-
Posts
1446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mineralna_
-
Czy ja Cię przypadkiem nie kojarzę z PMC? ;) Gratuluję szczeniaczka ;)
-
Bardzo lubię Ginkę i zazdroszczę możliwości regularnego trenowania :placz:
-
[quote name='pcheelkaa']Jakość zdjęć :O <3 Super psiaki - czekoladka :loveu:[/QUOTE] Dzięki :) OBIjająca się Zirmiczka [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358796/4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358797/13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358801/DSC_7207.jpg[/IMG] i tak właśnie mój piesek do agility stał się pieskiem do obi i frisbee :lol: a w czasie wolnym ;) Timoszka i jego harem [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358799/21.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358800/19.jpg[/IMG]
-
[quote name='Illusion']Ładniutkie dziewczyny i foteczki :loveu:. Czym Ty w ogóle teraz focisz? :hmmmm:[/QUOTE] Dzięki ;) Nikon D80 i Nikkor 70-300 f/4-5.6 G [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358400/DSC_6506.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358401/DSC_6432.jpg[/IMG]
-
Dziękujemy wszystkim ;) Ehh, coś mi kiepsko idzie to prowadzenie galerii :P Ale mam kilka nowych fotek, więc wrzucam [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358366/DSC_7134.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358367/DSC_7152.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358368/DSC_7170.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358369/DSC_7190.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358370/DSC_7197.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358371/DSC_7202.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/358373/DSC_7192.jpg[/IMG]
-
Mój flex mniej się niszczy niż normalny fastback, ale i tak jest delikatny, więc pies o mocniejszym chwycie zajedzie go w moment ;)
-
[quote name='Onomato-Peja']Mineralna - co to za rogz?[/QUOTE] to paint paw przerobiony z zacisku na łańcuszek ;)
-
Zdzirka w rogzie [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/353789/DSC_7023.jpg[/IMG]
-
Czym się różni hero air od fastbacka flex?
-
Co myślicie? ;) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/349644/DSC_6854.jpg[/IMG]
-
Wiewiórka i dekielki ;) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/348324/DSC_4940.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/348321/DSC_4921.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/348322/DSC_4922.jpg[/IMG] [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/348323/DSC_4933.jpg[/IMG] i Carmen ;) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/348326/DSC_4765.jpg[/IMG]
-
[quote name='evel'] Czy da się w Polsce lub okolicach kupić w miarę drobnego kelpika? Typowo wystawowy kelpie jest jak na moje gusta jednak trochę za ciężki i zbyt włochaty :oops:[/QUOTE] he he, ciężki i włochaty :evil_lol: [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/344993/DSC_6602.jpg[/IMG] W Polsce raczej takiego nie znajdziesz. W Czechach jest mało workingów, jeżeli koniecznie Ci na takim zależy, ale można znaleźć takie szczurki jak ta moja ze zdjęcia powyżej ;)
-
Nie jest trudno znaleźć małego kelpie, moja suka ma 10 kg i 46 cm ;) Gorzej tylko z tym, że rozszczekana jest bardzo, nadziera się przy każdej możliwej okazji a i tak raczej z tych bardziej cichych jest :P Ale to już zależy od tego, co komu przeszkadza.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
W tytule galerii powinno być Ginka Sprężynka ;) Śliczne overki!
-
Mój czekoladowy pies i jego czarne szelki :diabloti: [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/326095/980890.jpg[/IMG]
-
[quote name='Illusion']Zawsze możesz dogadać się z kimś, kto lepiej rzuca :razz:.[/QUOTE] Zirka nie wystartowałaby z nikim innym, uciekła by mnie szukać ;) Zanim przekonała się żeby pobawić się chwile frisbee z Moniką, namawiałyśmy ją do tego jakieś 4 treningi ;) Na agility dalej nie chce z nią biegać (mimo że mieszkała u niej kilka dni i ogólnie zna ją od szczeniaka ;) ) [quote name='BBeta']Na co tak narzekałaś? :eviltong:[/QUOTE] Jak Zirka była szczeniakiem to była trochę utuczona i bałam się, że będzie takim małym krótkołapym klockiem :P
-
Jak się ogarnę z rzucaniem ;) Ale w konkurencjach dystansowych, nie mam siły i czasu na dłubanie we fristajlu :eviltong:
-
[quote name='Illusion']Bardzo ładnie wyrosła, a Ty tak narzekałaś... :diabloti:[/QUOTE] Bo ja bym nie była sobą, gdybym sobie nie ponarzekała :P Teraz też uważam, że ładnie wyrosła, ma budowę predysponującą ją do większości psich sportów, która we frisbee umożliwia jej latanie na całkiem zadowalających mnie wysokościach, więc jestem szczęśliwa :) Inna sprawa, że jej ojciec generalnie daje fruwające dzieci ;) Dla mnie priorytetem jednak jest agility i w kierunku tego sportu najbardziej chcę się rozwijać. Żebym nie była gołosłowna; Zirmiczka po treningu agility miała mini trening frisbee z osobą, która potrafi rzucać, bo ja to ciepię takimi naleśnikami, że szkoda gadać :shake: To był backhand jak by ktoś miał wątpliwości ;) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/325688/5a.jpg[/IMG]
-
Super! To pełnowymiarowa kładka? :)
-
:loveu: [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/325609/zdzisia5.jpg[/IMG]
-
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tą obrożą? [url]http://fun4dog.pl/pl/p/Roadsign-Obroza-20mm/673[/url] Jak z jej wytrzymałością? Trochę ten zatrzask wygląda słabo na zdjęciach, a mój pies potrafi pociągnąć :roll:
-
Można jakoś zaradzić pogarszaniu się jakości zdjęć po wrzuceniu na facebooka? [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/321859/4.jpg[/IMG] fb: [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59767_487795411276373_12798395_n.jpg[/IMG]
-
Druga suka - proszę bardzo :P Po obcięciu nożyczkami do papieru przez moją jakże wprawną rękę, więc wygląda jak wygląda ;) [IMG]http://www.picshot.pl/pfiles/286426/4b.jpg[/IMG]
-
Jak tylko przeczytałam, że to będzie krótkowłosy nie-border to od razu pomyślałam o kelpiku :P Zacne rysuneczki ;)
-
Dziękujemy ;) Taak, przytyła do szalonych 12 kg, bo byłam chora i suki wychodziły tylko na siku z mamą :P Ale co tam, przyjdzie luty, zaczną się treningi, a później wiosna, pływanie, dłuższe spacery to przypakuje i spali tłuszczyk ;)