madziulik_13
Members-
Posts
1011 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziulik_13
-
Proszę o pomoc w szukania obroży jakiś ładny niebieski wzorek :) Z góry dzięki ! :)
-
Pseudo berneńczyk ;) Ze mną jadą 4 koleżanki i 1 kolega :lol: :cool1: Ja w zeszłym roku znałam prawie wszystkich uczestników :diabloti:
-
My jedziemy jednak na ozp1a :roll: :roll: Za cholere inny termin nie pasuje :shake:
-
Martula sie wie :cool1: :lol: Wbić sobie raz na zawsze RASOWE psy to psy z RODOWODEM ! :eviltong: Wszyscy mamy KUNDELKI jak kto woli psy w TYPIE rasy ! :cool1:
-
Moim pierwszym psem jest Berneńczyk wcześniej u mnie w domu był Jamniki którego nie wychowywałam ja tylko moi rodzice ( trudno by było raczej 4 -latkowi :lol: ) Ja mam w domu suczkę ale kupiłam ją jak miałam 11 lat i poradziłam sobie z jej wychowaniem ( chociaż nie było to ani trochę łatwe , Szila na delikatną psychikę) Jeżeli ma się chęci, wiedzę ( mam na myśli czytanie książek, chodzenie na szkolenia, rozmowa z ludźmi o szkolenie, wychowaniu itd.) samozaparcie i co najważniejsze cierpliwość to moim zdaniem można sobie poradzić :) Berneńczyki nie są jakąś szczególnie trudną rasą do wychowania ale trzeba od małego konsekwentnie wychowywać malca bo ta puchata kulka bardzo szybko rośnie i bardzo szybko uczy się złych nawyków ;)
-
Warsztaty agility z Magdą Ziółkowską w Szczecinie
madziulik_13 replied to atena501's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
A Pysiowej nie ma więcej ? :cool3: -
Mała jest boska ! :loveu::loveu: Cudo na 4 łapach :cool3: A i Zita jest psiakiem siostry Marty :) ( tak wyczytałam na forum bc ;) ) [quote name='border_collie&westie'] Wypatrywałam na te Energzierki z utęsknieniem, że może jeden jest mój... [/quote] Ja tak samo...
-
Doszedł do nas komplet Red Dingo ;D [img]http://i43.tinypic.com/29bc7m0.jpg[/img] Na modelce ( prawie śpiącej :cool1:) [img]http://i41.tinypic.com/wk1lb7.jpg[/img]
-
Obóz za dramo ? :lol: Chyba śnisz ! :lol: :lol: :lol:
-
Tak, świetne fotki ! :loveu: Figa jest cudowna ! :D :multi: Jestem pod dużym wrażeniem Twojej pracy z Figą ! :) Oby tak dalej :D
-
Warsztaty agility z Magdą Ziółkowską w Szczecinie
madziulik_13 replied to atena501's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='fuksowata'] Na zdjecia czekamy!:razz:[/quote] Tak popieram ! :evil_lol::multi::D -
Szila - czyli berneńczyk w różnych odsłonach (;
madziulik_13 replied to madziulik_13's topic in Galeria
[img]http://i39.tinypic.com/2ugnewk.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/2cfckuw.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/k18dqt.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2jexrpt.jpg[/img] Portrety :> [img]http://i40.tinypic.com/351eahc.jpg[/img] Medytujemy :lol: [img]http://i40.tinypic.com/5njdid.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/123xr2d.jpg[/img] [img]http://i42.tinypic.com/28tupf9.jpg[/img] -
OmegaMtn BRIGHT SIDE OF LIFE - Border Collie Jake!
madziulik_13 replied to Ola & Jake's topic in Border Collie
Super fotki ! :loveu: Psiak prześliczny :loveu: Super by było jakbyście przyjechali do Szczecina :diabloti: -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
madziulik_13 replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Jestem zachwycona Twoją psiną ! :loveu: Strasznie mi się podoba nie tylko pod względem wyglądu ale i jej skupienia na Tobie i energii ! :loveu: Normalnie jak dla mnie ideał :loveu::cool3: Z pewnością będę tutaj bardzo często zaglądać ! :) -
I nieoficjalne zawody agility w Goleniowie, 30.05.2009. WYNIKI !!!!
madziulik_13 replied to BooBC's topic in Zawody
Ja będę jako widz na pewno !;) :multi: Chociaż korci mnie żeby z Szilą wystartować :roll: :shake: -
Z tego co mi wiadomo na ozp1a jest jeszcze 5 miejsc a jak z innymi to nie wiem ;) Ja mam nadzieje że przedział wiekowy to mniej więcej 15 - 16:evil_lol:
-
A ja poszukuję takiej obroży ( i fajnie by było gdyby też smyczy) z RD [url]http://img.bazarek.pl/28044/5315/295293/73622175649c6766c74eb6.JPG[/url] rozmiar L
-
Sheila jest boska :loveu: Prześliczna :loveu:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
madziulik_13 replied to BooBC's topic in Border Collie
Boskie fotki :cool3: Boo jest świetna :loveu: Super frisbujecie ;) :D -
Tak jedynie max co to jest ^^ Trzeba być zdolnym żeby mieć np. tyle co Maciej ^^:lol: A i Max do mnie pisał że nie jedzie bo Lilo będzie miała cieczkę w tedy:roll:
-
[quote name='Madia']No taka trochę byłas nieprzytomna :eviltong: "Madzia, mogę wziąc prostownice?" "Prostownice? Jaka prostownice? *chrap, chrap* na blacie w kuchni leży" :lol: Ale teraz się pochwale, ze dorobiłam się własnej, wiec nie bede zebrac:Cool!:[/quote] Pamiętam to :lol: Zakuwanie w tedy w nocy było ( z którego Wy 100 ( bo Wy wgapiałyście od Siebie :eviltong::evil_lol:) a ja 75 :lol: ) O to jedna osoba z głowy:lol:
-
[quote name='Madia']Ja potrafilam przed 7 rano przyjś do Magdy i pożyczac prostownice, wiec nie było problemów z używaniem :eviltong:[/quote] Hm... ja tego nie pamiętam ale to pewnie dlatego że w tedy spałam :lol:
-
My używałyśmy w pokojach :eviltong:
-
Ja wysłałam maila ponad 3 tyg. temu i nic nie doszło :-(:-(