Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. :-o:-o:-o:loveu::loveu::loveu: piesio poprostu wspanialy,trzymam mocno kciuki aby wszystko bylo dobrze!!
  2. no Grysku hopaj se na gore, bo cos tu ciiiicho:mad: Logowanie do nasza-klasa.pl
  3. Calusku ale tu ciszzzzza......:mad:
  4. ja tez trzymam kciuki:lol:zuzlikowa wplata dzis poszla na konto;)
  5. jaka ta Lilunia jest sliczna, mordka kochana:loveu:i taki maly perszing z niej:evil_lol: zajrzjcie prosze na bazarek jutro koniec-na inna kropkowana biede [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-o-wszelkiej-tematyce-kuchnia-ekonomia-slowniki-przewodniki-26-05-a-137632/[/url]
  6. ale ona wypiekniala:loveu: zajrzyjcie na bazarek dla kropkowanej bidy-jutro koniec:roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-o-wszelkiej-tematyce-kuchnia-ekonomia-slowniki-przewodniki-26-05-a-137632/[/url]
  7. [quote name='Lulka']dzieki serdeczne:loveu: kazda wplata sie liczy, bez takich wplat w ogole nie byloby mozliwosci ratowania tych biedakow sprzedalam jeszcze 2 bluzeczki od Chity za 50 zł kolezance, wiem ze poza bazarkiem, ale cena byla kuszaca i kasa od reki wiec sami rozumiecie :evil_lol: to mamy 260 :multi: prawie na caly miesiac sie zebralo baaaaaaardzoe dziekuje kochani :loveu:[/quote] Super:multi: jeszcze tylko domek moglby sie wkoncu jakis odezwac:roll::lol:
  8. [quote name='Weronia']Dzięki Chita! Mam nowe zdjęcia psiakó[I]w, [/I]dziś wkleję. Nie poznasz Kołtunka ;)[/quote] to super dodam do ogloszen bo chcialam mu dzis wieczorkiem porobic kilka:lol:
  9. Soema melduje sie a watku:lol: jak ja sie ciesze ze on bedzie ze Stefankiem:multi:prosze o nr konta wplace narazie 20zl
  10. narazie Slepek tutaj: [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=41518]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/gielda_psow]Giełda psów - Oddam w dobre rece amsfafke...jest towarzyska nie[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id125980.html]Ślepek mały piesek pilnie szuka domku / Psy > Pozostałe[/url] [url=http://www.4lapy.pl/przegladaj-7484.html]Ogłoszenia - Adopcje - Slepek malutki piesek szuka domku - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki[/url]
  11. potrzebujemy na hotelik zostalo zaledwie kilka dni:shake::shake::shake:moj przelew pojdzie jutro rano, kto dorzuci grosika:cool3:
  12. Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia Giełda psów - Oddam psa w dobre ręce. Wolica 20 km pod Warszawą Grysek czeka na dom!!POMOCY! / Psy > Dalmatyńczyki Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj Ogłoszenia - Adopcje - dalmatynczyk Grysek potrzebuje domu!! - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki Dalmatynczyk Grysek szuka domku!!PILNE - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa
  13. [quote name='Ra_dunia']tak bardzo bym chciała, żeby się mu udało... Weronia, czy masz może jakieś jego nowe zdjęcia?[/quote] na str 13 sa dwie sliczne fotki, moze by je wrzucic na 1?
  14. czy do ogloszen moge podac konto pisdz? fundacyjne zawsze wzbudza wieksze zaufanie:roll:
  15. [quote name='Lulka'],bedzie tez 50 zł z bazarku za perfumy podarowane przez cioteczke czitę [/quote] hurraa:multi:nawewt nie wiedzialam ze juz wystawione:lol: biedna Misia, jak nie urok to........ biedactwo kochane mam nadzieje ze to nic powaznego:shake:
  16. Lulka dasz rade wystawic te rzeczy co wyslalam, moze chociaz pare zloty by wpadlo, biedna Misia musi znalesc swojego ludzia:shake:
  17. Maxio hopniemy Cie sloneczko nasze.............:loveu:
  18. to co oglaszamy Gryzika:diabloti:ma juz gdzies ogloszenia? i do kogo podac nr?
  19. [quote name='stokrotka']Wow, pies podmieniony. :loveu:[/quote] no wlasnie:mad::evil_lol:
  20. [quote name='ttossa']jak nie w Polsce - nie rozumię:cool1:[/quote] pojechaly na dt do Niemiec i tam beda dalej szukac domkow.....
  21. [quote name='P@ul@']Trzymam kciuki za starowinkę. 100-ka wpłacona, niech sie przysłuży. Mam nadzieje, że w tej sprawie właściciel dostanie wyrok![/quote] [quote name='GoskaGoska']masakra biedna pewnie cale zycie pod gorke mialam, rozesle link do allegro[/quote] [quote name='Becia2222']Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowa i bardzo sobie radzę, ale próbuję pomagać w miarę moich możliwości. Wysłałam kwotę 100 zł na Bellunię i mocno trzymam kciuki za to biedactwo.[/quote] :Rose::modla::Rose:
  22. [quote name='Magdina']Uppsss przegapiłam aukcje juz sie loguje na allegro:lol:[/quote] Wspaniale:multi: Bellunia sloneczko juz bedzie tylko lepiej!!
  23. zrobie kilka ogloszen jutro rano i wrzuce na nk, podajcie prosze jakie namiary moge podawac (tel i mail)....
  24. przeczytalam pierwszych piec i ostatnich dwanascie stron:oops:takze z gory przepraszam jak mi cos umknelo ale gdzies pojawila sie data wyjazdu do Niemiec-czy to nadal aktualne?:roll: tymczasem ide na zakupy bazarkowe:evil_lol:
×
×
  • Create New...