[quote name='luka1']mamy nowych podopiecznych. Dwie suczki, które zamieszkał w domu tymczasowym - bardzo tymczasowym,trzeba znaleźć szybko inny dom. Są młodziutkie ok roczne.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/img9365.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9641/img9365.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[/QUOTE]
Czy ta sunia wciąż jest w dt? Bo do moich rodziców przybłąkała się tydzień temu identyczna psinka i wczoraj zginęła z podwórka :( Miała zostać u rodziców. Tak bym chciała aby się znalazła...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/tosia.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4294/tosia.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Proszę o kontakt gdyby ktoś coś wiedział.
a ja myślałam, że on ma raczej silną osobowość. widocznie na ulicy sobie radził bo musiał, a teraz odpoczywa :) Oj jaka ja jestem szczęśliwa, że on jest bezpieczny!!! :)
Jutro wpłacę swoją (i Taty) majową deklarację, przepraszam za poślizg.
[quote name='holly101']Kochani, na dwóch bazarkach uzbierało się dla szopcia 573zł :)
Przelew zrobię jak tylko pieniądze będą na moim koncie :)[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[quote name='Lu_Gosiak']
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5c949f68eb4ac6ea.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/773/5c949f68eb4ac6eamed.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
Prawdziwy retriever z brzuszkiem w błotku i uśmiechem na pyszczku :)