na poczatku watku w poscie 5 pokazuje mi ze 'zdjecie czasowo niedostepne'[/SIZE]:mad:
  15. [quote name='fioneczka']piekne z niego chłopisko ... dostojne, mocne postawą przypomina mi Rokiego czyli będzie chłopak u P.Marka a wiec ma duze szanse żeby stać sie prawdziwym "poukładanym" psem no i pewnie go poznam :razz:[/quote] dzieki za przybycie i sorry za offa u Zeuska:oops:sledzilam jego watek i wiedzialam ze jak Calusek trafi do Bogatyni to jestes blisko:oops::evil_lol:
  16. ...............................................
  17. wspaniale sie czyta takie posty, skoro Zeusek szczesliwy to sie chyba nikt nie obrazi :oops:Calusek ma troszke podobną sytuacje i potrzebuje pomocy by naprawic to co zniszczyli ludzie.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/calus-dog-kanaryjski-ast-hotel-eutanazja-inne-pomysly-133757/[/URL]
  18. [quote name='epe'] Najlepiej byłoby,aby p.Ula zalogowała się na dogo i sama pisała,bo właśnie w internecie Miłka wypatrzyła i przypomniał jej psa,którego więła z azylu,a który zmarł.[/quote] podobno (ale nie jestem pewna) znalazla go na dogo wiec moze podczytuje:razz: Pani Ulo Milek ma tu ogromny fan club:loveu:
  19. [quote name='Agata69']No dobrze. Wieści dotyczą Lejli. Jutro jedzie do super domu. Będzie mieszkała w Toruniu. Okazała się kocim kilerem, więc musieliśmy zrezygnować z pierwszego domu , gdzie jest kot i królik. Ludzie mili, bardzo przeżywają, ale... inaczej nie można. Na szczęście zaraz trafił sie drugi dom, sen dogomaniaka. Oby więcej takich domów dla naszych piesów.:loveu:[/quote] a ci Panstwo co maja kota i krolika nie chcieliby Nuki albo Inki:cool3:szczeniaka latwiej przyzwyczaic:cool3::lol:
  20. [quote name='ab-agnieszka']Zapisuje. Piekny ten Calus.[/quote] piekny i charakterny troszke:cool3:
  21. Lulka dostalam wiadmosc ze paczuszka dzis poszla;) W gore Misiu:loveu:
  22. [quote name='Soema']Mam tylko jedno Nancy pod kocykiem, ale na komórce. Jak zgrają program to na pewno mi wyślą :) ale nie wiem, czy to nie dopiero jak wrócę z Niemiec,..:roll:[/quote] Soema to ty wyjezdzasz ...a kto mnie bedzie na dogo przesladowal:diabloti::razz:zebys mi szybko wrocila:mad::diabloti:
  23. [quote name='mysza 1']Dobre wieści. Super. Maj opłacony, na czerwiec mamy 150zł. Zostaje 250:roll: do uzbierania.[/quote] mielibysmy miesiac wiec mysle ze sie uda,a ja w czerwcu tez grosika dorzuce;)to co eksmitujemy Caluska do hotelu:roll::lol:
  24. jak wspaniale:lol:Soema pomolestuj pania o zdjecia :diabloti:jestem ciekawa jak ta kruszynka teraz wyglada:loveu:
×
×
  • Create New...