Zbójini
Members-
Posts
1606 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zbójini
-
no to po jajkach... wszystko poszło gładko. Dal był b. grzeczny w aucie. Nawet grzeczniejszy do naszego Bossa:mad:. Zrobiliśmy roszadę. Boss wyleciał do kojca a Dal zanocuje w domu. Jest odwilż więc Bossowi nic nie będzie a Dal się wygrzeje zanim narkoza zejdzie całkiem. Trochę jest zestresowany zaproszeniem do domku ale grzeczny. Na dzień dobry dał delikatnego buziaka małej . Widać, że zna dzieci i potrafi się zachować. Nie zachowuje się jakoś specjalnie inaczej po zabiegu. Zobaczymy co będzie w nocy.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Itske-dziękuję, Odnotowane:) Katarzyan09-jeszcze nie zdejmuj. licho nie śpi. poza tym ONków multum. zawsze można przekierować na innego. Jutro Dal traci yayka.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
kurka ale mnie P. Piotr dziś nastraszył dzwonię do niego, przedstawiam się i mówięże w sprawie Dala i czy nic się nei zmieniło , czy potrzymują decyzję a on do mnie, że nie że ostateczna decyzja jeszcze nei zapadła i że jeszcze nic nie wiadomo i w ogóle... Hmmm ja ciągnę dalej że szkoda bo sądziłem że już jest ostateczna decyzja że wizyta przebiegła pomyślnie, że miałem nadzieję bo to już 4 wizyta przedaopcyjna itd. a P. Piotr AAAAA!!! w sprawie Dala dzwonisz? Nie no Dalutka to my oczywiście bierzemy decyzja zapadła pomyliłem CIę z kimś innym, bo miał do mnie dzwonić ktoś inny w inej sprawie firmowej o tym samym imieniu... Uff... Także dogrywamy temat transportu bo P. Piotr raczej przyjedzie po Dala dla sam i w zależności od tego kiedy to nastąpi, będzie decyzja o kastracji . Czy tu u mnie czy już na Śląsku. Rozmawiałem z wetką i wymogiem jest temperatura nie mniejsza niż minus 10 ( ma być odwilż od dziś kilka dni więc by pasowało a teraz jest około 2 na minusie). 10 dni po zabiegu może być transport.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Już podjąłem tak jak napisałem powyżej. Jutro obdzwaniam weta i adoptujących i ustalam co i jak z kastracją i transportem.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
też bym wolał do domu ale lepszy dobry właściciel z kojcem ni z zły z kanapą albo kojec bez właściciela...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
No właśnie... Korespondentko czy ewentualnie będzie można CIę prosić o wizytę po adopcyjną i ewentualne sprawdzenie wykonania kastracji gdybyśmy go tu nie ciachnęli?
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Warunki kojcowo-podwórzowe nie są wymaroznymi dla psa jeśli chodzi o kontakt z cżłowiekiem. Przy adopcjach jednak kieruję się nie wyszukiwaniem "najwspanialszego domu na świecie" tylko wyszukiwaniem domów spełniających minimum egzystencjalne dla psa a ten według tego co mam na PW jest takim domem. Najważniejsze dla mnie jest to, że ludzie ci zdaje się mają serce do psów z tego co napisała Korespondentka, której serdecznie dziękuję za tę wizytę. Będziemy więc raczej temat pchać w kierunku tej adopcji. Pozostały kwestie kastracji ( i tu pojawia się problem bo pies mieszka w kojcu teraz też) no i transportu.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Korespondentka']Byłam, przez pół godziny pisałam PW, a Zbójini ma skrzynkę zapchaną :mad: :razz: :???:[/QUOTE] już , jestem, już czyszczę:oops:
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
pośladki ściśnięte, pazury gryzione, czekamy...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Korespondentka']Zbójini się do mnie nie odezwał[/QUOTE] Już się odezwał!:iloveyou: Dzięki!:modla::modla::modla:
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
edit: do Ninka1 wiadomości nie docierają
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dal dziękuje i Dal prosi o wizytę przedadopcyjną u Pana który czeka na niego...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
DAL naDAL prosi o wizytę przedadopcyjną w DALekiej Czerwionce-Leszczynach.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no więc ludzi kupa w okolicy ale nikt nie ma czasu. Po nowym roku. Jak mówię że po nowym roku moż ebyć bo to parę dni to też nie za bardzo...ehhh. Jest domek a ty marźnij psie w kojcu...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
Zbójini replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
Również pobieram banerek a mojemu Dalowi by ktoś zrobił? P.S. Jak się teraz pobiera banerek bo coś mi nie wychodzi? -
[quote name='Alicja'][B]Dzięki Magda że się odezwałaś . Napisz do Zbójni , on ma namiary na tych ludzi z Czerwionki [/B][/QUOTE] Napisałem do Magdy. Dzięki za zainteresowanie.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
betta nie da rady, dizęki dziewczyny. Dziś były 2 wizyty nad morzem. Nie to żebym wybrzydzał ale obie porażka... także ten domek na śląsku to by się przydał...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
To i tak dużo! Wielkie dzięki!
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ten Pan twierdzi, że zna wolontariuszy z tego schroniska. Poprosisz Magda_z ? zerduszko na razie nie może
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czerwionka-Leszczyny to jest dokładnie. 10 km od centrum Rybnika.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czekamy w takim razie na chętnego do wizyty PA w Rybniku. Cantadorra robi kolejną w Wejherowie. Może coś z tego będzie. Dzwonił jeszcze jakiś baran któremu nie podoba się kastracja bo widział kiedyś wykastrowanego psa i miał "takie małe oczka":)
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
szukać szukać Bela. W Rybniku Pan czeka na wizytę a ci Państwo co zrezygnowali to z nad morza.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
No jednak, niestety nie. Pani zadzwoniła dziś że się wycofują.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='beka']Może bela51 bedzie wiedziała, ona ze śląska[/QUOTE] Piszę więc do bela51. Państwo byli u mnie w niedzielę ze swoją sunią. Cud się nei zdarzył. Miłości nie było i pewnie długo nie będzie ale Państwo chcą, jak na razie Dala tylko prosili o zwłokę na po świętach. Pan chce wziąć tydzień urlopu na przyzwyczajenie wszystkich do siebie.
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cantadorra podsyłam CI na PW następny domek do sprawdzenia k. Wejherowa ( mam nadzieję że na mnie nie nakrzyczysz). Dal jest już jedną łapą w nowy domu więc jak będzie już czterema to odstępuję ten domek innemu ONkowi. Pan mówił bardzo konkretnie i sprawiał bardzo dobre wrażenie.